v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Ekaterina Kalinina
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Agnes Gerner
12:00
11:00
Stora Redaktionen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Introduktion
Alla
13:00
12:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Alla
Kristina Jerner Widestedt
14:00
12:00
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Ekaterina Kalinina
15:00
14:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Ekaterina Kalinina
13:00
11:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Torbjörn Rolandsson
14:00
12:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Ekaterina Kalinina
Elitsa Ivanova
Elitsa Ivanova
16:00
14:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Kristina Jerner Widestedt
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Ekaterina Kalinina
13:00
11:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Frågestund
Alla
Ekaterina Kalinina
11:00
10:00
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Ekaterina Kalinina
13:00
11:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Övrigt
Alla
Emelie Jamieson
13:00
12:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/9
18887, H19, 100%, DAG, NML
Inlämning
Alla
12:30
12:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/9
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 1-4
Carl Ritter
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 5-8
Elitsa Ivanova
13:00
11:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 9-12
Ulf Jonas Folke Jonsson
15:00
13:00
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 17-20
Ekaterina Kalinina
16:00
14:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 13-16
Carl Ritter
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 29/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/10
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Tentamen
Alla
Ekaterina Kalinina
Petrus Dahlbeck
Petrus Dahlbeck
12:00
09:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/10
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Kristina Jerner Widestedt
12:00
10:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/10
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Sven Ross
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 6/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/10
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Sven Ross
13:00
11:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/10
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 1-4
Elitsa Ivanova
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 5-8
Elitsa Ivanova
13:00
11:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 9-12
Ulf Jonas Folke Jonsson
15:00
13:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 13-16
Ulf Jonas Folke Jonsson
17:00
15:00
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 17-20
Carl Ritter
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 12/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 13/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/10
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Elizabeth Castaldo Lundén
11:00
09:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/10
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Elizabeth Castaldo Lundén
11:00
09:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/10
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Elizabeth Castaldo Lundén
11:00
09:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 20/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/10
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 1-4
Ulf Jonas Folke Jonsson
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 5-8
Ulf Jonas Folke Jonsson
13:00
11:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 13-16
Carl Ritter
15:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/10
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 17-20
Elitsa Ivanova
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 9-12
Carl Ritter
13:00
11:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 26/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 27/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/10
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Frågestund
Alla
Kristina Jerner Widestedt
12:00
11:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/11
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Tentamen
Alla
Petrus Dahlbeck
12:00
09:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/11
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Elitsa Ivanova
11:00
10:00
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Kristina Jerner Widestedt
13:00
11:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/11
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
18888, H19, 100%, DAG, NML
18888, H19, 100%, DAG, NML
Omtentamen
Alla
12:00
09:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/11
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Carl Ritter
14:00
12:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/11
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Elitsa Ivanova
13:00
11:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/11
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Sven Ross
14:00
12:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 17/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/11
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Filmvisning
Alla
Elitsa Ivanova
13:00
11:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/11
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Anja Hirdman
13:00
11:00
18887, H19, 100%, DAG, NML
Hemtentamen
Alla
13:15
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/11
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 1-4
Carl Ritter
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 5-8
Carl Ritter
13:00
11:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/11
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 9-12
Elitsa Ivanova
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 13-16
Elitsa Ivanova
13:00
11:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 17-20
Kristina Jerner Widestedt
16:00
14:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 30/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 1/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/12
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Omtentamen
Alla
12:00
09:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/12
18887, H19, 100%, DAG, NML
Inlämning
Alla
12:00
11:45
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/12
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Jörgen Behrendtz
11:00
09:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/12
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Karta
18881, H19, 100%, DAG, NML
Omtentamen
Uppsamlingstentamen
Uppsamlingstentamen
Alla
Bo Florin
Petrus Dahlbeck
Petrus Dahlbeck
12:00
09:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/12
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Jörgen Behrendtz
14:00
12:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/12
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Jörgen Behrendtz
11:00
09:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/12
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Kari Andén Papadopoulos
11:00
09:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/12
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Michael Westerlund
11:00
09:00
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Jörgen Behrendtz
14:00
12:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/12
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 1-5
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 6-10
13:00
11:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/12
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 11-15
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 16-20
13:00
11:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 29/12
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/12
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/12
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/1
18887, H19, 100%, DAG, NML
Omtentamen
Elitsa Ivanova
13:00
12:45
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/1
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Tentamen
Alla
Petrus Dahlbeck
12:00
09:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/1
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Introduktion
Alla
Kristina Jerner Widestedt
11:00
09:00
18887, H19, 100%, DAG, NML
Inlämning
Omtentamen
Omtentamen
12:00
11:45
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/1
Stora Redaktionen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Övrigt
Alla
Petrus Dahlbeck
12:00
09:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/1
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Introduktion
Alla
Kristina Jerner Widestedt
13:00
12:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/1
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Agnes Gerner
Kristina Jerner Widestedt
Kristina Jerner Widestedt
13:00
11:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/1
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Kristina Jerner Widestedt
13:00
11:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/1
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Handledning
Alla
Elitsa Ivanova
Kristina Jerner Widestedt
Kristina Jerner Widestedt
15:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/1
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Torbjörn Rolandsson
13:00
11:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/2
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/2
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Karin Becker
13:00
11:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/2
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Introduktion
Alla
Kristina Jerner Widestedt
13:00
11:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/2
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Karta
18887, H19, 100%, DAG, NML
Omtentamen
Alla
Petrus Dahlbeck
12:00
09:00
18923, V20, 100%, DAG, NML
Inlämning
Alla
12:15
12:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/2
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 1-4
Michael Westerlund
11:00
09:00
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 5-8
Elitsa Ivanova
11:00
09:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 9-12
Michael Westerlund
13:00
11:00
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 17-20
Elitsa Ivanova
13:00
11:00
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Seminarium
Grupp 13-16
Michael Westerlund
15:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 15/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 16/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/2
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Sal1, Garnisonen, Vån 4
Sal2, Garnisonen, Vån 4
Sal3, Garnisonen, Vån 4
Sal4, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Tentamen
Alla
Petrus Dahlbeck
12:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/2
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Introduktion
Introduktion
Alla
Kristina Jerner Widestedt
13:00
11:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/2
JMK-salen, Garnisonen, Vån 4
Karta
18923, V20, 100%, DAG, NML
Föreläsning
Alla
Sven Ross
13:00
11:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/2
Kurskod | Namn |
FV1011 | Filmvetenskap I |
MK1034 | Medie- och kommunikationsvetenskap I |
MK1036 | Medie- och kommunikationsvetenskap II |