Rullande 4 veckor: iCal-prenumeration kommer visa schemat för fyra veckor frammåt. Bokningar som infaller mer än 14 dagar bakåt i tiden kommer inte med prenumerationen.
OBS! För att prenumerera på schemat för hela terminen, se till att ändra tidsspannet för prenumerationen under dropmenyn "Tid" ovan, från default-värdet "Rullande 2 veckor" till "Nu - ÅÅÅÅ-MM-DD"
Allmänt om schemat
• Schemaändringar kan förekomma. Du bör därför prenumera på schemat, alt. spara det som ett bokmärke i din webbläsare. Ladda inte ned det som en fil. • Kartlänken är enbart en hänvisning till rätt byggnadsdel, och visar inte en exakt placering inom byggnaden. • Om ditt schema verkar ofullständigt eller är tomt vänligen kontakta en kursadminsitratör på din institution.
Om rumsplacering för tentamen
• Se din tilldelade tentamenssal genom att klicka på länken i kolumnenTentamenssal. Länken finns även i schemaprenumerationen. • Visas det ingen länk genomförs din tentamen hos din institution. • Tentamen schemalagd i flera salar: använd valfri länk. • OBS: Tentamenssalen är inte tillgänglig så länge det står "Obestämd skrivsal" som lokal för tentan. Placeringen görs i regel inte tidigare än 2 kalenderdagar före tentamensdatumet.
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/1
D299, Södra huset D, Vån 2
Karta
Information Upprop
Mattias Högström
16:00
15:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/1
B307ö, Södra huset B
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
E319, Södra huset E, Vån 3
Karta
FIFYSG
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/1
F487, Södra huset F, Vån 4
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
F379, Södra huset F, Vån 3
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/1
D499, Södra huset D, Vån 4
Karta
FILVE1
Föreläsning
Casey McCoy
12:30
10:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 26/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 27/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/1
F355, Södra huset F, Vån 3
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
F355, Södra huset F, Vån 3
Karta
FISP1G
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
13:00
F497, Södra huset F, Vån 4
Karta
FIFYSG
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/1
D499, Södra huset D, Vån 4
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
F271, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIEP1G
Övning
Adam Lundström Ramirez
SI-möte
14:15
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/2
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/2
F279, Södra huset F, Vån 2
Karta
FILVE1
Föreläsning
Casey McCoy
12:30
10:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/2
F307, Södra huset F, Vån 3
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
D320, Södra huset D, Vån 3
Karta
FISP1G
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
13:00
F299, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFYSG
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/2
F307, Södra huset F, Vån 3
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
E339, Södra huset E, Vån 3
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
F231, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIEP1G
Övning
Adam Lundström Ramirez
SI-möte
16:15
15:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/2
D215, Södra huset D, Vån 2
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/2
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
12:00
10:00
D289, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIFYSG
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/2
D231, Södra huset D, Vån 2
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
D263, Södra huset D, Vån 2
Karta
FISP1G
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/2
F420, Södra huset F, Vån 4
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
D231, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
F331, Södra huset F, Vån 3
Karta
FIEP1G
Övning
Adam Lundström Ramirez
SI-möte
14:15
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/2
D320, Södra huset D, Vån 3
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/2
D215, Södra huset D, Vån 2
Karta
FILVE1
Föreläsning
Casey McCoy
12:30
10:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 17/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/2
F289, Södra huset F, Vån 2
Karta
FILVE1
Föreläsning
Casey McCoy
12:30
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/2
B307ö, Södra huset B
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
F255, Södra huset F, Vån 2
Karta
FISP1G
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
13:00
D307, Södra huset D, Vån 3
Karta
FIFYSG
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/2
D220, Södra huset D, Vån 2
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
F247, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIEP1G
Övning
Adam Lundström Ramirez
SI-möte
14:15
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/2
D255, Södra huset D, Vån 2
Karta
FILVE1
Föreläsning
Casey McCoy
12:30
10:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/2
B419, Södra huset B, Vån 4
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
F247, Södra huset F, Vån 2
Karta
FISP1G
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/2
F487, Södra huset F, Vån 4
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
F239, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
E319, Södra huset E, Vån 3
Karta
FIEP1G
Övning
Adam Lundström Ramirez
SI-möte
14:15
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/2
F3154 (Caserummet), Södra huset F, Vån 3
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/3
E319, Södra huset E, Vån 3
Karta
FILVE1
Föreläsning
Casey McCoy
12:30
10:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/3
D499, Södra huset D, Vån 4
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/3
E371, Södra huset E, Vån 3
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
F379, Södra huset F, Vån 3
Karta
FISP1G
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
13:00
E371, Södra huset E, Vån 3
Karta
FIFYSG
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/3
F487, Södra huset F, Vån 4
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
F320, Södra huset F, Vån 3
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
D207, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIEP1G
Övning
Adam Lundström Ramirez
SI-möte
14:15
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/3
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/3
F497, Södra huset F, Vån 4
Karta
FILVE1
Föreläsning
Casey McCoy
12:30
10:00
E306, Södra huset E, Vån 3
Karta
FIFYSG
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/3
B487, Södra huset B, Vån 4
Karta
FISP1G
Föreläsning
Peter Pagin
12:00
10:00
D231, Södra huset D, Vån 2
Karta
FISP1G
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
13:00
E487, Södra huset E, Vån 4
Karta
FIFYSG
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/3
D315, Södra huset D, Vån 3
Karta
FI30N1-2 FIEP1G
Föreläsning
Mikael Janvid
12:00
10:00
F239, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
E328, Södra huset E, Vån 3
Karta
FIEP1G
Övning
Adam Lundström Ramirez
SI-möte
15:15
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/3
D320, Södra huset D, Vån 3
Karta
FILVE1
Föreläsning
Casey McCoy
12:30
10:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 17/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/3
D215, Södra huset D, Vån 2
Karta
Information
Mattias Högström Sama Agahi
Möte, information, inför period 2
12:00
11:00
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/3
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG3
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
12:00
10:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/3
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
16:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/3
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/3
E413, Södra huset E, Vån 4
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
F247, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFYSG
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/3
F263, Södra huset F, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
Värtasalen (skrivsal), Biblioteket Södra huset hus D
FIFYSG
Tentamen
18:00
14:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/3
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 30/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 31/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/4
D263, Södra huset D, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
F263, Södra huset F, Vån 2
Karta
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
12:45
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
16:00
13:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/4
D215, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
D263, Södra huset D, Vån 2
Karta
FILVE2
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/4
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
12:00
09:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
F255, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFL1G
Övning
Adam Lundström Ramírez
SI-möte
16:30
15:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/4
F3154 (Caserummet), Södra huset F, Vån 3
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/4
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/4
F363, Södra huset F, Vån 3
Karta
FIFL1G
Övning
Adam Lundström Ramírez
SI-möte
12:15
11:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
16:00
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/4
D263, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
F247, Södra huset F, Vån 2
Karta
FILVE2
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/4
D263, Södra huset D, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
D255, Södra huset D, Vån 2
Karta
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
12:45
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/4
D320, Södra huset D, Vån 3
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/4
D263, Södra huset D, Vån 2
Karta
FILVE2
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/4
F263, Södra huset F, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
F247, Södra huset F, Vån 2
Karta
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
12:45
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/4
D215, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
F239, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIPM1G
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/4
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
D255, Södra huset D, Vån 2
Karta
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
12:45
F363, Södra huset F, Vån 3
Karta
FILVE2
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/4
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
12:00
09:00
F239, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIPM1G
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
12:00
11:00
F255, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFL1G
Övning
Adam Lundström Ramírez
SI-möte
14:00
12:45
D220, Södra huset D, Vån 2
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
15:00
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/4
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/4
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/4
F255, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFL1G
Övning
Adam Lundström Ramírez
SI-möte
12:15
11:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
16:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/4
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
D255, Södra huset D, Vån 2
Karta
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
12:45
F363, Södra huset F, Vån 3
Karta
FILVE2
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/5
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/5
D231, Södra huset D, Vån 2
Karta
FILOG4
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
F255, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFL1G
Övning
Adam Lundström Ramírez
SI-möte
12:15
11:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
16:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
F247, Södra huset F, Vån 2
Karta
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
12:45
F363, Södra huset F, Vån 3
Karta
FILVE2
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
F389, Södra huset F, Vån 3
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
F231, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIPM1G
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
12:00
09:00
F307, Södra huset F, Vån 3
Karta
FILVE2
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
F271, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIFL1G
Övning
Adam Lundström Ramírez
SI-möte
12:15
11:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
16:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
F255, Södra huset F, Vån 2
Karta
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
12:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
A5137, Södra huset A, Vån 5
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
F231, Södra huset F, Vån 2
Karta
FIPM1G
Övning
Sara Söderlund
SI-möte
14:00
13:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Karl Nygren
12:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
A5137, Södra huset A, Vån 5
Karta
FIPM1G
Föreläsning
Sören Häggqvist
12:00
10:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Övning
Ernst Love Eric Johannesson
16:00
14:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
F379, Södra huset F, Vån 3
Karta
FIFL1G
Övning
Adam Lundström Ramírez
SI-möte
12:15
11:00
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
16:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
D271, Södra huset D, Vån 2
Karta
Föreläsning
Gösta Karl Johan Grönroos
12:00
10:00
D255, Södra huset D, Vån 2
Karta
Övning
Anton Gumaelius
SI-möte
14:00
12:45
D231, Södra huset D, Vån 2
Karta
FILVE2
Föreläsning
Richard Dawid
16:30
14:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FILOG4
Föreläsning
Ernst Love Eric Johannesson
15:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
D734, Södra huset D, Vån 7
Karta
FIFL1G
Föreläsning
Valentin Goranko
12:00
09:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
Värtasalen (skrivsal), Biblioteket Södra huset hus D