By default you see all mandatory and elective courses within the program. Use the button "Filter" to filter on courses. Via the button "Customize" you can also select a non graphical view.
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday Feb 27
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR03
seminar: coached exercises
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Jan Roelandt
19:00
16:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday Feb 28
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
13:00
08:30
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Inge Govaere
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
lecture
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001339A, Rechtseconomie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday Mar 1
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Freya Vander Laenen
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
13:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday Mar 2
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
w9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday Mar 3
B001317B, Goederenrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Annelies Wylleman, Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II
seminar: coached exercises
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
17:30
16:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday Mar 6
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday Mar 7
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
13:00
08:30
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Inge Govaere
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
lecture
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001339A, Rechtseconomie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday Mar 8
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Freya Vander Laenen
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
13:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday Mar 9
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday Mar 10
B001317B, Goederenrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Annelies Wylleman, Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II
seminar: coached exercises
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
17:30
16:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday Mar 13
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday Mar 14
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
13:00
08:30
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Inge Govaere
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
lecture
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001339A, Rechtseconomie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday Mar 15
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Freya Vander Laenen
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
13:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday Mar 16
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday Mar 17
B001317B, Goederenrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Annelies Wylleman, Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II
seminar: coached exercises
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
17:30
16:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday Mar 20
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday Mar 21
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
13:00
08:30
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Inge Govaere
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
lecture
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001339A, Rechtseconomie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday Mar 22
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Freya Vander Laenen
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
13:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday Mar 23
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
w12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday Mar 24
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Monday Mar 27
B001662A, Balanslezen en financiële analyse
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Patricia Everaert
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium A, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tuesday Mar 28
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.1, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
13:00
08:30
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Inge Govaere
16:00
13:00
B001581A, Human Rights: Multidisciplinary Perspectives
lecture
Auditorium E, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Eva Brems, Ines Keygnaert, Rudi Roose, Sami Zemni, Tine Destrooper
16:00
13:00
B000930A, Criminologie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Cools
16:00
13:00
B001339A, Rechtseconomie
lecture
Auditorium D, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Ben Depoorter
19:00
16:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wednesday Mar 29
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Hendrik Vanhees
11:30
08:30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium E1 Oehoe, Blok E, Campus Coupure
Reinhard Steennot
13:00
11:30
B001634A, Forensisch welzijnswerk
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Freya Vander Laenen
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II GR01
seminar: coached exercises
Lokaal 5.2, Paddenhoek 1-3, Campus Aula, Lokaal 9.1, Zijvleugel Links, Campus Aula
na afspraak (zie UFORA)
20:30
13:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thursday Mar 30
B001664A, Economisch recht en intellectuele eigendomsrechten
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Reinhard Steennot
11:30
08:30
B001663A, Schadevergoedingsrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
16:00
13:00
B001665A, Europees recht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Inge Govaere
17:30
16:00
w13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friday Mar 31
B001317B, Goederenrecht
lecture
Auditorium B, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Annelies Wylleman, Joke Baeck
11:30
08:30
B001313A, Sociale psychologie
lecture
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Alain Van Hiel
16:00
13:00
B001666A, Vaardigheden II
seminar: coached exercises
Auditorium C, Universiteitstraat - Oude School, Campus Aula
Marc Kruithof
17:30
16:00