0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Jan. 18
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Kursintroduktion
12:00
10:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Jan. 19
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Jan. 20
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Rickard Lalander, Nord och Syd – ett globalt perspektiv
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Vatten som resurs
15:00
13:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Jan. 21
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Landskap i förändring
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Patrik Dinnétz, Varför vetenskap?
15:00
13:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Jan. 22
Utomhus, Digital undervisning, Obligatorisk närvaro, Seminarium, Grupp1, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Grupp 1 9-10.30. Se information på Studiewebben
11:00
09:00
Utomhus, Digital undervisning, Obligatorisk närvaro, Seminarium, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Mona Petersson, Grupp 2 10.30-12. Se information på Studiewebben
12:00
10:00
Utomhus, Digital undervisning, Obligatorisk närvaro, Seminarium, Grupp3, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Grupp 3 13-14.30. Se information på Studiewebben
15:00
13:00
Utomhus, Digital undervisning, Obligatorisk närvaro, Seminarium, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Grupp 4 14.30-16. Se information på Studiewebben
16:00
14:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Jan. 23
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Jan. 24
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Jan. 25
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Plugga effektivt 1
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Grupparbete
15:00
13:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Jan. 26
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Anders Ullholm, Retorikens grunder
12:00
10:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Jan. 27
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Jan. 28
Ingen lokal, Digital undervisning, Grupparbete, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Deadline inlämning kl 11:00
11:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Grupparbete, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Handledning av retorikstudenter
18:00
12:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Jan. 29
Ingen lokal, Digital undervisning, Redovisning, Grupp3, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Redovisning grupparbeten
11:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Redovisning, Grupp1, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Redovisning grupparbeten
12:00
11:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Jan. 30
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Jan. 31
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 1
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Madeleine Hurd, Miljöhistoria
15:00
13:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 2
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Madeleine Hurd, Miljöhistoria
15:00
13:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 3
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 4
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Madeleine Hurd, Miljöhistoria
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp3, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Madeleine Hurd, Miljöhistoria
15:00
13:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 5
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Miljöetik
15:00
13:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 6
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 7
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 8
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Miljöetik
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 9
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 10
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp3, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Seminarium miljöetik
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Seminarium miljöetik
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 11
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Rickard Lalander, Miljöpolitikens roll för en hållbar utveckling
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Naturresurser
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 12
Ingen lokal, Digital undervisning, Dugga, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Dugga kursbok öppen kl. 9:00-17:00
17:00
09:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 13
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 14
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 15
Ingen lokal, Deadline, Digital undervisning, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Inlämning uppgift Globala målen senast kl 15:00
15:00
14:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 16
Ingen lokal, Digital undervisning, Grupparbete, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Coachning retorikstudenter (välj tid själva)
18:00
08:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Malin Lööw, Plugga effektivt 2
15:00
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 17
Ingen lokal, Digital undervisning, Redovisning, Grupp1, Grupp2, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Introduktion till hållbar utveckling , Mona Petersson, Slutredovisning
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Redovisning, Grupp3, Grupp4, Introduktion till hållbar utveckling (MU), Miljövetenskap A natur-sam, Mona Petersson, Slutredovisning
15:00
13:00
Ingen lokal, Deadline, Digital undervisning, Miljövetenskap A natur-sam, Retorik, medborgarskap och hållbar utveckling, Deadline inlämning individuell reflektion
18:00
17:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 18
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Introduktion till ekofysiologi
12:00
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 19
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Fotosyntes
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Homeostasis , näring och energi
15:00
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 20
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 21
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 22
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Mikrobiell ekologi
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Genetik
15:00
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 23
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Evolution och biodiversitet
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 24
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 25
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 26
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Andning, cirkulation och djurens släktträd
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 27
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 28
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Mars 1
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Mars 2
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Tillväxt och näring hos växter
12:00
10:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Mars 3
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Osmoreglering och exkretion
12:00
10:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Mars 4
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Mars 5
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Mars 6
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Mars 7
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Mars 8
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Mats Grahn, Växters fortplantning och beteenden
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Reproduktion och hormoner hos djur
15:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Mars 9
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Grupp7, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp14, Grupp8, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Arbete i grupp med instuderingsfrågor
15:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Mars 10
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Mats Grahn, Nisha Motwani, Frågestund / Presentation av laborationer
12:00
10:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Mars 11
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Livscykler
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Livscykler
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Livscykler
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Livscykler
16:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Mars 12
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Fylogeni
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Fylogeni
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Fylogeni
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Fylogeni
16:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Mars 13
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Mars 14
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Mars 15
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Osmos
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Osmos
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Osmos
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Osmos
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Mars 16
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Mars 17
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp1, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp2, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp3, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Nisha Motwani, Frögroning
16:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Laboration, Grupp4, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Frögroning
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Mars 18
MD227 - Lärosalsittning, Digital undervisning, Laboration, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Christian Sommer, Nisha Motwani, Avslutning labbvecka
16:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Mars 19
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Frågestund, djurdelen
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam, Martin Gullström, Mats Grahn, Frågestund, växtdelen
15:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Mars 20
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Mars 21
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Mars 22
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Mars 23
Ingen lokal, Tentamen, Ekofysiologi, Miljövetenskap A natur-sam
19:00
15:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Mars 24
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Kursintroduktion
11:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Geo F1
15:00
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Mars 25
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Geo F2
15:00
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Mars 26
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Geo F3
15:00
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Mars 27
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Mars 28
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Mars 29
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Geo F4
12:00
10:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Mars 30
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Spåren efter istiden
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Spåren efter istiden
15:00
13:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Mars 31
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Thomas Andrén, Spåren efter istiden
12:00
10:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Apr. 1
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Kartövning intro
11:00
10:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Apr. 2
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Apr. 3
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Apr. 4
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Apr. 5
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Apr. 6
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Apr. 7
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Apr. 8
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Våtmarker
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Våtmarker
15:00
13:00
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Apr. 9
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Våtmarker
12:00
10:00
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Apr. 10
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Apr. 11
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Apr. 12
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Geo F5
12:00
10:00
Ingen lokal, Inlämning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, 13:00 Inlämning kartövning
13:00
12:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Apr. 13
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Apr. 14
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Antropocen
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Antropocen
15:00
13:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Apr. 15
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Antropocen
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Genomgång kartövning
15:00
13:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Apr. 16
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Genomgång kartövning
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Elinor Andrén, Genomgång kartövning
15:00
13:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Apr. 17
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Apr. 18
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Apr. 19
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Apr. 20
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Apr. 21
Ingen lokal, Tentamen, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Tentamen Föränderliga naturen
13:00
09:00
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Apr. 22
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Eko F1
12:00
10:00
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Apr. 23
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Apr. 24
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Apr. 25
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Apr. 26
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Apr. 27
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Introduktion projektarbeten
12:00
10:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Apr. 28
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Eko F3
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Andrea Didon, Christian Sommer, Nyckling
16:00
13:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Apr. 29
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Andrea Didon, Christian Sommer, Nyckling
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Andrea Didon, Christian Sommer, Nyckling
16:00
13:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Apr. 30
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Eko F4
12:00
10:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Maj 1
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Maj 2
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Maj 3
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Maj 4
Ingen lokal, Digital undervisning, Föreläsning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, EkoF4 i Anmärkningar
12:00
10:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Maj 5
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Maj 6
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Maj 7
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Ekologiseminarium
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Ekologiseminarium
15:00
13:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Maj 8
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Maj 9
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Maj 10
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Maj 11
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Seminarium, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, Ekologiseminarium
12:00
10:00
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Maj 12
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Maj 13
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Maj 14
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Maj 15
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Maj 16
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Maj 17
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Maj 18
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Maj 19
Ingen lokal, Digital undervisning, Projektarbete, Seminarium, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Projektarbete
17:00
09:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Maj 20
Ingen lokal, Digital undervisning, Handledning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, EkoF5 i Anmärkningar
11:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Handledning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
17:00
11:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Maj 21
Ingen lokal, Digital undervisning, Handledning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Martin Gullström, EkoF6 i Anmärkningar
11:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Handledning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
17:00
11:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Maj 22
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Maj 23
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Maj 24
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Christian Sommer, Statistikövning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Handledning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
16:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Christian Sommer, Statistikövning
16:00
13:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Maj 25
Ingen lokal, Digital undervisning, Övning, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Christian Sommer, Statistikövning
12:00
09:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Handledning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
16:00
09:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Maj 26
Ingen lokal, Digital undervisning, Handledning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
16:00
09:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Maj 27
Ingen lokal, Digital undervisning, Handledning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Handledning projektarbete enligt ök.
16:00
09:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Maj 28
Ingen lokal, Digital undervisning, Inlämning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Inlämning 1 18:00
18:00
17:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Maj 29
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Maj 30
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Maj 31
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Juni 1
Ingen lokal, Tentamen, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Tentamen Arter och naturens samspel
13:00
09:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Juni 2
Ingen lokal, Digital undervisning, Redovisning, Grupp1, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Redovisning projektarbeten
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Redovisning, Grupp2, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Redovisning projektarbeten
15:00
13:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Redovisning, Grupp3, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Maria Eggertsen, Thomas Andrén, Redovisning projektarbeten
17:00
15:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Juni 3
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Juni 4
Ingen lokal, Inlämning, Miljövetenskap A natur-sam, Miljövetenskap B sam-natur, Naturens processer, Slutinlämning alla skriftliga uppgifter 18:00
18:00
17:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Juni 5
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Juni 6
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Juni 7
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Juni 8
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Juni 9
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Juni 10
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Juni 11
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Juni 12
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Juni 13
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Juni 14
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Juni 15
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Juni 16
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Juni 17
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Juni 18
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Juni 19
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Juni 20
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Juni 21
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Juni 22
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Juni 23
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Juni 24
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Juni 25
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Juni 26
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Juni 27
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Juni 28
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Juni 29
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Juni 30
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Juli 1
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Juli 2
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Juli 3
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Juli 4
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Juli 5
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Juli 6
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Juli 7
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Juli 8
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Juli 9
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Juli 10
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Juli 11
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Juli 12
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Juli 13
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Juli 14
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Juli 15
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Juli 16
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Juli 17