Journalistik A
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 1
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 2
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 3
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 4
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 5
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 6
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 7
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 8
--, Journalistik och samhälle, Emil Annetorp, Maria Zuiderveld, Introduktion till journalistik och samhälle
10:00
09:00
--, Journalistik och samhälle, Maria Zuiderveld, Pressfrihetens historia
12:00
10:00
--, Journalistik och samhälle, Anna Hammarén, Medierätt
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 9
--, Journalistik och samhälle, Myndigheten för press, radio och tv
12:00
10:00
--, Journalistik och samhälle, Anna Hammarén, Medierätt
15:00
13:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 10
--, Språkstrimman, Johan Scherwin, Flödesskrivning, skriva till bild, Grupp 1B
11:00
09:00
--, Språkstrimman, Emil Annetorp, Flödesskrivning, skriva till bild, Grupp 1A
12:00
10:00
--, Språkstrimman, Carina Roxström, Flödesskrivning, skriva till bild, Grupp 2A
12:00
10:00
--, Språkstrimman, My Häggbom, Flödesskrivning, skriva till bild, Grupp 3B
12:00
10:00
--, Journalistik och samhälle, Anna Hammarén, Medierätt
15:00
13:00
--, Språkstrimman, Sanna Volny, Flödesskrivning, skriva till bild, Grupp 3A
17:00
15:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 11
--, Grupp1, Journalistik och samhälle, Anna Hammarén, Seminarium medierätt
11:00
09:00
--, Grupp2, Journalistik och samhälle, Anna Hammarén, Seminarium medierätt. 11-11:45, 13:45-14:30
15:00
11:00
--, Grupp3, Journalistik och samhälle, Anna Hammarén, Seminarium medierätt
17:00
15:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 12
--, Journalistik och samhälle, Studier inför tentamen
17:00
09:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 13
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 14
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 15
--, Journalistik och samhälle, Studier inför tentamen
17:00
09:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 16
--, Journalistik och samhälle, Studier inför tentamen
17:00
09:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 17
--, Journalistik och samhälle, Anna Hammarén, Digital tentamen i medierätt
15:00
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 18
--, Journalistik och samhälle, Emil Annetorp, Jan Örnéus, Nyhetsvärdering + introduktion till övning
12:00
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 19
--, Journalistik och samhälle, Eget arbete gruppvis. 12:00 - deadline nyhetsvärderingsuppgift
12:00
08:00
--, Journalistik och samhälle, Maria Zuiderveld, Grupp Gul Seminarium nyhetsvärdering
15:00
13:00
--, Journalistik och samhälle, Jan Örnéus, Grupp Blå seminarium nyhetsvärdering
15:00
13:00
--, Journalistik och samhälle, Emil Annetorp, Grupp Grön seminarium nyhetsvärdering
15:00
13:00
--, Journalistik och samhälle, Johan Scherwin, Grupp RÖD Seminarium nyhetsvärdering
15:00
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 20
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 21
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag Feb. 22
--, Journalistik och samhälle, Emil Annetorp, Källkritik
12:00
10:00
--, Journalistik och samhälle, Gästföreläsning Hugo Ewald
15:00
13:00
--, Journalistik och samhälle, 18:00 Deadline källkritiksuppgift
18:00
17:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag Feb. 23
--, Journalistik och samhälle, Maria Zuiderveld, Intro analysuppgift
10:00
09:00
--, Journalistik och samhälle, Jan Örnéus, Mediemarknaden idag
12:00
10:00
--, Journalistik och samhälle, Eget arbete analysuppgift
20:00
12:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag Feb. 24
--, Kortpraktik, My Häggbom, GRUPP A OCH GRUPP B: PRAKTKINFORMATION
14:00
13:00
--, Journalistik och samhälle, 18:00 Deadline reviderad källkritiksuppgift
18:00
17:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag Feb. 25
--, Journalistik och samhälle, Eget arbete analysuppgift
17:00
09:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag Feb. 26
--, Journalistik och samhälle, Emil Annetorp, Handledning analysuppgift. Grupp Blå 10-11, Grön 11-12
12:00
10:00
--, Journalistik och samhälle, Maria Zuiderveld, Handledning analysuppgift, grupp Gul 13-14, Röd 14-15
15:00
13:00
--, Journalistik och samhälle, Eget arbete analysuppgift
17:00
15:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag Feb. 27
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag Feb. 28