Aula - Gradängsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MC115, Tentamen, UB717, Adrian Tremearne
22:00
08:00
F11 - Lilla sammanträdesrummet
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
F11 - Stora sammanträdesrummet, Historiska studier, David Thurfjell, Kaisa Vallas
00:00
16:00
F11 - Stora sammanträdesrummet
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
F11 - Lilla sammanträdesrummet, Historiska studier, David Thurfjell, Kaisa Vallas
00:00
16:00
Foaje-3
Foaje-4
Foaje-5
Loge
Lounge
MA208 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0168P_VT24, 0169P_VT24, Lärarutbildningen, Seminarium, SV000G, SV000G04, SV001G, SV001G04, Ida Melander
16:00
14:00
MA209 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43005_VT24, Grupp1, Seminarium, SL001G, SL001G04, Sociologi, Steven Saxonberg
16:00
10:00
MA211 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0291P_VT24, Lärarutbildningen, Seminarium, ÖV005A, ÖV005A03, Apostolis Papakostas
15:00
10:00
MA217 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43036_VT24, ST009G, ST009G02, Statsvetenskap, Eva Hansson, Simon Birnbaum
16:00
09:00
MA219 - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43011_VT24, Grupp2, JO008G, JO008G08, Journalistik, MA222 - Datorsal, MA231 - Datorsal, Seminarium, Kajsa Andersö, Maria Mia Karlsvärd
16:00
13:00
MA222 - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43011_VT24, Grupp2, JO008G, JO008G08, Journalistik, MA219 - Datorsal, MA231 - Datorsal, Seminarium, Kajsa Andersö, Maria Mia Karlsvärd
16:00
13:00
MA231 - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43011_VT24, Grupp2, JO008G, JO008G08, Journalistik, MA219 - Datorsal, MA222 - Datorsal, Seminarium, Kajsa Andersö, Maria Mia Karlsvärd
16:00
13:00
MA308 - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MA309 - Datorsal, Tentamen, Sarah Melki
16:00
08:00
MA309 - Datorsal, Tentamen, Sarah Melki
21:00
16:00
MA309 - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MA308 - Datorsal, Tentamen, Sarah Melki
16:00
08:00
MA308 - Datorsal, Tentamen, Sarah Melki
21:00
16:00
MA311 - Datorsal
MA318 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0047P_VT24, 1065FE, 1065FE02, Företagsekonomi, Seminarium
18:00
12:00
MA321 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0290P_VT24, HI000A, HI000A03, Lärarutbildningen, Seminarium, Marie Jonsson
16:00
08:00
MA322 - Personalutbildning
MA331 - Gradängsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1020AV, 1020AV04, Arkivvetenskap, Seminarium, Jenny Gustafsson
16:00
10:00
MA432 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0652P_HT23, 1072FE, 1072FE04, 43023_VT24, Företagsekonomi, Grupp4, Seminarium, Kjell Ljungbo
14:00
12:00
0192P_VT24, ELP, Lärarutbildningen, Seminarium, ÖV040G, Birgitta Adolfsson
17:00
15:00
MA433 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0048P_VT24, 1067FE, 1067FE03, Företagsekonomi, Seminarium, Cecilia Gullberg, Cheick Wagué, Natallia Pashkevich, Ogi Chun, Peter Jönsson
18:00
12:00
MA434 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43005_VT24, Grupp3, Seminarium, SL001G, SL001G04, Sociologi, Nikolay Zakharov
16:00
10:00
MA442 - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0094P_VT24, 0098P_VT24, 1168MJ, 1171MJ, Miljövetensstud/Ny, Seminar, Patrik Dinnétz, Siddartha Aradhya
16:00
09:00
MA443 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1074MV, 1074MV03, 42014_VT24, MKV, Seminarium
16:00
10:00
MA444 - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43011_VT24, Eget arbete, JO008G, JO008G06, Journalistik
16:00
13:00
MA516 - Personalmötesrum
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Studentavdelningen, Mattias Paul
16:00
14:00
MA517 - Personalmötesrum
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Off.förvaltning, Jenny Madestam
15:00
13:00
MA613 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1055GV, 1055GV04, 42045_VT24, Genus, Kirill Polkov
16:00
10:00
MA624 - Gradängsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0239P_VT24, 1164ME, Medieteknik, Redovisning, Camilla Qvick, Karin Hansson, Moa Svan, Vincent Demargne
17:00
09:00
MA636 - Gradängsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0164P_VT24, DE000G, DE000G04, Företagsekonomi
14:00
10:00
MA648 - Gradängsal & nya lärmetoder
MB313 - Svarta lådan
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0051P_VT24, 1461ÖV, Företagsekonomi, Redovisning
17:00
10:00
MB416 - Gradängsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0247P_VT24, 0248P_VT24, 1203ME, Medieteknik, Seminar, Fatima Jonsson
16:00
09:00
MB503 - Gradängsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0010P_VT24, JO001G, JO001G04, Journalistik, Seminarium, Maria Zuiderveld, My Häggbom
16:00
13:00
MB505 - Gradängsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0315P_VT24, 1481ÖV, Centrum för praktisk kunskap, Seminarium, Martin Gunnarson
17:00
13:00
MC115
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Aula - Gradängsal, Tentamen, UB717, Adrian Tremearne
22:00
08:00
MC118
MC119
MC121
MC122b
MC122c
MC123b
MC123d
MC213 - Lärosalsittning
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1020AV, 1020AV04, 41001_VT24, Arkivvetenskap, Seminarium, Eva-Marie Letzter
16:00
10:00
MC216 - Lärosalsittning
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0135P_VT24, 1733ÖV, Lärarutbildningen, Seminarium, Camilla Thurén
17:00
08:00
MC219 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0290P_VT24, HI000A, HI000A03, Lärarutbildningen, Seminarium, Johannes Heuman
16:00
08:00
MC221 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0289P_VT24, 42036_VT24, EN006A, EN006A03, EN022G, EN022G03, Lärarutbildningen, Seminar, Cathryn Halverson, Dusan Stamenkovic, Martin Dvorak
16:00
10:00
MC224 - Lärosalsittning
MC227 - Lärosalsittning
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0250P_VT24, 0251P_VT24, 44014_VT24, Grupp A, IN007G, IN007G04, Informatik, Redovisning, Pär-Ola Zander
17:00
13:00
MC233
MC235 - U-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0135P_VT24, 1733ÖV, Lärarutbildningen, Seminarium, Linda Ekström
17:00
08:00
MC238 - U-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0319P_VT24, 1714ÖV, Centrum för praktisk kunskap, Seminarium, Maria Pröckl
16:00
13:00
MC241 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0236P_VT24, Examinationer, Lärarutbildningen, ÖV130G, Anna Enström
18:00
13:00
MC243 - U-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0011P_VT24, 1136MV, 1136MV01, Examinations, MKV, P4211, P4214, Michael Forsman, Patrik Åker, Sofia Johansson, Staffan Ericson
17:00
10:00
MC246 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1074MV, 1074MV03, 42014_VT24, Grupp3, MKV, Seminarium
16:00
10:00
MC313 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1022FI, 1022FI04, 42001_VT24, Examinationer, Filosofi, Nicholas Smith
16:00
10:00
MC317
MC318 - Lärosalsittning
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0250P_VT24, 0251P_VT24, 44014_VT24, Grupp B, IN007G, IN007G04, Informatik, Redovisning, Wiebke Janke
17:00
13:00
MC322 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1049TR, 1049TR04, 44012_VT24, Turism, Dennis Zalamans
16:00
13:00
MC326 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
34019_VT24, PE005G, PE005G04, Pedagogik, Seminarium, Anna Ambrose
16:00
13:00
MC329 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43005_VT24, Grupp2, Seminarium, SL001G, SL001G04, Sociologi, Ingrid Esser
16:00
10:00
MC331 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0291P_VT24, Lärarutbildningen, Seminarium, ÖV005A, ÖV005A03, Apostolis Papakostas
18:00
13:00
MC346
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1074MV, 1074MV03, 42014_VT24, Grupp1, MKV, Seminarium
16:00
10:00
MC347 - U-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0055P_VT24, 1202SV, 1202SV03, Group2, Seminarium, Svenska, Theresia Pettersson
16:00
13:00
MC516 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0046P_VT24, 1064FE, 1064FE02, Företagsekonomi, Seminarium, Lars Vigerland, Mikael Lönnborg
14:00
10:00
Filosofi, Hans Ruin
16:00
14:00
MC518 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0135P_VT24, 1733ÖV, Lärarutbildningen, Seminarium, Anna Malmbjer
17:00
08:00
MC523a
MC523b
MC523c
MC523d
MC523e
MC523f
MC538 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0202P_VT24, 1099FE, Leadership for Substainable Development, Seminar, Ann-Sofie Köping, Arash Kordestani, Cecilia Gullberg, Sara Persson
15:00
10:00
MC541 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0021P_VT24, Biblioteks- och informationsvetenskap, BV002G, BV002G03, Seminarium, Arwid Lund
17:00
13:00
MC544 - O-sittning
MC546 - U-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0323P_VT24, OF006A, Off.förvaltning, Seminarium, Daniel Castillo
17:00
09:00
MC549 - O-sittning
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0188P_VT24, 1021JU, Juridik, Seminarium, Monirul Azam
16:00
13:00
MD133 - Danssal
MD156 - Bildsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0236P_VT24, Examinationer, Lärarutbildningen, ÖV130G, Krystof Kasprzak
18:00
13:00
MD215 - Lärosalsittning
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0038P_VT24, IMER, ÖV116G, Ali Hajighasemi
15:00
09:00
MD221 - Lärosalsittning
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0016P_VT24, 41026_VT24, ET001G, ET001G03, Etnologi, Examinationer
14:00
08:00
44038_VT24, Grupp3-4, Seminarium, TR004G, TR004G03, Turism, Christian Widholm
17:00
14:00
MD227 - Lärosalsittning
MD236 - Lab
MD242 - Lab
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0099P_VT24, Lecture, Miljövetensstud/Ny, MJ000A, Björn Hassler
16:00
10:00
MD312 - Musiksal
MD321 - Dramasal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0223P_VT24, 1311UA, Lärarutbildningen, Seminarium, Pia Påltoft, Victoria Wadsten
16:00
11:00
ME252a - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43003_VT24, Group3, JO007G, JO007G06, Journalistik, ME252b - Datorsal, Seminarium, Albert Hjalmers, Elin Gardeström
17:00
13:00
ME252b - Datorsal
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
43003_VT24, Group3, JO007G, JO007G06, Journalistik, ME252a - Datorsal, Seminarium, Albert Hjalmers, Elin Gardeström
17:00
13:00
ME355 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0192P_VT24, ELP, Lärarutbildningen, Seminarium, ÖV040G, Birgitta Adolfsson
15:00
13:00
43096_HT23, JO002G, JO002G08, Journalistik, Seminarium, Jan Örnéus
17:00
15:00
ME358 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1074MV, 1074MV03, 42014_VT24, MKV, Seminarium, Göran Bolin
16:00
10:00
ME452 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Instgem Driftbud IKL, Elin Olson Wincent
15:00
13:00
ME453 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0171P_VT24, Lärarutbildningen, Seminarium, SV003A, SV003A03, Stina Hållsten
14:00
13:00
0171P_VT24, Lärarutbildningen, Seminarium, SV003A, SV003A03, Ann-Sofie Lönngren
16:00
14:00
ME552 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Samhällsvetenskaper
15:00
13:00
ME556 - Nya lärmetoder (runda bord)
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
0652P_HT23, 1072FE, 1072FE04, 43023_VT24, Företagsekonomi, Grupp5, Seminarium, Carin Nordström
14:00
12:00
0652P_HT23, 1072FE, 1072FE04, 43023_VT24, Företagsekonomi, Grupp7, Seminarium, Carin Nordström
16:00
14:00
PA106 SMI hörsal entré Primus baksida
UB Gräsmatta
UB425 - Gradängsal
UB519
UB520
UB521
UB522
UB523
UB525
UB616
UB617
UB618
UB619
UB620
UB621
UB622
UB717
v 22
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Aula - Gradängsal, MC115, Tentamen, Adrian Tremearne
22:00
08:00
UB785 - Flexibel möblering
Torsdag 30/5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
41004_VT24, 41031_VT24, HI004G, HI004G03, Historia, IH010G, IH010G03, Seminarium, Anders Burman, Fredrik Petersson
16:00
09:00
UB786
UB787
Utställningsyta MOA
Utställningsyta UB