Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 26/9
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 27/9
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 28/9
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 29/9
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 30/9
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/10
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/10
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/10
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/10
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/10
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/10
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/10
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/10
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/10
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/10
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/10
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/10
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/10
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/10
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/10
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/10
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/10
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/10
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/10
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/10
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 31/10
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 1/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 2/11
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 3/11
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 4/11
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 7/11
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 8/11
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 9/11
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 10/11
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 11/11
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 14/11
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 15/11
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 16/11
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 17/11
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 18/11
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 21/11
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 22/11
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 23/11
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 24/11
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 25/11
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 28/11
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 29/11
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 30/11
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 1/12
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 2/12
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 5/12
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 6/12
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 7/12
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 8/12
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 9/12
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 12/12
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
13:00
11:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 13/12
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
11:30
08:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
16:00
13:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
19:00
16:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 14/12
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
hoorcollege
Auditorium 3 Suzanne Lilar, Blandijn, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
11:30
08:30
E001321A, Wiskundige analyse III
hoorcollege
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Hendrik De Bie
14:30
13:00
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
17:30
14:30
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 15/12
E040420A, Mechanica van materialen, E040420B, Mechanica van materialen
hoorcollege
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Wim De Waele, Wim Van Paepegem
11:30
08:30
E005020A, Systemen en signalen, E005020B, Systemen en signalen
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Gert De Cooman
16:00
13:00
W 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 16/12
E090320A, Elektrische schakelingen en netwerken
werkcollege: geleide oefeningen
Auditorium N, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Kristiaan Neyts
14:30
11:30
E020220A, Natuurkunde II
hoorcollege
Auditorium D, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Christophe Leys
17:30
14:30
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 19/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 20/12
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
hoorcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
13:00
10:00
E076040A, Duurzame bedrijfsvoering
werkcollege
Auditorium 5, Ledeganck, Campus Ledeganck
Ludo Poelaert
17:00
13:00
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 21/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 22/12
W 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 23/12