Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2
Module 9: Inhoudsanalyse
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 1.4, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.1, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3
Module 9: Inhoudsanalyse
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo, Practicumzaal 0.1 Taallabo UCT, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.2, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.11, T2, Campus Ufo
Jeroen Adam
14:30
11:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5
Module 9
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Lokaal 1.15, T2, Campus Ufo
Benjamin de Vet, Koenraad De Ceuninck
Elite-interviews
11:30
08:30
K001057A, Conflict in the Global South
hoorcollege
Auditorium 3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Jeroen Adam, Maarten Hendriks
16:00
13:00
K001171A, Humanitair beleid
hoorcollege
Auditorium B - Walter Soete, T2, Campus Ufo
Bruno De Cordier
19:00
16:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5
K000926A, Politiekwetenschappelijke methoden
hoorcollege
Leslokaal 0.2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.3, Ledeganck, Campus Ledeganck, Leslokaal 0.5, Ledeganck, Campus Ledeganck, Lokaal -3.3, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.4, T1, Campus Ufo, Lokaal -3.5, T1, Campus Ufo
Anna Kern, Ferdi De Ville, Hermine Van Coppenolle, Jan Orbie, Jeroen Cuvelier, Robin Devroe, Tom Verhelst
16:00
13:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
K000325A, Methodologie van de sociale wetenschappen, K001008A, Methodologie van de sociale wetenschappen GR01
hoorcollege
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Henk Roose
17:30
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5
K000984A, Structuur & conflict in het Globale Zuiden
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Koenraad Bogaert
14:30
11:30
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5