Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Lokaal 0.2 - Magnel, Magnel, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
inhaallessen
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
inhaallessen
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Johan Bauwelinck
tussentijdse presentatie
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
hoorcollege
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E030610A, Fotonica
hoorcollege
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
werkcollege
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5
E030610A, Fotonica
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
E010010A, Signal Processing
hoorcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
werkcollege: geleide oefeningen
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
E010010A, Signal Processing
werkcollege
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5
E099010A, Vakoverschrijdend project, E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Foyer 1.1, iGent, Campus Ardoyen, Leslokaal 0.3, iGent, Campus Ardoyen, Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Stroobandt, Johan Bauwelinck
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5