Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 13/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 14/2
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 15/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 16/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 17/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 20/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 21/2
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2 - Magnel, Magnel, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 22/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 23/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 24/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 27/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 28/2
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 1/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 2/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
inhaallessen
10:00
08:30
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 3/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 6/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 7/3
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 8/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 9/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
inhaallessen
10:00
08:30
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 10/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 13/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 14/3
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 15/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 16/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Johan Bauwelinck
tussentijdse presentatie
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 17/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 20/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 21/3
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 22/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 23/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 24/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 27/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 28/3
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 29/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 30/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 31/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 3/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 4/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 5/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 6/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 7/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 10/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 11/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 12/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 13/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 14/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 17/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 18/4
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 19/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 20/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 21/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 24/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 25/4
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 26/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 27/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 28/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 1/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 2/5
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 3/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 4/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 5/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 8/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 9/5
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 10/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 11/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 12/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 15/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 16/5
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 17/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 18/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 19/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ma 22/5
E099010A, Vakoverschrijdend project, E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Foyer 1.1, iGent, Campus Ardoyen, Leslokaal 0.3, iGent, Campus Ardoyen, Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Stroobandt, Johan Bauwelinck
17:00
12:00
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Di 23/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wo 24/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Do 25/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vr 26/5