v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/10
Labbövningar
12:00
09:00
KÖL-K439, Arrhenius KÖL, Vån 4
Karta
Introduktion
Labbövningar
Labbövningar
Daniel Daley
IngMarie Nilsson
Marco Salvatore
Riccardo Diamanti
Theresa Kriegler
IngMarie Nilsson
Marco Salvatore
Riccardo Diamanti
Theresa Kriegler
General introduction
16:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/10
KÖL-K439, Arrhenius KÖL, Vån 4
Karta
Redovisning
Daniel Daley
Martin Ott
Martin Ott
Presentation of Group work.
17:00
09:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/10
Labbövningar
12:00
09:00
Labbövningar
17:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/10
KÖL-K439, Arrhenius KÖL, Vån 4
Karta
Redovisning
Daniel Daley
IngMarie Nilsson
Marco Salvatore
Riccardo Diamanti
Theresa Kriegler
IngMarie Nilsson
Marco Salvatore
Riccardo Diamanti
Theresa Kriegler
Oral presentation of lab practicals.
17:00
09:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/10
KÖL-K439, Arrhenius KÖL, Vån 4
Karta
Tentamen
Daniel Daley
Tara Jabar Hessa
Tara Jabar Hessa
Pre-exam Q&A session
12:00
09:00
KÖL-K439, Arrhenius KÖL, Vån 4
Karta
Tentamen
Martin Högbom
Martin Ott
Mikael Oliveberg
Martin Ott
Mikael Oliveberg
Pre-exam Q&A session
16:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/11
KÖL-K439, Arrhenius KÖL, Vån 4
Karta
Tentamen
14:00
09:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4/11
Kurskod | Namn |
KB5006 | Biokemi III- Proteiner från gen till funktion |