By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/2
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/2
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Lokaal 0.2 - Magnel, Magnel, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/2
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/2
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/2
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 1/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 2/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
inhaallessen
10:00
08:30
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 3/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 6/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 7/3
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 8/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 9/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
inhaallessen
10:00
08:30
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 10/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 13/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 14/3
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 15/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 16/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Auditorium 1, iGent, Campus Ardoyen
Johan Bauwelinck
tussentijdse presentatie
17:30
14:30
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 17/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 20/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 21/3
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 22/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 23/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 24/3
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 27/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 28/3
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 29/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 30/3
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 31/3
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 3/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 4/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 5/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 6/4
w14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 7/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 10/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 11/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 12/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 13/4
w15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 14/4
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 17/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 18/4
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 19/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 20/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 21/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 24/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 25/4
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 26/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
practicum
Practicumzaal 2.3, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 27/4
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 28/4
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 1/5
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 2/5
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 3/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 4/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 5/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 8/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 9/5
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 10/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 11/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
lecture
Lokaal 2.2 - Shingo, Metallurgie, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
lokaal promotor
17:30
14:30
w19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 12/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Auditorium Grondmechanica, Grondmechanica, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E030610A, Fotonica
lecture
Auditorium M, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
17:30
14:30
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 15/5
E028410A, Stroming en warmteoverdracht in de elektronica
seminar
Leslokaal 0.2, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Filip Beunis
13:00
10:00
E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Johan Bauwelinck
17:30
14:30
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 16/5
E030610A, Fotonica
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Günther Roelkens, Kasper Van Gasse, Roel Baets
13:00
10:00
E010010A, Signal Processing
lecture
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
17:30
14:30
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 17/5
E030230A, Ontwerp van analoge schakelingen en bouwblokken
seminar: coached exercises
Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Pieter Rombouts
11:30
08:30
E010010A, Signal Processing
seminar
Leslokaal SYSTeMS, Industriële Scheikunde, Campus Ardoyen
Nilesh Madhu
16:00
13:00
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 18/5
w20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 19/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 22/5
E099010A, Vakoverschrijdend project, E099020A, Vakoverschrijdend project
project
Foyer 1.1, iGent, Campus Ardoyen, Leslokaal 0.3, iGent, Campus Ardoyen, Leslokaal 1.1, iGent, Campus Ardoyen
Dirk Stroobandt, Johan Bauwelinck
17:00
12:00
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 23/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 24/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 25/5
w21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 26/5