By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
Begin time 08:00 - 20:00
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 26 Sep
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 27 Sep
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 28 Sep
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 29 Sep
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 30 Sep
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 3 Oct
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 4 Oct
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 5 Oct
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 6 Oct
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 7 Oct
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 10 Oct
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 11 Oct
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 12 Oct
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 13 Oct
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 14 Oct
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 17 Oct
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
online leerpad
H002169A, Krachtige leeromgevingen
online project
Bram De Wever
21:00
18:00
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 18 Oct
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
seminar: coached exercises
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:30
17:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 19 Oct
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 20 Oct
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 21 Oct
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 24 Oct
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
19:30
18:00
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR11
seminar
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR02
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR09
seminar
Leslokaal 2.3, Dunant 2, Campus Dunant
21:00
19:30
Ik beslis later over deelname aan de workshops
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR10
seminar
21:00
19:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 25 Oct
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 26 Oct
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 27 Oct
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 28 Oct
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
online seminar: coached exercises
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 31 Oct
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
19:30
18:00
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR04
seminar
Auditorium 5, Dunant 1, Campus Dunant
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR05
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR06
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08
seminar
Leslokaal 1.3, Dunant 2, Campus Dunant
21:00
19:30
rubric oefensessie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07
seminar
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
21:00
19:30
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 1 Nov
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 2 Nov
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 3 Nov
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 4 Nov
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR04
seminar: coached exercises
Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
online seminar: coached exercises
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR04
seminar: coached exercises
Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 7 Nov
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
B001673A, Vaardigheden III GR02
online seminar: coached exercises
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
18:30
17:30
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 8 Nov
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 9 Nov
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 10 Nov
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 11 Nov
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 14 Nov
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant, Leslokaal 1.1, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant, Leslokaal 4.2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 15 Nov
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 16 Nov
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 17 Nov
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 18 Nov
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 21 Nov
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 22 Nov
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 23 Nov
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 24 Nov
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
seminar: coached exercises
Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:30
17:30
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 25 Nov
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 28 Nov
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR06
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR02
seminar
Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR09
seminar
Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant
20:45
19:15
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 29 Nov
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 30 Nov
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 1 Dec
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 2 Dec
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
online seminar: coached exercises
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
17:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 5 Dec
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR05
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR07
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR01, H002169A, Krachtige leeromgevingen GR08
seminar
Leslokaal 0.1, Dunant 1, Campus Dunant
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR04
seminar
Auditorium 4, Dunant 2, Campus Dunant
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
H002169A, Krachtige leeromgevingen GR03
seminar
Leslokaal 1.2, Dunant 2, Campus Dunant
20:45
19:15
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 6 Dec
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR02
seminar: coached exercises
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
16:00
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 7 Dec
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 8 Dec
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 9 Dec
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 12 Dec
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
11:30
08:30
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
16:00
13:00
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
19:00
16:00
B001673A, Vaardigheden III GR04
seminar: coached exercises
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:45
16:00
H002169A, Krachtige leeromgevingen
lecture
Auditorium 2, Dunant 2, Campus Dunant
Bram De Wever
21:00
18:00
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 13 Dec
B001336A, Arbeidsrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alexander De Becker
10:00
08:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
11:30
10:00
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR04
seminar: coached exercises
Lokaal 8.6 Rode Zaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
16:00
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
20:30
11:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 14 Dec
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.3, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 5.4, Paddenhoek 1-3, Campus Aula
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium 1, Ledeganck, Campus Ledeganck
Hans De Wulf
14:30
11:30
B001668A, Internationaal publiekrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Tom Ruys
19:00
16:00
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 15 Dec
B001669A, Law and Technology
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Lievens
11:30
08:30
B001324A, Vennootschappen en verenigingen, B001667A, Rechtspersonenrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Hans De Wulf
13:00
11:30
B001637A, Drugsfenomenen
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
B001671A, Bijzondere overeenkomsten
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Maarten Dambre
17:30
14:30
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 16 Dec
B001502A, Etiologische criminologie
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Lieven Pauwels
10:00
08:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
11:30
08:30
B001670A, Personen-, familie- en relatievermogensrecht
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Gerd Verschelden
14:30
11:30
B001673A, Vaardigheden III GR01
practicum
Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
20:30
14:30
B001673A, Vaardigheden III GR04
seminar: coached exercises
Lokaal 7.1 Pleitlokaal, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
20:30
16:00
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday 19 Dec
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday 20 Dec
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday 21 Dec
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday 22 Dec
w51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday 23 Dec