Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
18:00
16:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
14:45
13:45
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois
Extra uitleg
11:45
10:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois
11:45
10:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
18:00
16:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois
11:45
10:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois
11:45
10:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
18:00
16:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
schriftelijk examen
KWE.A.0.308, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
Tussentijdse test
20:00
18:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois
11:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
18:00
16:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois
Tussentijdse test
19:30
16:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
12:45
10:45
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
18:00
16:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.1.503, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
12:45
10:45
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
schriftelijk examen
Veerle Ongenae
Tussentijdse test
OPGELET: gaat door in de Penta - lokaal P.-1.013
OPGELET: gaat door in de Penta - lokaal P.-1.013
20:00
18:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
15:45
13:45
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
18:00
16:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
practicum
KWE.A.0.405, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
12:45
11:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Olivier Rysman
15:45
13:45
werkcollege: PC-klasoefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Bert Vuylsteke, Olivier Rysman
17:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Michael Monte
12:45
09:30
practicum
KWE.A.2.103, Gebouw A, Campus Kortrijk, X// KWE.A.2.101, Gebouw A, Campus Kortrijk
Brecht Willems
Tussentijdse test
15:45
13:45
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12
hoorcollege
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jos Knockaert
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
Analoge elektronica
12:45
10:45
hoorcollege
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Dirk Stroobandt, Sam Lemey
14:45
13:45
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12
werkcollege: geleide oefeningen
KWE.A.2.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ann Franchois, Sam Lemey
10:30
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
12:45
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Wesley Cottegnie
Eindevaluatie
19:00
17:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Veerle Ongenae
11:45
08:30
hoorcollege
KWE.A.0.109, Gebouw A, Campus Kortrijk
Martijn van den Broek
17:00
13:45
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
15:45
12:45
inhaalles
hoorcollege
KWE.A.0.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Sam Lemey
inhaalles
18:00
16:00
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12