0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 18/1
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Kursintroduktion
12:00
10:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 19/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 20/1
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Rickard Lalander, Nord och Syd – ett globalt perspektiv
12:00
10:00
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Vatten som resurs
15:00
13:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 21/1
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Landskap i förändring
12:00
10:00
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Patrik Dinnétz, Varför vetenskap?
15:00
13:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 22/1
Utomhus, Grupp1, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Grupp 1 9-10.30. Se information på Studiewebben
11:00
09:00
Utomhus, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Mona Petersson, Grupp 2 10.30-12. Se information på Studiewebben
12:00
10:00
Utomhus, Grupp3, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Grupp 3 13-14.30. Se information på Studiewebben
15:00
13:00
Utomhus, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Grupp 4 14.30-16. Se information på Studiewebben
16:00
14:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 23/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 24/1
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 25/1
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Plugga effektivt 1
12:00
10:00
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Grupparbete
15:00
13:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 26/1
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Anders Ullholm, Retorikens grunder
12:00
10:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 27/1
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 28/1
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Deadline inlämning kl 11:00
11:00
10:00
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Handledning av retorikstudenter
18:00
12:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 29/1
Ingen lokal, Grupp3, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Redovisning grupparbeten
11:00
10:00
Ingen lokal, Grupp1, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Redovisning grupparbeten
12:00
11:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 30/1
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 31/1
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 1/2
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Madeleine Hurd, Miljöhistoria
15:00
13:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2/2
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Madeleine Hurd, Miljöhistoria
15:00
13:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 3/2
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 4/2
Ingen lokal, Grupp1, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Madeleine Hurd, Miljöhistoria
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp3, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Madeleine Hurd, Miljöhistoria
15:00
13:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 5/2
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Miljöetik
15:00
13:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 6/2
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 7/2
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 8/2
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Miljöetik
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 9/2
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 10/2
Ingen lokal, Grupp3, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Seminarium miljöetik
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp1, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Seminarium miljöetik
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 11/2
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Rickard Lalander, Miljöpolitikens roll för en hållbar utveckling
12:00
10:00
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Naturresurser
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 12/2
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Dugga kursbok öppen kl. 9:00-17:00
17:00
09:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 13/2
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 14/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 15/2
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Inlämning uppgift Globala målen senast kl 15:00
15:00
14:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 16/2
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Coachning retorikstudenter (välj tid själva)
18:00
08:00
Ingen lokal, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Malin Lööw, Plugga effektivt 2
15:00
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 17/2
Ingen lokal, Grupp1, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Slutredovisning
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp3, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Mona Petersson, Slutredovisning
15:00
13:00
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Deadline inlämning individuell reflektion
18:00
17:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 18/2
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Introduktion till ekofysiologi
12:00
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 19/2
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Fotosyntes
12:00
10:00
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Homeostasis , näring och energi
15:00
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 20/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 21/2
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22/2
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Mikrobiell ekologi
12:00
10:00
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Genetik
15:00
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23/2
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Evolution och biodiversitet
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24/2
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25/2
Ingen lokal, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26/2
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Andning, cirkulation och djurens släktträd
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27/2
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 28/2
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 1/3
Ingen lokal, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2/3
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Tillväxt och näring hos växter
12:00
10:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 3/3
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Osmoreglering och exkretion
12:00
10:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 4/3
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 5/3
Ingen lokal, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 6/3
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 7/3
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 8/3
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Växters fortplantning och beteenden
12:00
10:00
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Reproduktion och hormoner hos djur
15:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 9/3
Ingen lokal, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 10/3
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Mats Grahn, Nisha Motwani, Frågestund / Presentation av laborationer
12:00
10:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 11/3
Ingen lokal, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Livscykler
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Livscykler
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Livscykler
16:00
13:00
Ingen lokal, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Livscykler
16:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 12/3
Ingen lokal, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Fylogeni
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Fylogeni
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Fylogeni
16:00
13:00
Ingen lokal, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Fylogeni
16:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 13/3
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 14/3
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 15/3
Ingen lokal, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Osmos
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Osmos
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Osmos
16:00
13:00
Ingen lokal, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Osmos
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 16/3
Ingen lokal, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
16:00
13:00
Ingen lokal, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 17/3
Ingen lokal, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
16:00
13:00
Ingen lokal, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 18/3
MD227 - Lärosalsittning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Nisha Motwani, Avslutning labbvecka
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 19/3
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Frågestund, djurdelen
12:00
10:00
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Frågestund, växtdelen
15:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 20/3
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 21/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23/3
Ingen lokal, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam
19:00
15:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24/3
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Kursintroduktion
11:00
10:00
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Geo F1
15:00
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25/3
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Geo F2
15:00
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26/3
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Geo F3
15:00
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 28/3
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 29/3
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Geo F4
12:00
10:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 30/3
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Spåren efter istiden
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Spåren efter istiden
15:00
13:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 31/3
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Spåren efter istiden
12:00
10:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 1/4
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Kartövning intro
11:00
10:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2/4
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 3/4
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 4/4
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 5/4
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 6/4
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 7/4
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 8/4
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Våtmarker
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Våtmarker
15:00
13:00
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 9/4
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Våtmarker
12:00
10:00
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 10/4
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 11/4
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 12/4
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Geo F5
12:00
10:00
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, 13:00 Inlämning kartövning
13:00
12:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 13/4
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 14/4
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Antropocen
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Antropocen
15:00
13:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 15/4
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Antropocen
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Genomgång kartövning
15:00
13:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 16/4
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Genomgång kartövning
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Genomgång kartövning
15:00
13:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 17/4
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 18/4
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 19/4
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 20/4
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 21/4
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Tentamen Föränderliga naturen
13:00
09:00
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 22/4
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Eko F1
12:00
10:00
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 23/4
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 24/4
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 25/4
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 26/4
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 27/4
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Introduktion projektarbeten
12:00
10:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 28/4
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Eko F3
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Andrea Didon, Christian Sommer, Nyckling
16:00
13:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 29/4
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Andrea Didon, Christian Sommer, Nyckling
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Andrea Didon, Christian Sommer, Nyckling
16:00
13:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 30/4
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Eko F4
12:00
10:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 1/5
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2/5
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 3/5
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 4/5
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, EkoF4 i Anmärkningar
12:00
10:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 5/5
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 6/5
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 7/5
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Ekologiseminarium
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Ekologiseminarium
15:00
13:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 8/5
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 9/5
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 10/5
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 11/5
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Ekologiseminarium
12:00
10:00
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 12/5
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 13/5
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 14/5
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 15/5
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 16/5
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 17/5
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 18/5
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 19/5
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 20/5
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, EkoF5 i Anmärkningar
11:00
09:00
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
17:00
11:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 21/5
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, EkoF6 i Anmärkningar
11:00
09:00
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
17:00
11:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 22/5
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 23/5
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 24/5
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Christian Sommer, Statistikövning
12:00
09:00
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
16:00
09:00
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Christian Sommer, Statistikövning
16:00
13:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 25/5
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Christian Sommer, Statistikövning
12:00
09:00
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
16:00
09:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 26/5
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
16:00
09:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 27/5
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
16:00
09:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 28/5
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Inlämning 1 18:00
18:00
17:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 29/5
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 30/5
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 31/5
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 1/6
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Tentamen Arter och naturens samspel
13:00
09:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2/6
Ingen lokal, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Redovisning projektarbeten
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Redovisning projektarbeten
15:00
13:00
Ingen lokal, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Redovisning projektarbeten
17:00
15:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 3/6
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 4/6
Ingen lokal, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Slutinlämning alla skriftliga uppgifter 18:00
18:00
17:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 5/6
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 6/6
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 7/6
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 8/6
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 9/6
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 10/6
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 11/6
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 12/6
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 13/6
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 14/6
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 15/6
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 16/6
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 17/6
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 18/6
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 19/6
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 20/6
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 21/6
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 22/6
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 23/6
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 24/6
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 25/6
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 26/6
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 27/6
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 28/6
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 29/6
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 30/6
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 1/7
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2/7
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 3/7
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 4/7
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 5/7
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 6/7
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 7/7
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 8/7
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 9/7
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 10/7
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 11/7
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 12/7
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 13/7
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 14/7
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 15/7
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 16/7
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 17/7