Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
140 studenten
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 0.3 Victor Van Straelen, S8, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen GR01
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
20:30
19:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
17:00
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 0.3 Victor Van Straelen, S8, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Projectlokaal 1.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
17:00
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
practicum
Practicumzaal 3.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
14:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
13:00
11:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 6, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Peter Vandamme
demo's VIB-gebouw (Zwijnaarde)
Info: zie Ufora
Info: zie Ufora
19:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Peter Vandamme
demo's VIB-gebouw (Zwijnaarde)
Info: zie Minerva
Info: zie Minerva
19:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.1, S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, S4, Campus Sterre, Leslokaal 2.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
14:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
13:00
11:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C002140A, Analytische chemie GR01
practicum
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
inleidingsles start 13u45
15:00
13:30
C002140A, Analytische chemie GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
17:00
14:00
C002140A, Analytische chemie GR01
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
19:00
15:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C002140A, Analytische chemie GR02
practicum
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
inleidingsles start 13u45
15:00
14:00
C002140A, Analytische chemie GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.3, S8, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
C002140A, Analytische chemie GR02
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
19:00
15:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
practicum
Practicumzaal 3.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 3.1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
19:00
14:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
13:00
11:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.1, S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, S4, Campus Sterre, Leslokaal 2.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 0.3 Victor Van Straelen, S8, Campus Sterre, Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre, PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
13:00
11:30
C003080B, Programmeren GR03, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Leslokaal 3.4, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre, PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Lieven Clement
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C002140A, Analytische chemie GR01
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
19:00
13:45
C002140A, Analytische chemie GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30
C002140A, Analytische chemie GR01
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
19:00
13:45
C002140A, Analytische chemie GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
practicum
Practicumzaal 3.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Lieven Clement
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
13:00
11:30
C003364A, Geïntegreerd practicum: basisanalyse van microbiële en eukaryote cellen
practicum
Practicumzaal 1.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
examen
18:00
13:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C002140A, Analytische chemie GR02
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
19:00
13:45
C002140A, Analytische chemie GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C002140A, Analytische chemie GR02
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
19:00
13:45
C002140A, Analytische chemie GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.1, S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, S4, Campus Sterre, Leslokaal 2.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
13:00
11:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
10:00
08:30
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C002140A, Analytische chemie GR01
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
helft van groep 1 heeft practicum - meer info zie ufora
19:00
13:45
C002140A, Analytische chemie GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30
C002140A, Analytische chemie GR01, C002140A, Analytische chemie GR02
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
groep 1: iedereen online
groep 2: helft on campus -
meer info zie Ufora
groep 2: helft on campus -
meer info zie Ufora
19:00
13:45
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
practicum
Practicumzaal 3.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
13:00
11:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
10:00
08:30
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C002140A, Analytische chemie GR02
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
online practicum, meer info zie Ufora
19:00
13:45
C002140A, Analytische chemie GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 2.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
14:30
13:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.2, S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, S4, Campus Sterre, Leslokaal 2.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
13:00
11:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Lieven Clement
zelfstudie
10:00
08:30
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C002140A, Analytische chemie GR02
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
helft van groep 2 heeft practicum-meer info zie Ufora
19:00
13:45
C002140A, Analytische chemie GR01
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Johan Winne
13:00
11:30
C003362A, Moleculaire biologie I
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven Clement
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
practicum
Practicumzaal 3.3, S4, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium A0, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
13:00
11:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR03, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Leslokaal 3.3 - Konrad Zuse, S9, Campus Sterre, Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12
C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium E, Blok B, Campus UZ Gent
Lieven Clement
10:00
08:30
C003361A, Algemene microbiologie
hoorcollege
Auditorium 8, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Vandamme
13:00
10:00
C002140A, Analytische chemie GR01
practicum
Lokaal 2.3 - Practicumzaal, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
helft van groep 1 heeft practicum-meer info zie Ufora
19:00
13:45
C002140A, Analytische chemie GR02
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2, S12, Campus Sterre
Mieke Adriaens
17:00
14:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12
C003362A, Moleculaire biologie I
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Wim Declercq
10:00
08:30
C002140A, Analytische chemie
hoorcollege
Auditorium 7, Ledeganck, Campus Ledeganck
Mieke Adriaens
11:30
10:00
C003362A, Moleculaire biologie I
werkcollege
Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Wim Declercq
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12
C003080A, Programmeren, C003080B, Programmeren, C003080C, Programming, C003717A, Programmeren
hoorcollege
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Peter Dawyndt
10:00
08:30
C000337A, Statistiek, C002124A, Wiskunde 3 en geostatistiek, C004408A, Inleiding tot de biostatistiek, D013106A, Inleiding tot de biostatistiek
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Lieven Clement
11:30
10:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Auditorium A, S4, Campus Sterre
Johan Winne
13:00
11:30
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 2.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
14:30
13:00
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 0.2, S4, Campus Sterre, Leslokaal 0.3, S4, Campus Sterre, Leslokaal 1.1, S4, Campus Sterre, Leslokaal 2.2, S8, Campus Sterre
Johan Winne
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12
C001815A, Organische chemie: inleiding tot reactiviteit
hoorcollege
Lokaal 0.1 - Emmy Noether, S25, Campus Sterre
Johan Winne
10:00
08:30
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080C, Programming GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Peter Dawyndt
13:00
10:00
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003717A, Programmeren GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
17:30
14:30
C004408A, Inleiding tot de biostatistiek
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal 1.1 Grace Hopper, S5, Campus Sterre
Lieven Clement
17:30
14:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR03, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003717A, Programmeren GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren, Auditorium A0, S9, Campus Sterre, Auditorium A1, S9, Campus Sterre
Peter Dawyndt
17:30
14:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12
C003080A, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR01, C003080B, Programmeren GR02, C003080B, Programmeren GR03, C003080B, Programmeren GR04, C003080C, Programming GR01, C003301A, Computational Biosciences GR01, C003717A, Programmeren GR01, C003804A, Programming and Algorithms GR01
werkcollege: PC-klasoefeningen
Auditorium A0, S9, Campus Sterre, Auditorium A1, S9, Campus Sterre
13:00
10:00
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12