0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 1
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Anna Öster, F5 – Se Film 5-6 (valfri visningstid), 5. Avtalsrätt 6. Fullmakt
12:00
10:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 2
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Anna Öster, F6 – Se Film 7-8 (valfri visningstid), 7. Ogiltighet 8. Att skriva rättsfallskoncentrat
12:00
10:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 3
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 4
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S2 - Avtalsrätt
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S2 - Avtalsrätt
14:00
12:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 5
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S3 - Fullmakt
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S3 - Fullmakt
14:00
12:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 6
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 7
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 8
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Hans Ramberg, F7 – Se Film 9 (valfri visningstid), 9. EU-rätt
12:00
10:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 9
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 10
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Anna Öster, F8 – Se Film 10-11 (valfri visningstid), 10. Köprätt I 11. Köprätt II
12:00
10:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 11
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 12
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S4 - Ogiltighet
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S4 - Ogiltighet
14:00
12:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 13
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 14
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 15
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Anna Öster, F9 – Live, Konsumenträtt
13:00
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 16
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Handelsrättslig översiktskurs, Hans Ramberg, S5 – Köprätt I
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Handelsrättslig översiktskurs, Hans Ramberg, S5 – Köprätt I
14:00
12:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 17
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Hans Ramberg, F10 – Se Film 12 (valfri visningstid), 12. Arbetsrätt
12:00
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 18
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Hans Ramberg, F11 – Se Film 13 (valfri visningstid), 13. Fastighetsrätt I
12:00
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 19
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S6 – Köprätt II
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S6 – Köprätt II
14:00
12:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 20
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 21
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 22
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Hans Ramberg, F12 – Se Film 14 (valfri visningstid), 14. Fastighetsrätt II 15. Fastighetsrätt III
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 23
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S7 – Rättsfallsredovisning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S7 – Rättsfallsredovisning
15:00
12:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 24
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Anna Öster, F13 – Se Film 16 (valfri visningstid), 16. Sakrätt
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 25
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Handelsrättslig översiktskurs, Anna Öster, F14 – Se Film 17 (valfri visningstid), 17. Fordringsrätt
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 26
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S8 – Fastighetsrätt
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Handelsrättslig översiktskurs, Gordana Gardovic, S8 – Fastighetsrätt
14:00
12:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 27
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 28