v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/1
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Björn Brunnander, Grundlärare F-3
15:00
13:00
E306, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Förskollärarprogrammet för barnskötare
15:00
13:00
D255, Södra huset D, Vån 2, D263, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Helena Björnesjö, Marie Kagrell, Förskollärarprogrammet för barnskötare
17:00
15:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/1
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Björn Brunnander, Grundlärare F-3
12:00
10:00
D231, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
14:15
13:00
D263, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:15
13:00
F389, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 26/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 27/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/1
Hörsal 11, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36306&mlon=18.06248#map=18/59.36306/18.06248, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Björn Brunnander, Grundlärare F-3
15:00
13:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
16:30
15:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/1
Hörsal 11, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36306&mlon=18.06248#map=18/59.36306/18.06248, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Björn Brunnander, Grundlärare F-3
12:00
10:00
E397, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:15
13:00
D215, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/2
D207, Södra huset D, Vån 2, D215, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Björn Brunnander, Henrik Lundvall, Grundlärare F-3
Grupp 1 (Henrik L): D207
Grupp 2 (Björn): D215
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, D220, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Henrik Ahlenius, Henrik Lundvall, Grundlärare F-3
Grupp 3 (Henrik L): D207
Grupp 4 (Henrik A): D220
15:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/2
E387, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Förskollärarprogrammet för barnskötare
14:00
12:00
Hörsal 11, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36306&mlon=18.06248#map=18/59.36306/18.06248, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Hans Nyquist, Grundlärare F-3
15:00
13:00
D320, Södra huset D, Vån 3, F255, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Helena Björnesjö, Marie Kagrell, Förskollärarprogrammet för barnskötare
16:00
14:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
16:30
15:15
D231, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
16:45
15:30
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/2
Hörsal 11, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36306&mlon=18.06248#map=18/59.36306/18.06248, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Staffan Carlshamre, Grundlärare F-3
12:00
10:00
F320, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/2
D207, Södra huset D, Vån 2, D320, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Björn Brunnander, Henrik Lundvall, Grundlärare F-3
Grupp 1 (Henrik L): D207
Grupp 2 (Björn B): D320
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, D215, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Henrik Ahlenius, Henrik Lundvall, Grundlärare F-3
Grupp 3 (Henrik L): D207
Grupp 4 (Henrik A): D215
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/2
D207, Södra huset D, Vån 2, D215, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Björn Brunnander, Henrik Lundvall, Grundlärare F-3
Grupp 1 (Henrik L): D207
Grupp 2 (Björn): D215
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, F220, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare F-3
Grupp 3: D207
Grupp 4: F220
15:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/2
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Björn Brunnander, Grundlärare F-3
15:00
13:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
16:30
15:15
D271, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
16:45
15:15
D231, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
16:45
15:30
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/2
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Björn Brunnander, Grundlärare F-3
12:00
10:00
D215, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:15
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/2
D307, Södra huset D, Vån 3, D315, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Björn Brunnander, Henrik Lundvall, Grundlärare F-3
Grupp 1 (Henrik L): D307
Grupp 2 (Björn): D315
12:00
10:00
D320, Södra huset D, Vån 3, E413, Södra huset E, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Henrik Ahlenius, Henrik Lundvall, Grundlärare F-3
Grupp 3 (Henrik L): D320
Grupp 4 (Henrik A): E413
15:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 17/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/2
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Björn Brunnander, Grundlärare F-3
12:00
10:00
F231, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:15
13:00
F239, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
14:15
13:00
E339, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36262&mlon=18.06153#map=18/59.36262/18.06153, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/2
D499, Södra huset D, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Förskollärarprogrammet för barnskötare
12:00
10:00
D255, Södra huset D, Vån 2, D271, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Helena Björnesjö, Marie Kagrell, Förskollärarprogrammet för barnskötare
15:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/2
Aula, Sveaplan, Sveaplan, Vån 4, Hörsal 4, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36319&mlon=18.05980#map=18/59.36319/18.05980, FI100L, 10626, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Tentamen, Grundlärare F-3
17:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/2
E319, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Grundlärare fritidshem
12:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/2
E319, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Grundlärare fritidshem
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/2
E319, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Grundlärare fritidshem
12:00
10:00
D231, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, SI-möte
14:30
13:00
F247, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, SI-möte
14:30
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/3
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare fritidshem
Grupp 1: Helena Björnesjö
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare fritidshem
Grupp 2: Jenny Magnusson
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/3
BOT 321 Lilla Frescati, Botanicum, Lilla Frescativägen 5, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Förskollärarprogrammet för barnskötare
14:30
12:30
E319, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Grundlärare fritidshem
15:00
13:00
F220, Södra huset F, Vån 2, F320, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Helena Björnesjö, Marie Kagrell, Förskollärarprogrammet för barnskötare
17:00
15:00
F247, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, SI-möte
16:45
15:15
F371, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, SI-möte
16:45
15:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/3
FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Charlotte Bagge Glassell, Föreläsning i Hörsal 4, om statistik och kvantitativa metoder.
15:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/3
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare fritidshem
Grupp 1: Helena Björnesjö
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare fritidshem
Grupp 2: Jenny Magnusson
15:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/3
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare fritidshem
Grupp 1: Helena Björnesjö
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare fritidshem
Grupp 2: Jenny Magnusson
15:00
13:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/3
Hörsal 5, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05993#map=18/59.36318/18.05993, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Förskollärarprogrammet för barnskötare
12:00
10:00
E319, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Grundlärare fritidshem
15:00
13:00
D207, Södra huset D, Vån 2, D255, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Helena Björnesjö, Marie Kagrell, Förskollärarprogrammet för barnskötare
17:00
15:00
F247, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, SI-möte
16:45
15:15
F220, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, SI-möte
16:45
15:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/3
E319, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Grundlärare fritidshem
12:00
10:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/3
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare fritidshem
Grupp 1: Helena Björnesjö
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grundlärare fritidshem
Grupp 2: Jenny Magnusson
15:00
13:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 17/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/3
E328, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36262&mlon=18.06153#map=18/59.36262/18.06153, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, SI-möte
12:30
11:00
E319, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Grundlärare fritidshem
15:00
13:00
Laduvikssalen (skrivsal), Biblioteket Södra huset hus D, FI100L, FITF10, 10626, V19, 100%, DAG, NML, 10642, V19, 100%, DAG, NML, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Kunskapsteori och vetenskapsfilosofi, Tentamen, Omtentamen, Förskollärarprogrammet för barnskötare.
Grundlärare F-3: omtenta.
TFI, delkurs 1: omtenta.
17:00
13:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/3
E306, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Grundlärare fritidshem
12:00
10:00
F247, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, SI-möte
14:00
13:00
D231, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, SI-möte
14:30
13:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/3
Aula, Sveaplan, Sveaplan, Vån 4, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Tentamen, Grundlärare fritidshem
17:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/3
Hörsal 3, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05965#map=18/59.36318/18.05965, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Grundlärare 4-6
15:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/3
D499, Södra huset D, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Grundlärare 4-6
12:00
10:00
F363, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
14:15
13:00
F271, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
F255, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:30
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 30/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 31/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/4
Hörsal 7, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36312&mlon=18.06111#map=18/59.36312/18.06111, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Grundlärare 4-6
12:00
10:00
D231, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/4
D247, Södra huset D, Vån 2, D315, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Anna Petronella Foultier, Henrik Ahlenius, Grundlärare 4-6
Grupp 1: D 247
Grupp 2: D 315
12:00
10:00
F299, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Marie Kagrell, Grundlärare 4-6
Grupp 3
15:00
13:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/4
Hörsal 9, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36312&mlon=18.06138#map=18/59.36312/18.06138, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Grundlärare 4-6
12:00
10:00
F263, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
14:15
13:00
F255, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:30
13:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/4
Hörsal 3, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05965#map=18/59.36318/18.05965, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Grundlärare 4-6
12:00
10:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/4
D207, Södra huset D, Vån 2, D220, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Anna Petronella Foultier, Henrik Ahlenius, Grundlärare 4-6
Grupp 1: D207
Grupp 2: D220
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Marie Kagrell, Grundlärare 4-6
Grupp 3
15:00
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/4
Hörsal 5, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05993#map=18/59.36318/18.05993, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Staffan Carlshamre, Grundlärare 4-6
Föreläsning om kvalitativa metoder
12:00
10:00
F363, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
14:15
13:00
F263, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
F271, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:30
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/4
F279, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
12:30
11:00
Hörsal 5, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05993#map=18/59.36318/18.05993, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Hans Nyquist, Grundlärare 4-6
Föreläsning om statistik och kvantitativa metoder
15:00
13:00
D231, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
16:30
15:15
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/4
D207, Södra huset D, Vån 2, D220, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Anna Petronella Foultier, Henrik Ahlenius, Grundlärare 4-6
Grupp 1: D207
Grupp 2: D220
12:00
10:00
F231, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Marie Kagrell, Grundlärare 4-6
Grupp 3
15:00
13:00
F271, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
16:45
15:15
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/4
D207, Södra huset D, Vån 2, D220, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Anna Petronella Foultier, Henrik Ahlenius, Grundlärare 4-6
Grupp 1: D207
Grupp 2: D220
12:00
10:00
F239, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
14:15
13:00
D207, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Marie Kagrell, Grundlärare 4-6
Grupp 3
15:00
13:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/4
Hörsal 5, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05993#map=18/59.36318/18.05993, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Grundlärare 4-6
11:00
09:00
F231, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
12:45
11:15
F239, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
13:30
12:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/4
D255, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
12:30
11:00
Hörsal 5, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05993#map=18/59.36318/18.05993, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Anna Petronella Foultier, Grundlärare 4-6
15:00
13:00
D271, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
16:30
15:15
D263, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
16:45
15:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/5
Aula, Sveaplan, Sveaplan, Vån 4, FI100L, 10627, V19, 100%, DAG, NML, 10628, V19, 100%, DAG, NML, 10645, V19, 50%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Tentamen, Omtentamen, Grundlärare 4-6
Fritidshem: omtenta
Barnskötare: omtenta
17:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Åsa Burman, Ämneslärare
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
15:00
13:00
B487, Södra huset B, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
16:30
15:15
E420, Södra huset E, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
16:45
15:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
Hörsal 12, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36289&mlon=18.06245#map=18/59.36289/18.06245, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Åsa Burman, Ämneslärare
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
Hörsal 11, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36306&mlon=18.06248#map=18/59.36306/18.06248, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
15:00
13:00
D271, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
16:45
15:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
B307ö, Södra huset B, B487, Södra huset B, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grupp A: B307. Henrik L.
Grupp B: B487. Marie K., Förskollärare
12:00
10:00
Hörsal 12, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36289&mlon=18.06245#map=18/59.36289/18.06245, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Mikael Janvid, Ämneslärare
15:00
13:00
B307ö, Södra huset B, B487, Södra huset B, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grupp C: B307. Henrik L.
Grupp D: B487. Martin R., Förskollärare
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
B315ö, Södra huset B, B487, Södra huset B, Vån 4, E413, Södra huset E, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Henrik Ahlenius, Mats Ingelström, Helena Björnesjö, Grupp 1: B315. Henrik A.
Grupp 2: B487. Helena B.
Grupp 3: E413. Mats I., Ämneslärare
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
Hörsal 3, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05965#map=18/59.36318/18.05965, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Åsa Burman, Ämneslärare
12:00
10:00
Hörsal 11, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36306&mlon=18.06248#map=18/59.36306/18.06248, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
15:00
13:00
F315, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36288&mlon=18.06245#map=18/59.36288/18.06245, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
16:30
15:15
F397, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
16:45
15:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
Hörsal 8, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36313&mlon=18.06125#map=18/59.36313/18.06125, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
12:00
10:00
F307, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36288&mlon=18.06245#map=18/59.36288/18.06245, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
F397, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:30
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
B315ö, Södra huset B, D215, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grupp A: B315. Henrik L.
Grupp B: D215. Marie K., Förskollärare
12:00
10:00
Hörsal 12, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36289&mlon=18.06245#map=18/59.36289/18.06245, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Hans Nyquist, Om kvantitativa metoder, Ämneslärare
15:00
13:00
E397, Södra huset E, Vån 3, E420, Södra huset E, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grupp C: E397. Henrik L.
Grupp D: E420. Martin R., Förskollärare
15:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
D207, Södra huset D, Vån 2, D215, Södra huset D, Vån 2, D247, Södra huset D, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36261&mlon=18.06081#map=18/59.36261/18.06081, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Henrik Ahlenius, Mats Ingelström, Helena Björnesjö, Grupp 1: D207. Henrik A.
Grupp 2: D215. Helena B.
Grupp 3: D247. Mats I., Ämneslärare
12:00
10:00
Hörsal 4, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36319&mlon=18.05980#map=18/59.36319/18.05980, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
15:00
13:00
D307, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
16:45
15:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
Hörsal 12, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36289&mlon=18.06245#map=18/59.36289/18.06245, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Staffan Carlshamre, Om kvalitativa metoder, Ämneslärare
12:00
10:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
Hörsal 4, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36319&mlon=18.05980#map=18/59.36319/18.05980, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
12:00
10:00
F487, Södra huset F, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
14:15
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
Hörsal 5, Södra huset B, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36318&mlon=18.05993#map=18/59.36318/18.05993, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Åsa Burman, Ämneslärare
12:00
10:00
B307ö, Södra huset B, B315ö, Södra huset B, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grupp A: B307. Henrik L.
Grupp B: B315. Marie K., Förskollärare
12:00
10:00
F397, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
14:30
13:00
B307ö, Södra huset B, B315ö, Södra huset B, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grupp C: B307. Henrik L.
Grupp D: B315. Martin R., Förskollärare
15:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
Hörsal 12, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36289&mlon=18.06245#map=18/59.36289/18.06245, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Åsa Burman, Ämneslärare
12:00
10:00
D207, Södra huset D, Vån 2, D307, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06089#map=18/59.36283/18.06089, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grupp A: D207. Henrik L.
Grupp B: D307. Marie K., Förskollärare
12:00
10:00
F231, Södra huset F, Vån 2, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
13:30
12:15
E397, Södra huset E, Vån 3, E420, Södra huset E, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Grupp C: E397. Henrik L.
Grupp D: E420. Martin R., Förskollärare
15:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
B307ö, Södra huset B, B315ö, Södra huset B, B487, Södra huset B, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Henrik Ahlenius, Mats Ingelström, Helena Björnesjö, Grupp 1: B307. Henrik A.
Grupp 2: B315. Helena B.
Grupp 3: B487. Mats I., Ämneslärare
12:00
10:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/6
Hörsal 11, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36306&mlon=18.06248#map=18/59.36306/18.06248, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
12:00
10:00
B487, Södra huset B, Vån 4, E413, Södra huset E, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36283&mlon=18.06162#map=18/59.36283/18.06162, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Mats Ingelström, Helena Björnesjö, Grupp 2: B487. Helena B.
Grupp 3: E413. Mats I., Ämneslärare
12:00
10:00
B497, Södra huset B, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Seminarium, Henrik Ahlenius, Grupp 1, Ämneslärare
13:00
11:00
B419, Södra huset B, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36290&mlon=18.05947#map=19/59.36290/18.05947, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
14:30
13:00
F315, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36288&mlon=18.06245#map=18/59.36288/18.06245, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
16:30
15:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/6
Hörsal 11, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36306&mlon=18.06248#map=18/59.36306/18.06248, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Niklas Möller, Förskollärare
15:00
13:00
F3154 (Caserummet), Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36309&mlon=18.06229#map=18/59.36309/18.06229, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Jenny Magnusson, Grupp 2, SI-möte
16:30
15:15
F487, Södra huset F, Vån 4, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36281&mlon=18.06234#map=18/59.36281/18.06234, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, Conrad Samuelsson, Grupp 3, SI-möte
16:45
15:15
F347, Södra huset F, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36257&mlon=18.06226#map=18/59.36257/18.06226, FI100L, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Övning, John Lindqvist, Grupp 1, SI-möte
16:45
15:15
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/6
Hörsal 7, Södra huset D, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36312&mlon=18.06111#map=18/59.36312/18.06111, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Föreläsning, Åsa Burman
12:00
10:00
Aula, Sveaplan, Sveaplan, Vån 4, Hörsal 6, Södra huset C, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36317&mlon=18.06055#map=18/59.36317/18.06055, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Tentamen, Omtentamen, Förskollärare
Grundlärare 4-6: omtenta
14:00
10:00
E328, Södra huset E, Vån 3, https://www.openstreetmap.org/?mlat=59.36262&mlon=18.06153#map=18/59.36262/18.06153, FI100L, 10628, V19, 100%, DAG, NML, 10629, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Tentamen, Omtentamen, För resurstentor
16:15
14:15
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/6
Aula, Sveaplan, Sveaplan, Vån 4, FI100L, 10630, V19, 100%, DAG, NML, Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik, Tentamen, Ämneslärare
14:00
10:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/6
Kurskod | Namn |
FI100L | Kunskap, vetenskap och forskningsmetodik |
FITF10 | Teoretisk filosofi I |