Tid 00:00 - 24:00
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 18 Jan.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Wilhelm André, Introduktion
12:00
10:00
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, FL 1
15:00
13:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 19 Jan.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Wilhelm André, Talsem. 1
15:00
13:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 20 Jan.
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 21 Jan.
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 22 Jan.
Ingen lokal, Grupp1, Retorikens grunder i teori och praktik I, Wilhelm André, Teorisem. 1
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, Teorisem. 1
12:00
10:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 23 Jan.
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 24 Jan.
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 25 Jan.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, FL 2
15:00
13:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 26 Jan.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, Talsem. 2
16:00
14:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 27 Jan.
Ingen lokal, Erik Bengtson, Fredrik Söderquist, Programsamordnarna välkomnar nya programstudenter VT21 kl.15.10-16.00. OBS! Endast programstudenter.
16:00
15:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 28 Jan.
Ingen lokal, Grupp1, Retorikens grunder i teori och praktik I, Retorisk didaktik I, Respons Retorik A
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorikens grunder i teori och praktik I, Retorisk didaktik I, Respons Retorik A
15:00
13:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 29 Jan.
Ingen lokal, Grupp2, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, Skrivande
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp1, Retorikens grunder i teori och praktik I, Wilhelm André, Skrivande
12:00
10:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 30 Jan.
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 31 Jan.
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 1 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, FL 3
14:00
12:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Anders Ullholm, FL 4
14:00
12:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 3 Feb.
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 4 Feb.
Ingen lokal, Grupp1, Retorikens grunder i teori och praktik I, Wilhelm André, Teorisem. 2
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, Teorisem. 2
12:00
10:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 5 Feb.
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 6 Feb.
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 7 Feb.
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 8 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Wilhelm André, FL 5
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 9 Feb.
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 10 Feb.
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 11 Feb.
Ingen lokal, Grupp2, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, Talsem. 3
12:00
10:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 12 Feb.
Ingen lokal, Grupp1, Retorikens grunder i teori och praktik I, Wilhelm André, Talsem. 3
11:00
09:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 13 Feb.
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 14 Feb.
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 15 Feb.
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 16 Feb.
Ingen lokal, Grupp1, Retorikens grunder i teori och praktik I, Wilhelm André, Talsem. 4
12:00
09:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, Talsem. 4
16:00
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 17 Feb.
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 18 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, F1
12:00
10:00
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik I, Jenny Rosqvist, Resttalstillfälle
16:00
14:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 19 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Studentlett förberedelseminarium
12:00
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 20 Feb.
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 21 Feb.
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Nadja Tervo, Litteraturseminarium 1
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, F2
15:00
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Alexander Stagnell, F3
15:00
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Studentlett förberedelseminarium
12:00
10:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26 Feb.
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Nadja Tervo, Övningsseminarium 1
12:00
10:00
Ingen lokal, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell, Hemtenta. Mer info på studiewebben!
00:00
23:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27 Feb.
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 28 Feb.
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 1 Mars
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Alexander Stagnell, F4
15:00
13:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 3 Mars
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 4 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Studentlett förberedelseseminarium 2
12:00
10:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 5 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Nadja Tervo, Övningsseminarium 2
12:00
09:00
Ingen lokal, Retorisk kritik II, Omhemtenta. Mer info på studiewebben!
00:00
23:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 6 Mars
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 7 Mars
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 8 Mars
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 9 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Alexander Stagnell, F5
15:00
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 10 Mars
--, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Frågestund 1 om hemtenta/övningstal 3
10:00
09:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 11 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Studentlett förberedelseseminarium
12:00
10:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 12 Mars
--, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Nadja Tervo, Litteraturseminarium 2
12:00
10:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 13 Mars
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 14 Mars
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 15 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Frågestund om hemtenta/övninstal 3
14:00
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 16 Mars
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 17 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Studentlett förberedelseseminarium
12:00
10:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 18 Mars
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 19 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Nadja Tervo, Övningsseminarium 3
12:00
09:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 20 Mars
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 21 Mars
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22 Mars
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23 Mars
Ingen lokal, Retorisk kritik I, Nadja Tervo, F1
15:00
13:00
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Deadline hemtentamen 18.00. (Tentan släpps 15/3. Mer info på studiewebben.)
18:00
17:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24 Mars
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25 Mars
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26 Mars
Ingen lokal, Grupp1, Retorisk kritik I, Jenny Rosqvist, S1
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorisk kritik I, Nadja Tervo, S1
15:00
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27 Mars
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 28 Mars
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 29 Mars
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 30 Mars
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Superseminarium/resttalstillfälle
12:00
10:00
Ingen lokal, Retorisk kritik I, Jenny Rosqvist, F2
15:00
13:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 31 Mars
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 1 Apr.
Ingen lokal, Retorisk kritik I, Jenny Rosqvist, S2
12:00
10:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2 Apr.
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 3 Apr.
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 4 Apr.
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 5 Apr.
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 6 Apr.
Ingen lokal, Retorisk kritik I, Nadja Tervo, F3
15:00
13:00
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 7 Apr.
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 8 Apr.
Ingen lokal, Grupp1, Retorisk kritik I, Jenny Rosqvist, S3
15:00
13:00
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 9 Apr.
Ingen lokal, Grupp2, Retorisk kritik I, Nadja Tervo, S3
15:00
13:00
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 10 Apr.
v 14
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 11 Apr.
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 12 Apr.
Ingen lokal, Retorisk kritik I, Jenny Rosqvist, F4
12:00
10:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 13 Apr.
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 14 Apr.
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 15 Apr.
Ingen lokal, Retorisk kritik I, Nadja Tervo, F5
15:00
13:00
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 16 Apr.
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 17 Apr.
v 15
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 18 Apr.
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 19 Apr.
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 20 Apr.
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 21 Apr.
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 22 Apr.
Ingen lokal, Grupp1, Retorisk kritik I, Jenny Rosqvist, S4
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorisk kritik I, Nadja Tervo, S4
15:00
13:00
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 23 Apr.
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 24 Apr.
v 16
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 25 Apr.
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 26 Apr.
Ingen lokal, Retorisk kritik I, Munta
15:00
10:00
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 27 Apr.
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 28 Apr.
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 29 Apr.
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 30 Apr.
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 1 Maj
v 17
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2 Maj
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 3 Maj
Ingen lokal, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell
12:00
10:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 4 Maj
Ingen lokal, Retorisk kritik II, Erik Bengtson
12:00
10:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 5 Maj
Ingen lokal, Grupp1, Retorisk kritik II, Erik Bengtson
13:00
11:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell
15:00
13:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 6 Maj
Ingen lokal, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell
12:00
10:00
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 7 Maj
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 8 Maj
v 18
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 9 Maj
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 10 Maj
Ingen lokal, Grupp1, Retorisk kritik II, Erik Bengtson
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell
12:00
10:00
Ingen lokal, Retorikens grunder i teori och praktik II, Erik Bengtson, Resttalstillfälle 2/Superseminarium 2
15:00
13:00
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 11 Maj
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 12 Maj
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 13 Maj
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 14 Maj
Ingen lokal, Retorisk kritik II, Erik Bengtson
12:00
10:00
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 15 Maj
v 19
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 16 Maj
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 17 Maj
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 18 Maj
Ingen lokal, Grupp1, Retorisk kritik II, Erik Bengtson
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell
12:00
10:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 19 Maj
Ingen lokal, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell
12:00
10:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 20 Maj
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 21 Maj
Ingen lokal, Grupp2, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp1, Retorisk kritik II, Erik Bengtson
12:00
10:00
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 22 Maj
v 20
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 23 Maj
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 24 Maj
Ingen lokal, Retorisk kritik II, Erik Bengtson
12:00
10:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 25 Maj
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 26 Maj
Ingen lokal, Grupp1, Retorisk kritik II, Erik Bengtson
12:00
10:00
Ingen lokal, Grupp2, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell
12:00
10:00
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 27 Maj
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 28 Maj
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 29 Maj
v 21
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 30 Maj
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 31 Maj
Ingen lokal, Retorisk kritik I, Jenny Rosqvist, Uppsamlingstillfälle, muntlig examination
11:00
09:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 1 Juni
MB505 - Gradängsal, Retorisk kritik II, Alexander Stagnell, Erik Bengtson
17:00
08:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2 Juni
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 3 Juni
Ingen lokal, Projekt , Fredrik Söderquist, Jenny Rosqvist, T5 håller presentationer av deras projektarbete, övriga inbjudna
13:00
10:00
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 4 Juni
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 5 Juni
v 22
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 6 Juni
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 7 Juni
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 8 Juni
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 9 Juni
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 10 Juni
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 11 Juni
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 12 Juni
v 23
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 13 Juni
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 14 Juni
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 15 Juni
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 16 Juni
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 17 Juni
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 18 Juni
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 19 Juni
v 24
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 20 Juni
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 21 Juni
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 22 Juni
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 23 Juni
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 24 Juni
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 25 Juni
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 26 Juni
v 25
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 27 Juni
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 28 Juni
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 29 Juni
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 30 Juni
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 1 Juli
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2 Juli
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 3 Juli
v 26
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 4 Juli
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 5 Juli
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 6 Juli
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 7 Juli
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 8 Juli
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 9 Juli
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 10 Juli
v 27
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 11 Juli
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 12 Juli
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 13 Juli
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 14 Juli
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 15 Juli
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 16 Juli
v 28
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 17 Juli