By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w39
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 26/9
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
w39
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 27/9
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w39
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 28/9
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w39
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 29/9
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w39
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 30/9
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w39
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 1/10
w40
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 3/10
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
lecture
Bram De Wever
21:00
18:00
w40
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 4/10
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w40
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 5/10
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w40
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 6/10
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w40
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 7/10
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w40
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 8/10
w41
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 10/10
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
lecture
Bram De Wever
21:00
18:00
w41
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 11/10
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w41
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 12/10
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w41
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 13/10
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w41
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 14/10
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w41
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 15/10
w42
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 17/10
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
online leerpad
online project
Bram De Wever
info en opnames in Ufora cursussite
21:00
18:00
w42
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 18/10
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
seminar: coached exercises
20:30
17:30
w42
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 19/10
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w42
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 20/10
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w42
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 21/10
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w42
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 22/10
w43
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 24/10
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
lecture
Bram De Wever
19:30
18:00
rubric oefensessie
seminar
groep bij voorkeur voor studenten eduma talen
21:00
19:30
rubric oefensessie
seminar
groep bij voorkeur voor studenten eduma gezondheidswetenschappen
21:00
19:30
rubric oefensessie
seminar
groep bij voorkeur voor studenten eduma LO
21:00
19:30
rubric oefensessie
seminar
groep ENKEL voor studenten HoGent KASK
21:00
19:30
Ik beslis later over deelname aan de workshops
seminar
21:00
19:30
w43
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 25/10
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w43
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 26/10
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w43
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 27/10
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w43
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 28/10
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
online seminar: coached exercises
17:30
14:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w43
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 29/10
w44
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 31/10
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
lecture
Bram De Wever
19:30
18:00
rubric oefensessie
seminar
groep bij voorkeur voor eduma maatschappijwetenschappen
21:00
19:30
rubric oefensessie
seminar
groep bij voorkeur voor studenten eduma economie
21:00
19:30
rubric oefensessie
seminar
groep bij voorkeur voor studenten eduma wetenschappen en technologie
21:00
19:30
rubric oefensessie
seminar
groep bij voorkeur voor studenten eduma gedragswetenschappen
21:00
19:30
rubric oefensessie
seminar
groep bij voorkeur voor studenten eduma cultuurwetenschappen
21:00
19:30
w44
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 1/11
w44
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 2/11
w44
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 3/11
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w44
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 4/11
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
online seminar: coached exercises
17:30
14:30
seminar: coached exercises
17:30
14:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w44
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 5/11
online leerpad
self-reliant study activities
ongeveer 3u tijd rekenen hiervoor - kan je in de week van 7/11 zelf inplannen om te doorlopen
05:30
05:00
w45
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 7/11
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
online seminar: coached exercises
18:30
17:30
w45
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 8/11
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
20:30
11:30
w45
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 9/11
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w45
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 10/11
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w45
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 11/11
w45
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 12/11
w46
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 14/11
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
lecture
Bram De Wever
21:00
18:00
w46
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 15/11
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w46
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 16/11
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w46
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 17/11
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w46
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 18/11
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w46
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 19/11
w47
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 21/11
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
lecture
Bram De Wever
21:00
18:00
w47
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 22/11
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w47
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 23/11
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w47
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 24/11
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
seminar: coached exercises
20:30
17:30
w47
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 25/11
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w47
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 26/11
w48
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 28/11
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
Sessie onderwijstechnologie
seminar
slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
seminar
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
seminar
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
seminar
slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
seminar
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
seminar
20:45
19:15
w48
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 29/11
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w48
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 30/11
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w48
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 1/12
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w48
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 2/12
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
online seminar: coached exercises
17:30
14:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w48
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 3/12
w49
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 5/12
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
Sessie onderwijstechnologie
seminar
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
seminar
slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
seminar
slechts 1 van de 2 sessies te volgen, dus week 48 OF 49
19:00
17:30
Sessie onderwijstechnologie
seminar
20:45
19:15
Sessie onderwijstechnologie
seminar
20:45
19:15
w49
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 6/12
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
seminar: coached exercises
16:00
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w49
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 7/12
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w49
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 8/12
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w49
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 9/12
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
w49
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 10/12
w50
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 12/12
lecture
Gerd Verschelden
11:30
08:30
lecture
Alexander De Becker
16:00
13:00
seminar: coached exercises
19:00
16:00
seminar: coached exercises
20:45
16:00
lecture
Bram De Wever
21:00
18:00
w50
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 13/12
lecture
Alexander De Becker
10:00
08:30
lecture
Tom Ruys
11:30
10:00
lecture
Lieven Pauwels
14:30
11:30
seminar: coached exercises
16:00
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
11:30
w50
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 14/12
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
11:30
08:30
seminar: coached exercises
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
14:30
11:30
lecture
Tom Ruys
19:00
16:00
w50
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 15/12
lecture
Eva Lievens
11:30
08:30
lecture
Hans De Wulf
13:00
11:30
lecture
Charlotte Colman, Freya Vander Laenen, Jan Van Bocxlaer, Tom Decorte
14:30
13:00
lecture
Maarten Dambre
17:30
14:30
w50
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 16/12
lecture
Lieven Pauwels
10:00
08:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
11:30
08:30
lecture
Gerd Verschelden
14:30
11:30
practicum
na afspraak (zie UFORA)
20:30
14:30
seminar: coached exercises
20:30
16:00
w50
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 17/12
w51
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Monday 19/12
w51
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tuesday 20/12
w51
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Wednesday 21/12
w51
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Thursday 22/12
w51
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Friday 23/12
w51
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Saturday 24/12