By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/2
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/2
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
self-reliant study activities
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Mieke Uyttendaele
11:30
08:30
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
Duurzaamheidsdenken
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.6, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.7, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Eric Vanhaute
21:00
17:00
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/2
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C001159A, Teledetectie, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
16:00
13:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/2
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/2
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/2
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/2
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/2
I002717A, Functional Foods GR02
seminar: coached exercises
Auditorium A4, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C001159A, Teledetectie, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
16:00
13:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/2
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
16:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/2
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/2
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/2
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
self-reliant study activities
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Mieke Uyttendaele
11:30
08:30
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 1/3
I002717A, Functional Foods GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C001159A, Teledetectie, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
16:00
13:00
C004082A, Evolution of Primates and Paleo-anthropology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens
17:30
13:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 2/3
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking GR01, C003622A, Teledetectie GR02
seminar: coached exercises
Practicumzaal 2.1 Stereoscopenzaal, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
17:30
13:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
16:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
21:00
19:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 3/3
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 6/3
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 7/3
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 8/3
I002717A, Functional Foods GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C001159A, Teledetectie, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
16:00
13:00
C004082A, Evolution of Primates and Paleo-anthropology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens
17:30
13:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 9/3
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking GR01, C003622A, Teledetectie GR01
seminar: coached exercises
Practicumzaal 2.1 Stereoscopenzaal, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
17:30
13:00
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
16:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 10/3
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
C002769A, Immunology and Pathology GR01, C003763A, Geïntegreerd practicum: gevorderde biotechnologie, deel II
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/3
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/3
I002674A, Productinnovatie in de levensmiddelenindustrie
self-reliant study activities
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Mieke Uyttendaele
11:30
08:30
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/3
I002717A, Functional Foods GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C001159A, Teledetectie, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
16:00
13:00
C004082A, Evolution of Primates and Paleo-anthropology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens
17:30
13:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/3
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking GR01, C003622A, Teledetectie GR02
seminar: coached exercises
Practicumzaal 2.1 Stereoscopenzaal, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
17:30
13:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
16:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/3
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/3
E066012A, Materiaaltechnologie
independent work
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
NPGE's BA1 (start om 8u)
08:30
08:00
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg, Lokaal 0.1, Home Kantienberg, Kantienberg
Kim Verbeken
NPGE's BA1
10:00
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg, Lokaal 0.1, Home Kantienberg, Kantienberg
Kim Verbeken
NPGE's BA1
11:30
10:00
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/3
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/3
I002717A, Functional Foods GR02
seminar: coached exercises
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C001159A, Teledetectie, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
online
16:00
13:00
C004082A, Evolution of Primates and Paleo-anthropology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dominique Adriaens
17:30
13:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
lecture
Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/3
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking GR01, C003622A, Teledetectie GR01
seminar: coached exercises
Practicumzaal 2.1 Stereoscopenzaal, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
17:30
13:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/3
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods
lecture
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/3
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
C003327A, Ecosystem Management and Services
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Maurice Hoffmann
22:00
16:00
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 29/3
I002717A, Functional Foods GR02
seminar: coached exercises
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
11:30
08:30
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C001159A, Teledetectie, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
excursion
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 30/3
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking GR01, C003622A, Teledetectie GR02
seminar: coached exercises
Practicumzaal 2.1 Stereoscopenzaal, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
17:30
13:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 31/3
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 3/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 4/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 5/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 6/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 7/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 10/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 11/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 12/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 13/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 14/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 17/4
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods
seminar: coached exercises
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR01
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 18/4
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
Bot.Garden,Blaarmeersen,Watersp
C002772A, Limnology
group work
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
Botanic Garden, Blaarmeersen, Watersportbaan : see Ufora for groups
18:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 19/4
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
excursion
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR02
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 20/4
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking GR01, C003622A, Teledetectie GR01
seminar: coached exercises
Practicumzaal 2.1 Stereoscopenzaal, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
17:30
13:00
Bot.Garden,Blaarmeersen,Watersp
C002772A, Limnology
group work
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
Botanic Garden, Blaarmeersen, Watersportbaan : see Ufora for groups
18:30
14:30
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 21/4
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 24/4
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar: coached exercises
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods
seminar: coached exercises
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR01
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 25/4
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 1 Valère Billiet, S8, Campus Sterre
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.6, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.7, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.2, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 26/4
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
excursion
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR02
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
21:00
19:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 27/4
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking GR01, C003622A, Teledetectie GR02
seminar: coached exercises
Practicumzaal 2.1 Stereoscopenzaal, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
17:30
13:00
C002772A, Limnology
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
16:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 28/4
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 1/5
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 2/5
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
Bot.Garden,Blaarmeersen,Watersp
C002772A, Limnology
group work
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
Botanic Garden, Blaarmeersen, Watersportbaan : see Ufora for groups
18:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.6, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.7, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.2, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR01
seminar: coached exercises
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 3/5
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
excursion
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR02
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 4/5
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
lecture
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking GR01, C003622A, Teledetectie GR01
seminar: coached exercises
Practicumzaal 2.1 Stereoscopenzaal, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
17:30
13:00
Bot.Garden,Blaarmeersen,Watersp
C002772A, Limnology
group work
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
Botanic Garden, Blaarmeersen, Watersportbaan : see Ufora for groups
18:30
14:30
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 5/5
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 8/5
E066012A, Materiaaltechnologie
independent work
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
NPGE's BA1 (start om 8u)
08:30
08:00
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg, Lokaal 0.1, Home Kantienberg, Kantienberg
Kim Verbeken
NPGE's BA1
10:00
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Lokaal -1.1, Home Kantienberg, Kantienberg, Lokaal 0.1, Home Kantienberg, Kantienberg
Kim Verbeken
NPGE's BA1
11:30
10:00
I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods GR01
seminar: coached exercises
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR01
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 9/5
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
C002772A, Limnology
lecture
Vergaderzaal 9.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
14:30
E640940A, Bedrijfsmanagement
lecture
KWE.A.1.504, Gebouw A, Campus Kortrijk
Ludo Poelaert
18:00
14:45
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.6, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.7, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.2, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 10/5
E000662A, Meetkunde en lineaire algebra, E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hennie De Schepper, Kim Verbeken
11:30
08:30
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
excursion
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
H002013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid, K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis, Thomas Block
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR02
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 11/5
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
11:30
08:30
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
online lecture
Lokaal 1.4, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
Meer info, zie Ufora
11:30
08:30
F000752A, Milieu-economie en -beleid, F000752B, Milieu-economie en -beleid
lecture
Auditorium A, Sint-Pietersplein 7, Campus Tweekerken
Brent Bleys, Marten Ovaere
17:30
13:00
C002772A, Limnology
lecture
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
18:30
15:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 12/5
E003043A, Waarschijnlijkheidsrekening en statistiek, E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jasper De Bock, Kim Verbeken
Eenmalige wissel
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
seminar
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
C002778A, Ornithology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
11:30
10:00
E084580A, Duurzame steden
lecture
Auditorium E, T2, Campus Ufo
Michiel Dehaene, Thomas Block
13:00
10:00
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 15/5
C002778A, Ornithology
lecture
Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Diederik Strubbe, Luc Lens, Matthew Shawkey
10:00
08:30
I002718A, Economics and Management of Natural Resources
lecture
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
E003043A, Waarschijnlijkheidsrekening en statistiek, E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Jasper De Bock, Kim Verbeken
Eenmalige wissel
11:30
08:30
I001967A, Intellectual Property and Valorization
lecture
Leslokaal C1.1 - Marcel De Boodt, Blok C, Campus Coupure
Benedikt Sas
11:30
08:30
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 1.5 - Gerardus Mercator, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
12:30
09:30
I002718A, Economics and Management of Natural Resources
seminar
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002717A, Functional Foods GR01
seminar: coached exercises
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR01
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 16/5
I002726A, Food Fermentations
lecture
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Caroline Vandenbussche, Katleen Raes
12:30
08:30
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
seminar: practical PC room classes
Luc Lens, Philippe Helsen
13:00
10:00
K001339A, Duurzaamheidsdenken
lecture
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
C002769A, Immunology and Pathology
lecture
Leslokaal 0.1 Svante Arrhenius, S3, Campus Sterre
Martin Guilliams
16:00
13:00
Antwerp Zoo, see Ufora
C003326A, Conservation Genetics
lecture
Luc Lens, Philippe Helsen
17:30
14:00
A005569A, Global Minds
lecture
Lokaal -3.1, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
20:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.6, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.7, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
A005569A, Global Minds
seminar
Lokaal -3.2, T1, Campus Ufo
Eric Vanhaute
21:00
17:00
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 17/5
C001045A, Teledetectie: beeldregistratie en -verwerking, C003622A, Teledetectie
lecture
Leslokaal 2.4, S8, Campus Sterre
Rudi Goossens
13:00
10:00
C004386A, Fylogenetica en evolutie van bloemplanten
excursion
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lars Chatrou
17:30
13:00
K001013A, Politieke vraagstukken van duurzaamheid
lecture
Auditorium 1 Jan Broeckx, Blandijn, Campus Boekentoren
Erik Paredis
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie GR02
seminar: coached exercises
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
17:30
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 18/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 19/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 22/5
I002717A, Functional Foods
seminar: coached exercises
Auditorium E5, Blok E, Campus Coupure
John Van Camp
19:00
16:00
E066012A, Materiaaltechnologie
lecture
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kim Verbeken
19:00
16:00
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 23/5
C002772A, Limnology
lecture
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Verschuren, Wim Vyverman
17:30
14:30
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 24/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 25/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 26/5