0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 26/8
MC213 - Lärosalsittning, Upprop, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Regina Skarp, Upprop
15:00
14:00
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 27/8
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 28/8
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 29/8
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 30/8
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 31/8
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 1/9
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2/9
MC213 - Lärosalsittning, Föreläsning, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson
15:00
13:00
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 3/9
MA231 - Datorsal, Föreläsning, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson, R_proj1
16:00
14:00
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 4/9
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 5/9
MC213 - Lärosalsittning, Föreläsning, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson
12:00
10:00
MA231 - Datorsal, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Petra Österlund, Informationsmöte med EUP-samordnare, utbildningsadministratör, lärare, studievägledare m.m.
16:00
13:00
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 6/9
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 7/9
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 8/9
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 9/9
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 10/9
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp A, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson, Övning
12:00
10:00
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp B, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson, Övning
15:00
13:00
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 11/9
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 12/9
MC213 - Lärosalsittning, Föreläsning, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman, R_proj1
15:00
13:00
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 13/9
MA231 - Datorsal, Föreläsning, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Hermansson, Kritisk informationssökning
14:00
12:00
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 14/9
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 15/9
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 16/9
MC541 - O-sittning, Seminarium, Grupp1, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman
11:00
10:00
MC541 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman
12:00
11:00
MC541 - O-sittning, Seminarium, Grupp3, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman
14:00
13:00
MC541 - O-sittning, Seminarium, Grupp4, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman
15:00
14:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 17/9
Ingen lokal, Exkursion, Grupp B, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson
12:00
09:00
Ingen lokal, Exkursion, Grupp A, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson
16:00
13:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 18/9
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 19/9
MC213 - Lärosalsittning, Föreläsning, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman, R_proj1
12:00
10:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 20/9
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 21/9
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 22/9
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 23/9
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 24/9
MC541 - O-sittning, Seminarium, Grupp1, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman
11:00
10:00
MC541 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman
12:00
11:00
MC541 - O-sittning, Seminarium, Grupp3, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman
14:00
13:00
MC541 - O-sittning, Seminarium, Grupp4, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Maria Bergman
15:00
14:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 25/9
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 26/9
MA331 - Gradängsal, Föreläsning, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, R_proj2
15:00
13:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 27/9
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 28/9
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 29/9
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 30/9
MA208 - Nya lärmetoder (runda bord), Seminarium, Grupp1, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson
11:00
10:00
MA208 - Nya lärmetoder (runda bord), Seminarium, Grupp2, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson
12:00
11:00
MA208 - Nya lärmetoder (runda bord), Seminarium, Grupp3, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson
14:00
13:00
MA208 - Nya lärmetoder (runda bord), Seminarium, Grupp4, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Mona Petersson
15:00
14:00
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 1/10
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2/10
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 3/10
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 4/10
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 5/10
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 6/10
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 7/10
MA231 - Datorsal, Föreläsning, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik
12:00
10:00
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 8/10
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 9/10
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 10/10
MC518 - Nya lärmetoder (runda bord), Seminarium, Grupp1, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik
12:00
10:00
MC329 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik
14:00
12:00
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 11/10
MA331 - Gradängsal, Föreläsning, Grupp1, Grupp2, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik, Elever från Tumba gymnasiet deltar
14:00
12:00
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 12/10
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 13/10
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 14/10
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 15/10
ME552 - Nya lärmetoder (runda bord), Seminarium, Grupp1, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik, R_proj1
12:00
10:00
ME552 - Nya lärmetoder (runda bord), Seminarium, Grupp2, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik, R_proj1
14:00
12:00
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 16/10
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 17/10
MA432 - Nya lärmetoder (runda bord), Seminarium, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik
12:00
10:00
MC544 - O-sittning, Seminarium, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik
14:00
12:00
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 18/10
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 19/10
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 20/10
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 21/10
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 22/10
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 23/10
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 24/10
MA231 - Datorsal, Föreläsning, Grupp1, Grupp2, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik, R_proj1
12:00
10:00
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 25/10
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 26/10
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 27/10
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 28/10
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 29/10
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp1, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik, R_proj1
12:00
10:00
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp2, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik, R_proj1
14:00
12:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 30/10
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 31/10
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp1, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik, R_proj1
12:00
10:00
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp2, Formandet av det moderna Europa, Formandet av det moderna Europa, Michal Salamonik, R_proj1
14:00
12:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 1/11
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2/11
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 3/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 4/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 5/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 6/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 7/11
ME452 - Nya lärmetoder (runda bord), Föreläsning, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
15:00
12:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 8/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 9/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 10/11
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 11/11
MB505 - Gradängsal, Seminarium, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Steffen Werther, Elever från Tumba gymnasiet deltar
14:00
12:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 12/11
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 13/11
MC516 - O-sittning, Seminarium, Grupp1, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Steffen Werther
12:00
10:00
MC516 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Steffen Werther
14:00
12:00
MC516 - O-sittning, Seminarium, Grupp3, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 14/11
MA331 - Gradängsal, Föreläsning, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 15/11
MC227 - Lärosalsittning, Föreläsning, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 16/11
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 17/11
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 18/11
UB425 - Gradängsal, Seminarium, Grupp1, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Steffen Werther
12:00
10:00
UB425 - Gradängsal, Seminarium, Grupp2, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Steffen Werther
14:00
12:00
UB425 - Gradängsal, Seminarium, Grupp3, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Steffen Werther
16:00
14:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 19/11
Ingen lokal, Geografisk förändring i Europa, Geografisk förändring i Europa, Omtentamen kurs "Geografisk förändring i Europa": 19/11 kl. 9.00 - 16.00
16:00
09:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 20/11
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 21/11
Ingen lokal, Deadline, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Paper deadline - 21 nov by noon at the latest, 1st paper due
12:00
11:00
MC518 - Nya lärmetoder (runda bord), Föreläsning, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 22/11
MC518 - Nya lärmetoder (runda bord), Föreläsning, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 23/11
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 24/11
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 25/11
MC243 - U-sittning, Seminarium, Grupp1, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
12:00
10:00
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
14:00
12:00
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp3, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 26/11
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 27/11
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 28/11
ME355 - Nya lärmetoder (runda bord), Föreläsning, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
Ingen lokal, Deadline, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Paper deadline, 28 nov by 6pm at the latest, 2nd paper due
18:00
17:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 29/11
MC518 - Nya lärmetoder (runda bord), Föreläsning, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 30/11
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 1/12
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2/12
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 3/12
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp1, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
12:00
10:00
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp2, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
14:00
12:00
MC546 - U-sittning, Seminarium, Grupp3, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Madeleine Hurd
16:00
14:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 4/12
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 5/12
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 6/12
Ingen lokal, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Demokratier och diktaturer i Europa under 1900-talet, Paper deadline 6 nov at 6pm at the latest, 3rd paper due
18:00
17:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 7/12
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 8/12
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 9/12
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 10/12
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 11/12
MC518 - Nya lärmetoder (runda bord), Föreläsning, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld
15:00
13:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 12/12
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp1, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld
15:00
13:00
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld
17:00
15:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 13/12
MC518 - Nya lärmetoder (runda bord), Föreläsning, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld
15:00
13:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 14/12
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 15/12
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 16/12
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp1, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld, R_proj1
15:00
13:00
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld, R_proj1
17:00
15:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 17/12
MC227 - Lärosalsittning, Föreläsning, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld
15:00
13:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 18/12
Ingen lokal, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld, Studiebesök
15:00
13:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 19/12
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 20/12
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 21/12
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 22/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 23/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 24/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 25/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 26/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 27/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 28/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 29/12
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 30/12
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 31/12
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 1/1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2/1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 3/1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 4/1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 5/1
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 6/1
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 7/1
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp1, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld, R_proj1
15:00
13:00
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld, R_proj1
17:00
15:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 8/1
MC518 - Nya lärmetoder (runda bord), Föreläsning, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld, R_proj2
15:00
13:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 9/1
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp1, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld
15:00
13:00
MC544 - O-sittning, Seminarium, Grupp2, Religionernas Europa, Religionernas Europa, Per Faxneld
17:00
15:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 10/1
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 11/1
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 12/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 13/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 14/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 15/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 16/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 17/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 18/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 19/1