v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag Juni 10
Ymer-rummet, Möte, Katrin Lindroth, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Katrin, Ekonomimöte
11:00
10:00
Navarino-rummet, Möte, Moa Holmlund, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
12:00
10:00
Tarfala-rummet, Möte, Maria Basova, Institutionen för miljövetenskap, Geovetenskapens hus T, Board meeting
12:00
10:00
Navarino-rummet, Möte, Malin Stenberg Soleirol de Serves, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, zoommöte
15:00
12:00
Tarfala-rummet, Möte, Björn Gunnarson, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
14:00
13:00
Navarino-rummet, Möte, Katrin Lindroth, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Katrin
15:30
15:00
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag Juni 11
Tarfala-rummet, Möte, Gustaf Hugelius, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
11:00
09:00
Tarfala-rummet, Möte, Björn Gunnarson, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
14:00
13:00
Navarino-rummet, Möte, Katrin Lindroth, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Katrin, SR uppföljning
15:30
14:30
Navarino-rummet, Sammanträde, Stefan Wastegård, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Utvecklingssamtal
16:30
15:30
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Juni 12
Tarfala-rummet, Möte, Michael Burger, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
12:00
09:00
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Juni 13
Navarino-rummet, Sammanträde, Stefan Wastegård, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Utvecklingssamtal
10:30
09:30
Ymer-rummet, Möte, Lukas Rimondini Giorgini, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
11:30
10:00
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Juni 14
Navarino-rummet, Möte, Gustaf Hugelius, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
10:30
09:00
Tarfala-rummet, Kursadministrationsmöte, Regina Lindborg, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
13:00
10:00
Ymer-rummet, Möte, Sophie Trygger, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Trygger
14:00
10:00
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag Juni 17
Navarino-rummet, Möte, Gustaf Hugelius, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
11:00
09:30
Tarfala-rummet, Möte, Katrin Lindroth, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Katrin, Ekonomimöte
11:00
10:00
Ymer-rummet, Möte, Moa Holmlund, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
12:00
10:00
Navarino-rummet, Möte, Justine Ramage, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Doktorent Lunch
13:00
12:00
Ymer-rummet, Möte, Rozália Kapás, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T, Rozalia Kapas
17:45
15:45
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag Juni 18
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Juni 19
Navarino-rummet, Möte, Moa Holmlund, Institutionen för naturgeografi, Geovetenskapens hus T
11:30
10:00
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Juni 20
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Juni 21
Ändrad senaste dygnet.