Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 13/2
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I002643A, Agrarische constructies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
13:00
09:00
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 14/2
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
enkel voor bachelor biochemie en -technologie
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
W 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 15/2
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
15:30
13:00
W 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 16/2
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 17/2
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 20/2
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I001280A, Experimental Design GR02
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal -1.10, T2, Campus Ufo
Joris Meys, Michiel Stock
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 21/2
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 22/2
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Michiel Stock
16:00
13:00
W 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 23/2
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A2.2, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 24/2
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 27/2
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I002643A, Agrarische constructies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
13:00
09:00
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
practicum
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 28/2
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 1/3
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
15:30
13:00
W 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 2/3
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 3/3
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 6/3
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I001280A, Experimental Design GR02
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal -1.10, T2, Campus Ufo
Joris Meys, Michiel Stock
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
practicum
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 7/3
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 8/3
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Michiel Stock
16:00
13:00
W 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 9/3
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 10/3
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 13/3
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I002643A, Agrarische constructies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
13:00
09:00
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
practicum
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 14/3
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management, I002646B, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 15/3
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
15:30
13:00
W 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 16/3
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 17/3
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 20/3
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I001280A, Experimental Design GR02
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal -1.10, T2, Campus Ufo
Joris Meys, Michiel Stock
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 21/3
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management, I002646B, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 22/3
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Michiel Stock
16:00
13:00
W 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 23/3
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 24/3
W 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 27/3
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I002643A, Agrarische constructies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
13:00
09:00
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 28/3
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management, I002646B, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 29/3
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design, I001280B, Experimental Design, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Luca
15:30
13:00
W 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 30/3
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 31/3
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 3/4
W 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 4/4
W 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 5/4
W 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 6/4
W 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 7/4
W 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 10/4
W 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 11/4
W 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 12/4
W 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 13/4
W 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 14/4
W 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 17/4
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I001280A, Experimental Design GR02
werkcollege: PC-klasoefeningen
Lokaal -1.10, T2, Campus Ufo
Joris Meys, Michiel Stock
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Auditorium E4, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 18/4
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management, I002646B, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 19/4
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I001280A, Experimental Design GR01, I001280B, Experimental Design GR01, I002594A, Environmental Research Skills and Experimental Design
werkcollege: PC-klasoefeningen
PC-lokaal -1.2, Blok E, Campus Coupure
Joris Meys, Michiel Stock
16:00
13:00
W 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 20/4
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 21/4
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 24/4
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I002643A, Agrarische constructies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
13:00
09:00
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium E2, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
practicum
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 25/4
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management, I002646B, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
de les gaat van 16-19u door in PC-klas A1.3 Coupure
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 26/4
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
I002585A, Sustainability and Environmental Economics, I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Stijn Speelman
21:00
19:00
W 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 27/4
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 28/4
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 1/5
W 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 2/5
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management, I002646B, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
de les gaat van 16-19u door in PC-klas A1.3 Coupure
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 3/5
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
W 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 4/5
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
I002734A, Fytofarmacie
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Pieter Spanoghe
16:00
13:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium E3, Blok E, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
W 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 5/5
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 8/5
I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I002643A, Agrarische constructies
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
13:00
09:00
I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 9/5
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management, I002646B, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 10/5
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
W 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 11/5
I002747A, Sociological Perspectives on Rural Development
hoorcollege
Leslokaal A0.1, Blok A, Campus Coupure
Joost Dessein
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
hoorcollege
Leslokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
11:30
09:00
W 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 12/5
I002714A, Rural Project Management
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Marijke D'Haese
13:00
08:30
I002736A, Toegepaste entomologie
practicum
Practicumzaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Luc Tirry, Patrick De Clercq
13:00
10:00
I002724A, Technologie van dierlijke producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Frank Devlieghere, Koen Dewettinck, Stefaan De Smet, Tineke De Vriendt
16:00
13:00
W 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 15/5
I002718A, Economics and Management of Natural Resources
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stijn Speelman
11:00
08:30
I002718A, Economics and Management of Natural Resources
werkcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stijn Speelman
12:30
11:00
I002720A, Consumentengedrag en marketing van bio-industriële producten
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Wim Verbeke, Xavier Gellynck
16:00
13:00
I002739A, Precision Agriculture
hoorcollege
Leslokaal A1.3, Blok A, Campus Coupure
Abdul Mouazen, Frieke Vancoillie, Philippe De Smedt, Wouter Maes
18:00
13:00
I002731A, Tropical Crop Production
hoorcollege
Projectlokaal A1.1, Blok A, Campus Coupure
Eduardo de la Pena
17:30
14:30
W 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 16/5
C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Geert Jacobs, Olaf Du Pont
11:30
08:30
I002646A, Nutrient Management, I002646B, Nutrient Management
hoorcollege
Leslokaal A2.1, Blok A, Campus Coupure
Stefaan De Neve, Steven Sleutel
18:00
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
werkcollege
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
W 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 17/5
I002643A, Agrarische constructies
hoorcollege
Auditorium A3, Blok A, Campus Coupure
Jan Pieters
11:30
08:30
I001555A, Algemeen en agrarisch recht
hoorcollege
Auditorium G, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Geert Van Hoorick
11:30
08:30
W 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 18/5
W 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 19/5
W 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Maandag 22/5
W 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Dinsdag 23/5
W 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Woensdag 24/5
W 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Donderdag 25/5
W 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Vrijdag 26/5