Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
werkcollege
Ellen Desmet, Eva Brems
Tijdstip en locatie na afspraak met lesgever
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
12:30
09:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Wendy De Bondt
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
werkcollege
Marie-Benedicte Dembour
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Wendy De Bondt
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula, Filmzaal, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Willem Debeuckelaere
13:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Wendy De Bondt
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Willem Debeuckelaere
13:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Wendy De Bondt
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Brecht De Schutter, Ellen Desmet
13:00
10:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
werkcollege
Marie-Benedicte Dembour
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Willem Debeuckelaere
13:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Wendy De Bondt
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
19:00
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12
hoorcollege: response college
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Tom Vander Beken
13:00
10:00
werkcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marie-Benedicte Dembour
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
16:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Maresceau, Peter Van Elsuwege
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
19:00
14:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Tom Vander Beken
20:30
17:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
10:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Balthazar
14:30
11:30
hoorcollege: plenaire oefeningen
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Inge Govaere
16:00
11:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Klaas Willaert
17:30
14:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
19:00
16:00
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Cerfontaine, Michel Tison
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ignace Claeys
20:30
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Alexander De Becker
20:30
16:00
werkcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Diederik Bruloot, Eva Lievens
20:30
17:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mark Delanote
11:30
08:30
hoorcollege: response college
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ellen Desmet
13:00
08:30
groepswerk
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maud Piers
13:00
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jinske Verhellen
13:00
08:30
werkcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Jorens
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Erwoan Lannon
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Stéphanie De Coensel
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
13:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
tijdstip kan in samenspraak met studenten veranderen
22:00
17:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Peter Van Elsuwege
13:00
08:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Toon Moonen
13:00
08:30
hoorcollege
Lokaal 8.3, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Willem Debeuckelaere
13:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
14:30
13:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Mahsa Shabani
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Cliquet
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
13:00
hoorcollege
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Sebastiaan Vandenbogaerde
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Dirk Heirbaut, Rik Opsommer
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
17:30
16:00
hoorcollege
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
19:00
16:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
An Vermeersch
20:30
16:00
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Yves Haeck
22:00
17:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst
11:30
08:30
hoorcollege
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Wendy De Bondt
11:30
08:30
integratieseminarie
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hendrik Schoukens
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 8.1 Multimedialokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Nadja Delbarre
na afspraak (zie UFORA)
18:00
08:30
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Van De Woesteyne
13:00
10:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
13:00
11:30
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Karen Broeckx
14:30
11:30
hoorcollege
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christophe Vandeviver, Wendy De Bondt
16:00
13:00
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Christoph Van der Elst, Hans De Wulf
16:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
16:00
13:00
hoorcollege
Lokaal 8.4, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Bart Peeters
17:30
13:00
hoorcollege
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Frank Maes
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium H - Blauwe Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Guillaume Van der Loo
17:30
14:30
hoorcollege
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Kristiaan Bernauw
19:00
16:00
hoorcollege
Auditorium F, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
19:00
16:00
hoorcollege
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
Frank Maes
22:00
17:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12