w36
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 3/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Roll call, Anna-Lena Ström, Roll Call
10:30
10:00
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Anna-Lena Ström, Course presentation
11:30
10:30
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Introduction, Anna-Lena Ström, Introduction for master students
15:00
13:00
w36
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 4/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 1. Neurons & glia cells
12:00
09:30
w36
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 5/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 2. Organization of the nervous system
12:00
09:30
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Introduction, Anders Undén, Anna-Lena Ström, Introduction to group exercises, labs, literature seminars
17:00
13:00
w36
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 6/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 3. Electrical properties of membranes
12:00
09:30
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 1, Anna-Lena Ström, Lab 2: Brain anatomy
17:00
13:00
w36
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 7/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 4. Action potential
12:00
09:30
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 2, Anna-Lena Ström, Lab 2: Brain anatomy
17:00
13:00
w37
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 10/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 5. Ion channels I
12:00
09:30
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 1-2, Anders Undén, Lab 5: Neurosim
17:00
13:00
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 5, Anna-Lena Ström, Lab 2: Brain anatomy
17:00
13:00
w37
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 11/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 6. Ion channels II
12:00
09:30
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 3-4, Anders Undén, Lab 5: Neurosim
17:00
13:00
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 6, Anna-Lena Ström, Lab 2: Brain anatomy
17:00
13:00
w37
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 12/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 7. Ion channels III
12:00
09:30
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 5-6, Anders Undén, Lab 5: Neurosim
17:00
13:00
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 3, Anna-Lena Ström, Lab 2: Brain anatomy
17:00
13:00
w37
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 13/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 8. Release of neurotransmitters
12:00
09:30
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 4, Anna-Lena Ström, Lab 2: Brain anatomy
17:00
13:00
Hand-out of dugga 1
17:15
17:00
w37
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 14/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 9. Ligand-regulated ion channels I
12:00
09:30
Test, Deadline hand-in dugga 1 at 5 pm
17:00
16:45
w38
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 17/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 10. Ligand-regulated ion channels II
12:00
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 2, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 1
17:00
13:00
w38
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 18/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 6, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
10:30
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 6, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
17:00
10:30
Laboratory experiment, Group 2, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 2
17:00
13:00
w38
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 19/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 11. Ligand-regulated ion channels III
12:00
09:30
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 6, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 2
17:00
13:00
w38
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 20/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 1, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
10:30
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 1, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
17:00
10:30
Laboratory experiment, Group 3, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 1. In K434
17:00
13:00
w38
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 21/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 12. Receptor kinetics
12:00
09:30
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 1, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 2
17:00
13:00
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 3, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 2
17:00
13:00
w39
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 24/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Henrietta Nielsen, Lecture 13. GPCRs and G-proteins
12:00
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 6, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 1
17:00
13:00
w39
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 25/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Henrietta Nielsen, Lecture 14. Second messengers I
12:00
09:30
Laboratory experiment, Group 6, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 2
17:00
13:00
w39
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 26/9
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 4, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
17:00
09:30
w39
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 27/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Henrietta Nielsen, Lecture 15. Second messengers II
12:00
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 5, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 1
17:00
13:00
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 4, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 2
17:00
13:00
w39
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 28/9
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anna-Lena Ström, Lecture 16. Protein kinases and phosphatases
12:00
09:30
Laboratory experiment, Group 5, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 2
17:00
13:00
w40
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 1/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 17. Monoamines I
12:00
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 1, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 1
17:00
13:00
w40
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 2/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 18. Monoamines II
12:00
09:30
Laboratory experiment, Group 1, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 2
17:00
13:00
w40
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 3/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 2, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
10:30
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 2, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
17:00
10:30
w40
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 4/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 19. Neuropharmacology and pathology
12:00
09:30
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 2, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 2
17:00
13:00
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 3, Group 6, Daniel Patrick Twohig, Lab 3: IP3 inhibition
17:00
13:00
w40
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 5/10
Self-study
17:00
09:30
w41
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 8/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Test, Dugga 2
12:00
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 4, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 1
17:00
13:00
w41
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 9/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 3, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
10:30
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 3, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
17:00
10:30
Laboratory experiment, Group 4, Daniel Patrick Twohig, Lab 1: Ca2+ flux part 2
17:00
13:00
w41
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 10/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 20.
12:00
09:30
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 3, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 2
17:00
13:00
w41
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 11/10
Self-study, Literature seminar preparation
17:00
09:30
w41
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 12/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 4-5, Daniel Patrick Twohig, Lab 3: IP3 inhibition
17:00
13:00
w42
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 15/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 5, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
10:30
09:30
KÖL-K434, Vån 4, Laboratory experiment, Group 5, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 1
17:00
10:30
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Laboratory experiment, Group 1-2, Daniel Patrick Twohig, Lab 3: IP3 inhibition
17:00
13:00
w42
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 16/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Henrietta Nielsen, Lecture 22. Neurotransmission in the retina
12:00
09:30
C472, Vån 4, Laboratory experiment, Group 5, Maxime Gestin, Lab 4: Receptor binding part 2
17:00
13:00
w42
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 17/10
Self-study, Literature seminar preparation
Abstract to Mondo
17:00
09:00
w42
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 18/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Seminar, Presentation, Group 1-2, Anders Undén, Literature seminars
12:00
09:00
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Seminar, Presentation, Group 3-4, Anders Undén, Literature seminars
15:30
13:00
w42
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 19/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Seminar, Presentation, Group 5-6, Anders Undén, Literature seminars
12:00
09:00
w43
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 22/10
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Lecture, Anders Undén, Lecture 21. Neurochemical aspects of pain
12:00
09:30
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Presentation, Presentation and summary of lab 1-5
16:00
13:00
w43
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 23/10
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
00:00
09:30
w43
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 24/10
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
00:00
00:00
w43
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 25/10
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
00:00
00:00
w43
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 26/10
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
00:00
00:00
w44
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 29/10
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
09:30
00:00
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Exam preparation, Anders Undén, Review of previous exams, Q&A
12:00
09:30
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
00:00
13:00
w44
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 30/10
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
00:00
00:00
w44
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 31/10
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
00:00
00:00
w44
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 1/11
Exam preparation, Self-tuition – preparation for exam
09:30
00:00
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Examination, Written exam, KN7001
14:00
09:30
w44
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 2/11
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Course conclusion , Anders Undén, Self-assessment, reflection group discussion. Exam discussion – course evaluation
12:00
09:30
w45
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 5/11
w45
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 6/11
w45
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 7/11
w45
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 8/11
w45
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 9/11
w46
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 12/11
w46
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 13/11
w46
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 14/11
w46
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 15/11
w46
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 16/11
w47
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 19/11
w47
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 20/11
w47
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 21/11
w47
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 22/11
w47
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 23/11
w48
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 26/11
w48
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 27/11
w48
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 28/11
w48
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 29/11
w48
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 30/11
w49
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 3/12
w49
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 4/12
w49
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 5/12
w49
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 6/12
w49
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 7/12
w50
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 10/12
w50
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 11/12
w50
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 12/12
w50
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 13/12
w50
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 14/12
w51
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 17/12
Heilbronnsalen, C458, Vån 4, Examination, Anna-Lena Ström, Omtentamen
14:00
09:30
w51
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 18/12
w51
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 19/12
w51
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 20/12
w51
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 21/12
w52
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 24/12
w52
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 25/12
w52
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 26/12
w52
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 27/12
w52
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 28/12
w1
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Monday 31/12
w1
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuesday 1/1
w1
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Wednesday 2/1
w1
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Thursday 3/1
w1
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Friday 4/1
Course code | Course name |
KN7001 | Neurochemistry with Molecular Neurobiology |