Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
Verdere info: zie Ufora
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Bruloot
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Online
Els De Wielemaker
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Online
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Online
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
14:30
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Jan Verhoeye
Inhaalles 2/11
16:00
13:00
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
F710385A, Economie A GR03
werkcollege: geleide oefeningen
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11
F710255A, Inleiding boekhouden
online hoorcollege
Els De Wielemaker
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR01
online werkcollege
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
13:00
11:30
F710255A, Inleiding boekhouden GR03
online werkcollege
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
14:30
13:00
F710385A, Economie A GR03
werkcollege: geleide oefeningen
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR01
online werkcollege: geleide oefeningen
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
Specifieke info via Ufora.
18:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
14:30
13:00
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710255A, Inleiding boekhouden
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
10:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12
F710218A, Inleiding bedrijfskunde en management
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12
F710385A, Economie A
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
10:00
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12
F710255A, Inleiding boekhouden
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710385A, Economie A GR03
werkcollege: geleide oefeningen
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
F710385A, Economie A GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12
F710373A, Wiskunde voor bedrijfskundigen I GR03
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
F710217A, Handels- en financiële verrichtingen
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12
F710233A, Privaatrecht
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12