Standaard zie je alle plicht- en keuzevakken binnen het programma. Gebruik de knop "Filter" om cursussen uit te filteren. Je kan via de knop "Aanpassen" ook opteren voor een niet grafische weergave.
Starttijd 08:00 - 20:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/2
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration, F000954A, European Economic Integration and Regional Integration Analysis
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
H001977A, Coaching en diversiteit
Leslokaal 1.4, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 5.1, Dunant 2, Campus Dunant
Elisabeth De Schauwer
21:30
19:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/2
Actuele Maatschappelijke Proble
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Kris De Coorde
FPPW: leslokaal 1.3
11:30
09:30
Duurzaamheidsdenken
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
voor Masteropleidingen, samen met A003017(B) ; exacte lokaal zal per subgroep meegedeeld worden via Ufora
17:30
14:30
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
D002354A, Bewegen en sport: nu en later, H001608A, Bewegen en sport: nu en later
Auditorium 1, Dunant 2, Campus Dunant
Veerle Segers
19:00
17:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/2
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
19:00
16:00
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/2
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/2
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000862A, Business planning: integratieproef
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mirjam Knockaert
12:00
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/2
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration, F000954A, European Economic Integration and Regional Integration Analysis
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/2
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
Kris De Coorde
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/2
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/2
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/2
F000049A, Economic English III
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/2
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration, F000954A, European Economic Integration and Regional Integration Analysis
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/2
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
Kris De Coorde
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
D002354A, Bewegen en sport: nu en later, H001608A, Bewegen en sport: nu en later
Auditorium 1, Dunant 2, Campus Dunant
Veerle Segers
19:00
17:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 1/3
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 2/3
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 3/3
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
F000862A, Business planning: integratieproef
Lokaal 3.2 - Jos Van Acker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mirjam Knockaert
13:00
10:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 6/3
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration, F000954A, European Economic Integration and Regional Integration Analysis
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 7/3
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
Kris De Coorde
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 8/3
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium 2 Franz Cumont, Blandijn, Campus Boekentoren
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
19:00
16:00
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
19:00
16:00
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 9/3
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 10/3
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 13/3
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration, F000954A, European Economic Integration and Regional Integration Analysis
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 14/3
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
Kris De Coorde
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 15/3
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
19:00
16:00
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 16/3
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01, F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 17/3
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
F000862A, Business planning: integratieproef
Mirjam Knockaert
Playing the business game
13:00
08:30
F000862A, Business planning: integratieproef
Auditorium E - Maurice Van Vaerenbergh, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mirjam Knockaert
16:30
15:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 20/3
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration, F000954A, European Economic Integration and Regional Integration Analysis
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 21/3
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
Kris De Coorde
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Auditorium A2, S9, Campus Sterre
Dirk Buyens
Session ppt and pitching skills
17:30
16:00
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
D002354A, Bewegen en sport: nu en later, H001608A, Bewegen en sport: nu en later
Auditorium F, Blok A, Campus UZ Gent
Lieven Annemans
19:00
17:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 22/3
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 23/3
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 24/3
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 27/3
F000862A, Business planning: integratieproef
Mirjam Knockaert
Trojan Case
19:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration, F000954A, European Economic Integration and Regional Integration Analysis
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 28/3
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
Kris De Coorde
11:30
08:30
F000862A, Business planning: integratieproef
Mirjam Knockaert
Trojan Case
19:00
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 29/3
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F000862A, Business planning: integratieproef
Mirjam Knockaert
Trojan case
19:00
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
H001977A, Coaching en diversiteit
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
Elisabeth De Schauwer, Hilde Van Keer
21:30
19:00
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 30/3
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000862A, Business planning: integratieproef
19:00
08:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 31/3
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
F000862A, Business planning: integratieproef
Mirjam Knockaert
Trojan case
19:00
08:30
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 3/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 4/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 5/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 6/4
W 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 7/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 10/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 11/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 12/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 13/4
W 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 14/4
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 17/4
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 18/4
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
Kris De Coorde
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000671B, Personeelsbeleid
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Buyens
15:30
13:30
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 19/4
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F000671B, Personeelsbeleid
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Buyens
15:30
13:30
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 20/4
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 21/4
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 24/4
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
Inhaalles
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
19:00
17:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 25/4
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
D002354A, Bewegen en sport: nu en later, H001608A, Bewegen en sport: nu en later
Auditorium 1, Dunant 2, Campus Dunant
Stefaan De Henauw
19:00
17:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 26/4
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 27/4
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 28/4
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 1/5
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 2/5
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
Kris De Coorde
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
F710243A, Economisch Engels I, F710246A, Economisch Spaans I, F710263A, Engels - niveau I
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Kim De Baere, Laura Coppejans, Siska Rondelez
Verplicht proefmoment proctorio. Inschrijven via Ufora.
19:00
17:30
D002354A, Bewegen en sport: nu en later, H001608A, Bewegen en sport: nu en later
Auditorium 1, Dunant 2, Campus Dunant
Stefaan De Henauw
19:00
17:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 3/5
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F000671B, Personeelsbeleid
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Buyens
15:30
13:30
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
Inhaalles
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Kim De Baere
17:30
16:00
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 4/5
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 5/5
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
F000671B, Personeelsbeleid
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Buyens
15:00
13:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 8/5
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration, F000954A, European Economic Integration and Regional Integration Analysis
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 9/5
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000671B, Personeelsbeleid
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Buyens
15:30
13:30
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
F710243A, Economisch Engels I, F710246A, Economisch Spaans I, F710263A, Engels - niveau I
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Kim De Baere, Laura Coppejans, Siska Rondelez
Verplicht proefmoment proctorio. Inschrijven via Ufora.
19:00
17:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 10/5
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F000671B, Personeelsbeleid
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Buyens
15:30
13:30
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 11/5
F000805A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen, F000859A, Maatschappelijk verantwoord ondernemen
Lokaal 1.4, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eveline Schollaert, Saskia Crucke
Meer info, zie Ufora
11:30
08:30
F000629A, Sociaal recht
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Inger De Wilde
11:30
08:30
Inhaalles
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
F000132A, Corporate Finance, F000756A, Financial Management
Auditorium A - Adolphe Quetelet, Tweekerken, Campus Tweekerken
Sophie Manigart
17:30
13:00
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Herwig Reynaert
16:00
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR01
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F710245A, Economisch Duits I GR02
Lokaal 0.2 - Lucien De Smet, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
W 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 12/5
F000049A, Economic English III
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mathias Seghers
11:30
08:30
E630095A, Cocreatie
KWE.A.1.105, Gebouw A, Campus Kortrijk, KWE.A.1.105a, Gebouw A, Campus Kortrijk
Jan Detand, Jelle Saldien
11:45
08:30
F000627A, Transporteconomie
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Jochen Maes
12:30
08:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 15/5
F000671A, Human Resources Management, F000671B, Personeelsbeleid
Dirk Buyens
13:00
08:30
H001010A, Inleiding bedrijfspsychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck
Bart Wille
16:00
13:00
F000673A, European Economic Integration
Auditorium D, Blok B - Blok C, Campus Rommelaere
Bruno Merlevede
17:30
13:00
F000902A, Inleiding tot het programmeren
Lokaal 0.3, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Frederik Gailly
16:30
14:00
F710246A, Economisch Spaans I GR04
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
16:00
14:30
F000763A, Onderzoeksmethodiek, F000858A, Onderzoeksmethoden II
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Patrick Van Kenhove
17:30
14:30
F710246A, Economisch Spaans I GR03
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
17:30
16:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 16/5
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
F000804A, Financiële wiskunde, F000904A, Financiële wiskunde A
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Michèle Vanmaele
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR01
Lokaal 2.1, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Boris Souffriau, Mieke Rosselle
11:30
08:30
A003001A, Academic English GR02
Lokaal 1.3 - Fernand Rogiers, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
11:30
08:30
K001339A, Duurzaamheidsdenken
Lokaal 1.13, T2, Campus Ufo
Thomas Block
13:00
11:30
F000671B, Personeelsbeleid
Leslokaal 1.3, Ledeganck, Campus Ledeganck
Dirk Buyens
14:30
12:00
F710246A, Economisch Spaans I GR02
Lokaal 2.10, T2, Campus Ufo
Kim De Baere
14:30
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B001643A, Sociale psychologie, D002830A, Sociale psychologie, K001067A, Sociale psychologie
Auditorium 2, Ledeganck, Campus Ledeganck, Auditorium 4, Ledeganck, Campus Ledeganck
Arne Roets
16:30
13:00
F000919A, Economics of Migration
Lokaal 2.11, T2, Campus Ufo
Ilse Ruyssen
17:30
14:30
A003107B, Advanced Academic English, C002668A, Scientific Communication in English
Lokaal -1.92, Blandijn, Campus Boekentoren
Mieke Rosselle, Natalija Bonic
17:30
14:30
B001339A, Rechtseconomie
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 17/5
F000386A, Landbouw- en voedingseconomie
Auditorium A2 Herman J. De Vleeschauwer, Blok A, Campus Coupure
Hans De Steur, Xavier Gellynck
11:30
08:30
F000093A, Financiële markten en instellingen, F000600A, Bank- en financiewezen
Auditorium D - André Devreker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Rudi Vander Vennet
12:30
08:30
F710245A, Economisch Duits I GR03
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
11:30
10:00
F000583A, Economic French III, F710252A, Economisch Frans III GR01
Lokaal 2.22, Blandijn, Campus Boekentoren
Saskia Kindt
13:00
11:30
B000520A, Belgische binnenlandse politiek
Auditorium A, Plateau - Rozier, Campus Boekentoren
Herwig Reynaert
16:00
13:00
F710245A, Economisch Duits I GR01
Lokaal 0.1 - Camiel De Pelsmaeker, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Liesbet Van Herreweghe
16:00
14:30
F000798A, Introduction to Global Economic History
Auditorium C - Hein Picard, Hoveniersberg, Campus Tweekerken
Eric Vanhaute, Frank Caestecker
17:30
14:30
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 18/5
W 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 19/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Maandag 22/5
F710245A, Economisch Duits I
PC-klas 1.2 Galenus, K3, Campus UZ Gent, PC-klas 1.3 Hippocrates, K3, Campus UZ Gent
Liesbet Van Herreweghe
Inschrijven via Ufora.
Studenten met bijzonder statuut sluiten hier aan.
Studenten met bijzonder statuut sluiten hier aan.
17:30
15:00
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Dinsdag 23/5
K000279B, Actuele maatschappelijke problemen
Academieraadzaal, Voldersstraat 9, Campus Aula
Piet Bracke
11:30
08:30
D013118A, Sports Event Management
Auditorium 1 Marc Maes, Lichamelijke Opvoeding, Campus Dunant
Annick Willem, Kris De Coorde
17:00
09:00
EIGEN LAPTOP MEEBRENGEN
F710246A, Economisch Spaans I
Auditorium 5 Jeanne Wiemer, Blandijn, Campus Boekentoren
Kim De Baere, Nadja De Craene
16:00
13:00
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Woensdag 24/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Donderdag 25/5
W 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vrijdag 26/5