By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 25/9
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie
practical
Pieter Vermeir
online inleidingsles practicum
15:30
13:30
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 26/9
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
12:30
10:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 27/9
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Yves Briers
verplichte aanwezigheid
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 28/9
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 29/9
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01, I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practical
Auditorium A1, Blok A, Campus Coupure
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 2/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR03
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 3/10
I700216A, Analytische chemie GR01
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700213A, Fysiologie van het dier GR01
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie GR02
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 4/10
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practical
GSCHC.1.011, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid (8:30-10:30)
10:00
08:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practical
GSCHC.1.011, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen, GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid
12:00
10:00
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 5/10
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 6/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid
17:30
13:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 9/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR04
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 10/10
I700213A, Fysiologie van het dier GR02
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:15
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR02
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 11/10
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
16:30
15:00
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 12/10
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 13/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
Verplichte aanwezigheid
17:30
13:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 16/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR03
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 17/10
I700216A, Analytische chemie GR01
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700213A, Fysiologie van het dier GR01
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie GR02
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 18/10
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
verplichte aanwezigheid
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 19/10
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 20/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
seminar
GSCHB.4.017, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf
verplichte aanwezigheid
17:30
13:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 23/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR04
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 24/10
I700213A, Fysiologie van het dier GR02
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:15
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR02
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 25/10
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practical
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
AKTA training: planning subgroepen: zie UFORA
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
16:30
15:00
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 26/10
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 27/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practical
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf, Yves Briers
17:30
13:30
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 30/10
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 31/10
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 1/11
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 2/11
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 3/11
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 6/11
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05, I700216A, Analytische chemie GR04, I700216A, Analytische chemie GR03
seminar
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 7/11
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR01, I700216A, Analytische chemie GR02
seminar
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 8/11
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
17:45
15:45
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 9/11
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 10/11
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practical
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf
AKTA training: planning subgroepen: zie UFORA
17:30
13:30
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/11
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR03
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/11
I700216A, Analytische chemie GR01
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie GR02
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/11
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
12:30
10:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
lecture
GSCHC.1.012, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer
17:45
15:45
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/11
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/11
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practical
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:00
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding
practical
GSCHC.3.040 microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Véronique Boudolf
17:30
13:30
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/11
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR04
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/11
I700213A, Fysiologie van het dier GR02
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:15
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR02
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
I700230A, Biotechnologisch project
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
17:45
15:45
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/11
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
16:30
15:00
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/11
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/11
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
17:30
13:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/11
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05, I700216A, Analytische chemie GR04, I700216A, Analytische chemie GR03
seminar
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
15:30
13:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/11
I700213A, Fysiologie van het dier GR01
practical
Practicumzaal F0.1, Blok F, Campus Coupure, Practicumzaal F0.2, Blok F, Campus Coupure
Jeroen Degroote
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie GR02
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:30
I700216A, Analytische chemie GR01, I700216A, Analytische chemie GR02
seminar
GSCHC.3.006, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
10:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Niko Verhoest
15:30
13:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 29/11
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
16:30
15:00
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 30/11
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
08:15
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 1/12
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
17:30
13:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 4/12
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan De Strooper, Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR03
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 5/12
I700212A, Plantenfysiologie GR01
practical
GSCHC.1.025 labo microbiologie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
08:15
I700216A, Analytische chemie GR01
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan De Strooper, Niko Verhoest
15:30
13:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 6/12
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR05
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 7/12
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
Auditorium 1, S12, Campus Sterre
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 8/12
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
17:30
13:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 11/12
I700216A, Analytische chemie, I700216B, Analytische chemie
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
10:15
08:15
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHC.1.005, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jan De Strooper, Niko Verhoest
12:30
10:30
I700216A, Analytische chemie GR04
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
17:30
13:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 12/12
I700216A, Analytische chemie GR02
practical
GSCHC.3.115 analytische chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Pieter Vermeir
12:30
08:30
TEST PLANTENFYSIOLOGIE
I700212A, Plantenfysiologie
practical
GSCHC.3.010, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
09:30
I700269A, Toegepaste stromingsleer
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Jan De Strooper, Niko Verhoest
15:30
13:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 13/12
I700213A, Fysiologie van het dier
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
10:15
08:15
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR01
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
12:30
08:30
I700212A, Plantenfysiologie
lecture
GSCHC.2.014, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Geert Haesaert, Kris Audenaert
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.034, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
15:00
13:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 14/12
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn
10:15
09:00
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Gauthier Vanhaelewyn, Michiel Stock
12:30
10:30
I700209A, Elektriciteit en magnetisme
lecture
GSCHB.1.032, Gebouw B, Campus Schoonmeersen
Toon Verstraelen
17:00
14:00
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 15/12
I700208A, Differentiaalvergelijkingen
seminar
GSCHP.1.212, Gebouw P, Campus Schoonmeersen
Elien Van de Walle, Michiel Stock
12:30
10:30
I700228A, Biomoleculen: analyse en scheiding GR02
practical
GSCHC.2.046 org. chemie, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jessika De Clippeleer, Pieter Vermeir
17:30
13:30
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 18/12
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 19/12
I700213A, Fysiologie van het dier
written assessment
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
Jeroen Degroote
12:30
08:30
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 20/12
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 21/12
I700230A, Biotechnologisch project
written assessment
GSCHC.0.125, Gebouw C, Campus Schoonmeersen
David Laureys, Véronique Boudolf
12:00
09:00
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 22/12