U31, Geovetenskapens hus U, Vån 3
Karta
Självstudier
Rum för examensarbete, plats bokas via SuperSaas, se anslag på dörren.
18:00
08:00
Y10, Geovetenskapens hus Y, Vån 1
Karta
MI8022
70048, V24, 100%, DAG, NML
Frågestund
Marlene Ågerstrand
Feedback from exam
10:00
09:00
Mötesrum A567c, Arrhenius hus A, Vån 5
Karta
Möte
Geoffrey Masuyer
10:30
09:00
U26, Geovetenskapens hus U, Vån 2
Karta
GE7084
58379, V24, 100%, DAG, NML
Seminarium
Anna Treydte
Felicity Pike
Håkan Berg
Progress meeting project work
10:45
09:00
U12, Geovetenskapens hus U, Vån 1
Karta
MI2009
70045, V24, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Ian Cousins
Modeller i miljövetenskap
12:00
09:00
Y12, Geovetenskapens hus Y, Vån 1
Karta
MI7022
70037, V24, 100%, DAG, NML
Omtentamen
13:00
09:00
Y21, Geovetenskapens hus Y, Vån 2
Karta
Seminarium
Andrew Byerley
Uppsatsseminarier
14:00
09:00
U35, Geovetenskapens hus U, Vån 3
Karta
KG2314
32008, V24, 100%, DAG, NML
Projektarbete
Work on project
16:45
09:00
U33, Geovetenskapens hus U, Vån 3
Karta
GE3021
58001, V24, 100%, DAG, NML
Eget arbete
Självstudier Projektarbete
17:00
09:00
U30, Geovetenskapens hus U, Vån 3
Karta
GE9026
58384, V24, 100%, DAG, NML
Projektarbete
17:00
09:00
Ymer-rummet, Geovetenskapens hus T, Vån 3
Karta
Möte
Stefano Manzoni
11:00
09:30
Tarfala-rummet, Geovetenskapens hus T, Vån 4
Karta
Möte
Jessica Lindgren
IS
12:30
09:30
U36, Geovetenskapens hus U, Vån 3
Karta
KG2314
32008, V24, 100%, DAG, NML
Seminarium
Anders Wästfelt
Seminar on GIS literature
Group A
11:45
10:00
A629, Arrhenius hus A, Vån 6
Karta
Möte
Sayad Doobary-Vobora
12:00
10:00
Y10, Geovetenskapens hus Y, Vån 1
Karta
MI8021
70046, V24, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Sneha Aggarwal
Data Analysis
12:00
10:00
A307, Arrhenius hus A, Vån 3
Karta
Möte
Tom Willhammar
12:30
10:00
Navarino-rummet, Geovetenskapens hus T, Vån 2
Karta
Forskningsseminarium
Anna Treydte
12:30
11:30
Ymer-rummet, Geovetenskapens hus T, Vån 3
Karta
Möte
Andrew Frampton
14:00
13:00
Högbomsalen, Geovetenskapens hus U, Vån 3
Karta
Seminarium
Jessica Lindgren
14:30
13:00
U36, Geovetenskapens hus U, Vån 3
Karta
KG2314
32008, V24, 100%, DAG, NML
Seminarium
Anders Wästfelt
Seminar on GIS literature
Group B
14:45
13:00
Y13, Geovetenskapens hus Y, Vån 1
Karta
MI7025
70050, V24, 100%, BLA, NML
Övning
Exercise (coding and working on report)
15:00
13:00
U12, Geovetenskapens hus U, Vån 1
Karta
Seminarium
Christina Rudén
15:00
13:00
A307, Arrhenius hus A, Vån 3
Karta
Möte
Ulrika Nilsson
Möte med Fastighetsavdelningen
15:00
14:00
Navarino-rummet, Geovetenskapens hus T, Vån 2
Karta
Möte
Gustaf Hugelius
15:30
14:30
Tarfala-rummet, Geovetenskapens hus T, Vån 4
Karta
Möte
Stefano Manzoni
Unit I meeting
15:30
14:30
U37, Geovetenskapens hus U, Vån 3
Karta
Möte
Qiong Zhang
15:30
14:30
U26, Geovetenskapens hus U, Vån 2
Karta
Möte
Alexandra Hamm
Bolin early career researcher event
17:00
15:00
Tarfala-rummet, Geovetenskapens hus T, Vån 4
Karta
Möte
Erik Schwarz
PhD student council meeting
17:00
15:30
A307, Arrhenius hus A, Vån 3
Karta
Möte
Lisa Hugosson
17:00
16:00
A507, Arrhenius hus A, Vån 5
Karta
Möte
Jan E Bäckvall
group meeting JEB
17:00
16:00