Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
Verdere info: zie Ufora
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Bruloot
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11
hoorcollege
Online
Els De Wielemaker
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Online
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Online
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
Een lesopname is via UFORA te bekijken.
14:30
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Jan Verhoeye
Inhaalles 2/11
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
14:30
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
16:00
14:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11
online hoorcollege
Els De Wielemaker
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
online werkcollege
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
13:00
11:30
online werkcollege
Els De Wielemaker, Erik Gjymshana
Deze les gaat NIET fysiek en NIET LIVE door. Een lesopname is via Ufora te bekijken.
14:30
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
online werkcollege: geleide oefeningen
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
Specifieke info via Ufora.
18:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
14:30
13:00
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
09:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
10:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sebastian Desmidt
11:30
08:30
Monitoraatsessie Wiskunde
Lokaal 0.4 - André Vlerick, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Erlijn Cools
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Philippe Carette
17:30
14:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Stijn Goeminne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Els De Wielemaker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
X// Auditorium A - Jean-Norbert Cloquet, T2, Campus Ufo
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
16:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Jean-Marie Dendoncker
17:30
14:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Stijn Goeminne, Tobias Deblauwe
18:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium F - Julien Denduyver, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Jean-Marie Dendoncker
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Bertel De Groote
16:00
14:30
online hoorcollege
Jos Meir
17:30
14:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Bertel De Groote
16:00
13:00
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12