Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
Starttijd 08:00 - 20:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13 Feb.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
16:00
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14 Feb.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
enkel voor bachelor biochemie en -technologie
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15 Feb.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16 Feb.
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
16:00
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17 Feb.
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20 Feb.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21 Feb.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22 Feb.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23 Feb.
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24 Feb.
practicum
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
16:00
13:00
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
16:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27 Feb.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28 Feb.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2 Mrt.
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3 Mrt.
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7 Mrt.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
bachelorproef
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Pascal Van Der Voort
19:30
18:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
ENKEL voor INFORMATICA
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9 Mrt.
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert De Jaeger
13:00
10:00
practicum
Practicumzaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
18:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
demonstratie
Geert Berx, Geert De Jaeger
demonstratie - triolezing
FSVM 1 - Zwijnaarde - seminariezaal
FSVM 1 - Zwijnaarde - seminariezaal
18:30
14:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14 Mrt.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16 Mrt.
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Esther Hoste
18:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17 Mrt.
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
bachelorproef
Anne Willems
infosessie
Zwijnaarde - seminariezaal
Zwijnaarde - seminariezaal
18:00
14:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21 Mrt.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Hilde Nelissen
examen
17:00
14:30
ENKEL voor INFORMATICA
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
ENKEL CHEMIE - in 2 groepen
hoorcollege
Leslokaal 3.3, S1, Campus Sterre, Leslokaal 3.4, S1, Campus Sterre
Ilse Mariën, Katrien Strubbe
21:00
18:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23 Mrt.
hoorcollege
Leslokaal 0.1, S8, Campus Sterre
Hilde Nelissen
inhaalexamen
11:30
08:30
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
feedbackles
16:00
13:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24 Mrt.
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28 Mrt.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29 Mrt.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
hoorcollege
Leslokaal 1.1 Jans Jacob Berzelius, S3, Campus Sterre
Hilde Nelissen
17:00
14:30
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30 Mrt.
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
werkcollege
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Tom Beeckman
17:30
13:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31 Mrt.
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Esther Hoste
examen
13:00
08:30
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3 Apr.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4 Apr.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5 Apr.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6 Apr.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14 Apr.
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17 Apr.
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18 Apr.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19 Apr.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20 Apr.
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21 Apr.
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24 Apr.
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25 Apr.
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26 Apr.
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27 Apr.
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Kathleen Marchal
13:00
08:30
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28 Apr.
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1 Mei
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2 Mei
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3 Mei
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4 Mei
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5 Mei
bachelorproef
Anne Willems
praktisch werk in de labo's
17:00
08:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8 Mei
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9 Mei
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10 Mei
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
ENKEL voor INFORMATICA
hoorcollege
Leslokaal 3.2, S9, Campus Sterre
17:30
14:30
hoorcollege
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre
Katrien Strubbe
20:30
18:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11 Mei
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
bachelorproef
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Marjon Braem, Mathieu Bertrand
18:00
14:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12 Mei
bachelorproef
Anne Willems
17:00
08:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15 Mei
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Berx, Geert De Jaeger
13:00
10:00
bachelorproef
Anne Willems
presentaties
Zwijnaarde - seminariezaal
Zwijnaarde - seminariezaal
18:00
14:00
bachelorproef
Leslokaal 0.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Marjon Braem, Mathieu Bertrand, Sofie Goormachtig
18:00
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16 Mei
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hilde Nelissen
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
bachelorproef
Anne Willems
presentaties
Zwijnaarde - seminariezaal
Zwijnaarde - seminariezaal
18:00
14:00
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
bachelorproef
Leslokaal 0.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Anne Willems, Marjon Braem, Mathieu Bertrand, Sofie Goormachtig
18:00
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17 Mei
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Tom Beeckman
11:30
08:30
hoorcollege
Auditorium 9, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven De Veylder
13:00
11:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18 Mei
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26 Mei