Starttid 00:00 - 24:00
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 15/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 16/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 17/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 18/2
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Introduktion till ekofysiologi
12:00
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 19/2
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Fotosyntes
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Homeostasis , näring och energi
15:00
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 20/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 21/2
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22/2
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Mikrobiell ekologi
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Genetik
15:00
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23/2
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Evolution och biodiversitet
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24/2
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25/2
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26/2
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Andning, cirkulation och djurens släktträd
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27/2
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 28/2
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 1/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Tillväxt och näring hos växter
12:00
10:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 3/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Osmoreglering och exkretion
12:00
10:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 4/3
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 5/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 6/3
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 7/3
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 8/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Växters fortplantning och beteenden
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Reproduktion och hormoner hos djur
15:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 9/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 10/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Mats Grahn, Nisha Motwani, Frågestund / Presentation av laborationer
12:00
10:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 11/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Livscykler
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Livscykler
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Livscykler
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Livscykler
16:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 12/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Fylogeni
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Fylogeni
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Fylogeni
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Fylogeni
16:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 13/3
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 14/3
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 15/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Osmos
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Osmos
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Osmos
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Osmos
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 16/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 17/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 18/3
Digital undervisning, Laboration, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Nisha Motwani, Avslutning labbvecka
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 19/3
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Frågestund, djurdelen
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Frågestund, växtdelen
15:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 20/3
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 21/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23/3
Ingen lokal, Tentamen, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam
19:00
15:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 28/3