v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-05-06
Navarino-rummet, Möte, Gustaf Hugelius
11:00
09:30
Tarfala-rummet, Möte, Katrin Lindroth, Katrin, Ekonomimöte
11:00
10:00
Ymer-rummet, Möte, Moa Holmlund
12:00
10:00
Tarfala-rummet, Möte, Elisie Kåresdotter
13:00
11:00
Navarino-rummet, Möte, Justine Ramage, Doktorent Lunch
13:00
12:00
Navarino-rummet, Möte, Moa Holmlund
14:30
13:00
Ymer-rummet, Möte, Georgia Destouni
16:00
15:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-05-07
Tarfala-rummet, Möte, Gustaf Hugelius
12:00
10:30
Ymer-rummet, Möte, Mohanna Zarei
14:00
11:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-05-08
Ymer-rummet, Möte, Karin Reuterswärd, Utbildningsberedning
11:00
09:00
Navarino-rummet, Möte, Nina Kirchner
11:00
10:00
Navarino-rummet, Forskningsseminarium, Anna Treydte
13:00
12:00
Tarfala-rummet, Möte, Björn Gunnarson
14:15
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-05-09
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-05-10
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-05-11
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-05-12
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-05-13
Navarino-rummet, Möte, Gustaf Hugelius
11:00
09:30
Tarfala-rummet, Möte, Katrin Lindroth, Katrin, Ekonomimöte
11:00
10:00
Ymer-rummet, Möte, Moa Holmlund
12:00
10:00
Navarino-rummet, Möte, Moa Holmlund
14:30
13:00
Tarfala-rummet, Möte, Gustaf Hugelius
16:30
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-05-14
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-05-15
Ymer-rummet, Möte, Moa Holmlund
11:00
09:00
Navarino-rummet, Sammanträde, Stefan Wastegård, Utvecklingssamtal
15:30
14:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-05-16
Tarfala-rummet, Möte, Stina Nieminen, Stina, Ekonomimöte Prognos
15:15
12:45
Navarino-rummet, Sammanträde, Stefan Wastegård, Utvecklingssamtal
16:00
15:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-05-17
Navarino-rummet, Sammanträde, Stefan Wastegård, Utvecklingssamtal
16:00
15:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-05-18
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-05-19