Tid 00:00 - 24:00
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2020-10-26
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Textanalys, Väinö Syrjälä
12:00
10:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2020-10-27
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2020-10-28
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Textanalys, Väinö Syrjälä
12:00
10:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2020-10-29
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2020-10-30
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2020-10-31
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2020-11-01
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2020-11-02
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2020-11-03
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Valbar: Skriftbruk och skrivande, Ingela Tykesson
13:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
16:00
14:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2020-11-04
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
12:00
10:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2020-11-05
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Valbar: Skriftbruk och skrivande, Hanna Lundquist
13:00
10:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2020-11-06
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
12:00
10:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2020-11-07
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2020-11-08
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2020-11-09
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2020-11-10
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Valbar: Skriftbruk och skrivande, Ingela Tykesson
13:00
10:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2020-11-11
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2020-11-12
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Valbar: Skriftbruk och skrivande, Hanna Lundquist
16:00
13:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2020-11-13
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
12:00
10:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2020-11-14
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2020-11-15
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2020-11-16
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
12:00
10:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2020-11-17
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Valbar: Skriftbruk och skrivande, Hanna Lundquist
12:00
10:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2020-11-18
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
14:00
12:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2020-11-19
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Valbar: Skriftbruk och skrivande, Ingela Tykesson
13:00
10:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2020-11-20
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
12:00
10:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2020-11-21
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2020-11-22
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2020-11-23
Ingen lokal, Digital undervisning, Omtentamen, Svenska B, Språkförändring och språkplanering
17:00
09:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2020-11-24
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Valbar: Skriftbruk och skrivande, Hanna Lundquist
12:00
10:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2020-11-25
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
12:00
10:00
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Svenska IV, för blivande ämneslärare, gymnasieskolan (ämne 2), Språkvetenskaplig fördjupning, Valbar: Kommunikationsetnografi och fältarbete, Sofia Hort
15:00
13:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2020-11-26
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Valbar: Skriftbruk och skrivande, Ingela Tykesson
13:00
10:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2020-11-27
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2020-11-28
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2020-11-29
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2020-11-30
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2020-12-01
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2020-12-02
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Vetenskapligt paper, Sofia Hort
15:00
13:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2020-12-03
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 2020-12-04
Ingen lokal, Digital undervisning, Svenska B, Vetenskapligt paper, Sofia Hort
12:00
10:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2020-12-05
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2020-12-06