Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13 Feb.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14 Feb.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15 Feb.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16 Feb.
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17 Feb.
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20 Feb.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21 Feb.
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22 Feb.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23 Feb.
Module 9: Inhoudsanalyse
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24 Feb.
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27 Feb.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28 Feb.
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1 Mrt.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2 Mrt.
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3 Mrt.
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6 Mrt.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7 Mrt.
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8 Mrt.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9 Mrt.
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10 Mrt.
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13 Mrt.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14 Mrt.
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15 Mrt.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16 Mrt.
Module 9: Inhoudsanalyse
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo, Practicumzaal 0.1 Taallabo UCT, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17 Mrt.
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20 Mrt.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.2, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21 Mrt.
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22 Mrt.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23 Mrt.
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24 Mrt.
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27 Mrt.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28 Mrt.
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29 Mrt.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30 Mrt.
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31 Mrt.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3 Apr.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4 Apr.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5 Apr.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6 Apr.
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13 Apr.
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14 Apr.
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17 Apr.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18 Apr.
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19 Apr.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20 Apr.
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21 Apr.
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24 Apr.
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25 Apr.
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26 Apr.
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27 Apr.
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28 Apr.
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1 Mei
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2 Mei
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3 Mei
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4 Mei
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Jeroen Adam
14:30
11:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5 Mei
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8 Mei
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9 Mei
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10 Mei
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11 Mei
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jeroen Adam, Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12 Mei
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15 Mei
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16 Mei
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17 Mei
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18 Mei
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24 Mei
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25 Mei
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26 Mei