v 17
osd A238a, Konferensrum 12 pl
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
osd D214, Labsal
osd Desk, 0 pl
osd F202, Foajé norr svarta väggen
osd F214, Aula, 360 pl
osd F217, 40 pl
osd F218, Foajé mot hus G
osd F229, 130 pl
osd F234, 130 pl
osd G1103, Ljushallen
osd G1320, 8 pl
osd G1321, 16 pl
osd G1322, 16 pl
osd G1323, 8 pl
osd G1350, 40 pl
osd G1351, 60 pl
osd G1352, 72 pl
osd G1353, 40 pl
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
osd G1404, TorgO, 1 pl
osd G1405, 1 pl
osd G2209, Konferensrum 6 pl
osd G2225B
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
osd G2314, 6 pl
osd G2315, 6 pl
osd G2316, 10 pl
osd G2317, 10 pl
osd G2318, 10 pl
osd G2319, 6 pl
osd G2320, 6 pl
osd G2322, 6 pl
osd G2323, 10 pl
osd G2351, 70 pl
osd G2353, Allergi, 1 pl
osd G2355, 70 pl
osd G2359, 20 pl, datorsal
osd G2363, 18 pl
osd G3205, Biblioteket 10 pl
osd G3206, 3 pl
osd G3207, 3 pl
osd G3208, 3 pl
osd G3210, 18 pl, datorsal
osd G3213, 60 pl
osd G3215, 32 pl
osd G3216, 40 pl
osd G3217, 30 pl, ALC
osd G3229, Biblioteket 3 pl
osd G3230, Biblioteket 3 pl
osd G3231, Biblioteket 3 pl
osd G3232, Biblioteket 3 pl
osd G3234, Biblioteket 3 pl
osd G3235, Biblioteket 3 pl
osd G3236, Biblioteket 3 pl
osd G3237, Biblioteket 3 pl
osd G3238, Biblioteket 3 pl
osd G3239, Biblioteket 6 pl
osd G3322, Studentforum, 1 pl
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
osd G3351, 70 pl
osd G3353, Allergi, 1 pl
osd G3355, 70 pl
osd G3358, Konferensrum 20 pl
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
osd G3365, 6 pl
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
osd K243, Konferensrum 16 pl
osd K245, 6 pl
osd K246, Grupprum 12 pl
osd O211, 42 pl, ALC
osd O212, 75 pl
osd O213, 75 pl
osd O214, 42 pl
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
osd P1103, 9 pl, datorsal
osd P1104, Konferensrum 20 pl
osd P1624, Labbsal
osd P2107, Konferensrum 12 pl
osd P2218, Konferensrum10 pl
osd P2311, 10 pl
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
osd P3217, Konferensrum 12 pl
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
osd Q107, Konferensrum 12 pl
osd Q167a, 16 pl
osd Q167b, 15 pl
osd Q171, 40 pl
osd Q176, 42 pl
osd Q183, 38 pl
osd Q215, 4 pl
osd Q216, 4 pl
osd Q219, 10 pl
osd Q220, 10 pl
osd Q221, 84 pl
osd Q224, 8 pl
osd Q228, 24 pl
osd Q230, 4 pl
osd Q231, 4 pl
osd Q233, 40 pl
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
osd Q246, 24 pl, datorsal
osd Q258, 13 pl, datorsal
osd Q260, 13 pl, datorsal
osd Q278, Projektrum, 12 pl
osd Q279, 20 pl, datorsal
osd Q283b, 4 pl
osd Q283c, 4 pl
osd Q283d, 6 pl
osd Q294, Konferensrum 8 pl
osd Q311, lilla-e, 8 pl
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
osd Q340, Konferensrum,18 pl
osd Q349, Konferensrum 8 pl
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Måndag 22/4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
osd G2351, 70 pl
14:30
07:00
osd G3355, 70 pl
14:30
07:00
osd G3351, 70 pl
14:30
07:00
osd G2316, 10 pl
15:45
07:00
osd G2317, 10 pl
15:45
07:00
osd G2314, 6 pl
15:45
07:00
osd G2315, 6 pl
15:45
07:00
osd G2320, 6 pl
15:45
07:00
osd G2322, 6 pl
15:45
07:00
osd G2318, 10 pl
15:45
07:00
osd G2319, 6 pl
15:45
07:00
osd G2323, 10 pl
15:45
07:00
Nordqvist Johanna, osd G3207, 3 pl
15:00
07:30
Mariana Larsson, osd G3351, 70 pl
11:00
08:00
Mathias Larsson, osd F229, 130 pl
12:00
08:00
Andersson Moa, osd G3239, Biblioteket 6 pl
12:00
08:00
Martina Rosenberg, osd F218, Foajé mot hus G
13:00
08:00
osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
Thomas Andersson, osd G3351, 70 pl
14:00
08:00
osd G3351, 70 pl
14:00
08:00
Lindblad Sofi, osd G3206, 3 pl
16:00
08:00
Eriksson Sandra, osd Q224, 8 pl
16:00
08:00
Malin Jonsson Kårström, osd G3215, 32 pl
09:15
08:15
Andreas Larsson, osd G1353, 40 pl
10:00
08:15
Jonny Bergman, osd O212, 75 pl
10:00
08:15
Landström Ulrika, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
16:30
08:30
Forslund Mikael, osd K246, Grupprum 12 pl
16:30
08:30
Nordlund Jennifer, osd Q283d, 6 pl
16:30
08:30
Åstrand Frej, osd G3230, Biblioteket 3 pl
12:30
09:00
Meskauskaite Gerda, osd G1321, 16 pl
13:00
09:00
Olofsson Tilda, osd G1322, 16 pl
13:00
09:00
Wielander Ola, osd G2363, 18 pl
13:00
09:00
Caesar Lisa, osd G3205, Biblioteket 10 pl
15:30
09:00
Andersson Lukas, osd G3236, Biblioteket 3 pl
17:00
09:00
Dlimi Selsabil, osd G3234, Biblioteket 3 pl
17:00
09:00
Gustafsson Marcus, osd P2311, 10 pl
17:00
09:00
Runsten Anneli, osd Q215, 4 pl
17:00
09:00
Öjert Axel, osd Q231, 4 pl
17:00
09:00
Lisa Lindström, osd G3216, 40 pl
11:00
09:15
Gästföreläsare, Wanjiku Kaime, osd O213, 75 pl
12:00
09:15
Johanna Andersson, osd Q233, 40 pl
12:00
09:15
Lars-Erik Rännar, osd Q279, 20 pl, datorsal
12:00
09:15
Christensen Mathias, osd G3231, Biblioteket 3 pl
15:00
09:30
Jonsson Line, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
16:00
09:30
Blom Teo, osd G3208, 3 pl
16:30
09:30
Magnusson Kristina, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
12:00
10:00
Abdulla Rang, osd G1320, 8 pl
13:00
10:00
Mokhtari Javad, osd G3365, 6 pl
13:00
10:00
Kelly Isa, osd G3235, Biblioteket 3 pl
13:00
10:00
Wikström Terése, osd Q216, 4 pl
13:00
10:00
Mahoro Jeaninne, osd G3232, Biblioteket 3 pl
15:00
10:00
Östlund Blom Mickaela, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:00
10:00
Anna Longueville, osd Q340, Konferensrum,18 pl
16:00
10:00
Abraham Devora, osd G3229, Biblioteket 3 pl
17:00
10:00
Ström Johanna, osd Q219, 10 pl
17:00
10:00
Olausson Elin, osd K245, 6 pl
18:00
10:00
Andreas Larsson, osd G1353, 40 pl
12:00
10:15
Anke Peters, osd G3215, 32 pl
12:00
10:15
Anna Leiler, osd G3213, 60 pl
12:00
10:15
Malin Krook, osd Q176, 42 pl
12:00
10:15
Jenny Zimmerman, osd Q171, 40 pl
12:00
10:15
Helena Bäck, osd P2218, Konferensrum10 pl
12:00
10:15
David Sundström, osd Q183, 38 pl
12:00
10:15
Susanne Lindström, osd Q221, 84 pl
12:00
10:15
Ekström Saga, osd G3237, Biblioteket 3 pl
14:00
11:00
Abushaqfa Sayed, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
15:30
11:00
Bramsered Robin, osd Q230, 4 pl
16:30
11:00
Raimondo Nicolas, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
15:00
12:00
Tony Backlund, CAMP tekniker, osd G1351, 60 pl
16:00
12:00
Johansson Filip, osd Q283b, 4 pl
16:00
12:30
Dahlberg Elvira, osd G3230, Biblioteket 3 pl
18:00
12:30
Madelen Olofsson, osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
14:30
13:00
Lasse Reinikainen, Linda Näsström, osd O211, 42 pl, ALC
16:00
13:00
Nordmark Rasmus, osd Q216, 4 pl
17:00
13:00
Mohamud Abdullahi Malleyka, osd G3235, Biblioteket 3 pl
18:00
13:00
Lisa Lindström, osd G2363, 18 pl
14:00
13:15
Anna Rosén, osd G1350, 40 pl
14:45
13:15
Anna Leiler, osd G1320, 8 pl
15:00
13:15
Anna Leiler, osd G1321, 16 pl
15:00
13:15
Anna Leiler, osd G1322, 16 pl
15:00
13:15
Anna Leiler, osd G1323, 8 pl
15:00
13:15
Anna Leiler, osd G3213, 60 pl
15:00
13:15
Anna Leiler, osd G3365, 6 pl
15:00
13:15
Andreas Larsson, osd G1353, 40 pl
15:00
13:15
Kai Kronenberg, osd G1352, 72 pl, svl L111, 70 pl
15:00
13:15
Jon Kjellsson, osd Q233, 40 pl
15:00
13:15
Gästföreläsare, Wanjiku Kaime, osd O213, 75 pl
16:00
13:15
Ann Ekdahl, Jörgen Medin, osd O212, 75 pl, svl C312, 60 pl
16:30
13:15
Berglund Love, osd G3237, Biblioteket 3 pl
16:30
14:00
Lisa Lindström, osd G2363, 18 pl
15:00
14:15
Gästföreläsare, Helena Örnkloo, osd O214, 42 pl
17:00
14:15
Mattsson Erika, osd G3239, Biblioteket 6 pl
19:30
14:30
Strömberg Carlsson Stina, osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
17:00
15:00
Madeleine Igede, osd K243, Konferensrum 16 pl
18:00
15:00
El Mrabet Amina, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
18:30
15:00
Kittel Jonna Katharina, osd G3232, Biblioteket 3 pl
19:00
15:00
Lisa Lindström, osd G2363, 18 pl
16:00
15:15
osd G1320, 8 pl
16:45
15:15
osd G1321, 16 pl
16:45
15:15
osd G1322, 16 pl
16:45
15:15
osd G1323, 8 pl
16:45
15:15
Jon Kjellsson, osd Q228, 24 pl
17:00
15:15
Al Moussa Yara, osd G3205, Biblioteket 10 pl
19:30
15:30
Mohlén Colin, osd G2323, 10 pl
18:00
16:00
Mohamed Ayan Adan, osd G2318, 10 pl
21:00
16:00
Lisa Lindström, osd G2363, 18 pl
17:00
16:15
Habtom Mebrathu Salem, osd G3237, Biblioteket 3 pl
19:00
17:00
Al Adehesi Rana, osd G3208, 3 pl
00:00
17:30
Stenersen Elina, osd G3365, 6 pl
22:00
19:00
v 17
osd A238a, Konferensrum 12 pl
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
osd D214, Labsal
osd Desk, 0 pl
osd F202, Foajé norr svarta väggen
osd F214, Aula, 360 pl
osd F217, 40 pl
osd F218, Foajé mot hus G
osd F229, 130 pl
osd F234, 130 pl
osd G1103, Ljushallen
osd G1320, 8 pl
osd G1321, 16 pl
osd G1322, 16 pl
osd G1323, 8 pl
osd G1350, 40 pl
osd G1351, 60 pl
osd G1352, 72 pl
osd G1353, 40 pl
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
osd G1404, TorgO, 1 pl
osd G1405, 1 pl
osd G2209, Konferensrum 6 pl
osd G2225B
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
osd G2314, 6 pl
osd G2315, 6 pl
osd G2316, 10 pl
osd G2317, 10 pl
osd G2318, 10 pl
osd G2319, 6 pl
osd G2320, 6 pl
osd G2322, 6 pl
osd G2323, 10 pl
osd G2351, 70 pl
osd G2353, Allergi, 1 pl
osd G2355, 70 pl
osd G2359, 20 pl, datorsal
osd G2363, 18 pl
osd G3205, Biblioteket 10 pl
osd G3206, 3 pl
osd G3207, 3 pl
osd G3208, 3 pl
osd G3210, 18 pl, datorsal
osd G3213, 60 pl
osd G3215, 32 pl
osd G3216, 40 pl
osd G3217, 30 pl, ALC
osd G3229, Biblioteket 3 pl
osd G3230, Biblioteket 3 pl
osd G3231, Biblioteket 3 pl
osd G3232, Biblioteket 3 pl
osd G3234, Biblioteket 3 pl
osd G3235, Biblioteket 3 pl
osd G3236, Biblioteket 3 pl
osd G3237, Biblioteket 3 pl
osd G3238, Biblioteket 3 pl
osd G3239, Biblioteket 6 pl
osd G3322, Studentforum, 1 pl
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
osd G3351, 70 pl
osd G3353, Allergi, 1 pl
osd G3355, 70 pl
osd G3358, Konferensrum 20 pl
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
osd G3365, 6 pl
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
osd K243, Konferensrum 16 pl
osd K245, 6 pl
osd K246, Grupprum 12 pl
osd O211, 42 pl, ALC
osd O212, 75 pl
osd O213, 75 pl
osd O214, 42 pl
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
osd P1103, 9 pl, datorsal
osd P1104, Konferensrum 20 pl
osd P1624, Labbsal
osd P2107, Konferensrum 12 pl
osd P2218, Konferensrum10 pl
osd P2311, 10 pl
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
osd P3217, Konferensrum 12 pl
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
osd Q107, Konferensrum 12 pl
osd Q167a, 16 pl
osd Q167b, 15 pl
osd Q171, 40 pl
osd Q176, 42 pl
osd Q183, 38 pl
osd Q215, 4 pl
osd Q216, 4 pl
osd Q219, 10 pl
osd Q220, 10 pl
osd Q221, 84 pl
osd Q224, 8 pl
osd Q228, 24 pl
osd Q230, 4 pl
osd Q231, 4 pl
osd Q233, 40 pl
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
osd Q246, 24 pl, datorsal
osd Q258, 13 pl, datorsal
osd Q260, 13 pl, datorsal
osd Q278, Projektrum, 12 pl
osd Q279, 20 pl, datorsal
osd Q283b, 4 pl
osd Q283c, 4 pl
osd Q283d, 6 pl
osd Q294, Konferensrum 8 pl
osd Q311, lilla-e, 8 pl
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
osd Q340, Konferensrum,18 pl
osd Q349, Konferensrum 8 pl
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Tisdag 23/4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Al Adehesi Rana, osd G3208, 3 pl
00:30
00:00
Jansson Jakob, osd G3229, Biblioteket 3 pl
12:00
07:00
Anna Haeggström, osd B312, Styrelserummet, 22 pl
16:00
08:00
Anniken Jensen, osd G1322, 16 pl
10:00
08:15
Andreas Larsson, osd G1353, 40 pl
10:00
08:15
Linda Carlson, osd O211, 42 pl, ALC
10:00
08:15
Lena Werner, osd G2363, 18 pl
10:00
08:30
Lena Werner, osd G3215, 32 pl
10:00
08:30
Lena Werner, osd G3365, 6 pl
10:00
08:30
Tellström Ida, osd G2319, 6 pl
10:00
08:30
Källman Michelle, osd G1320, 8 pl
12:00
08:30
Uno Linda, osd G3236, Biblioteket 3 pl
12:30
08:30
Heidenborn Karolina, osd G2317, 10 pl
16:00
08:30
Landgren Johanna, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:00
08:30
Landström Ulrika, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
16:30
08:30
Forslund Mikael, osd K246, Grupprum 12 pl
16:30
08:30
Vermum Rasmus, osd Q219, 10 pl
16:30
08:30
Forsberg Fabian, osd Q283b, 4 pl
11:00
09:00
Wielander Ola, osd Q215, 4 pl
11:30
09:00
Pettersson Julia, osd G2316, 10 pl
12:00
09:00
Wedin Zandra, osd G1323, 8 pl
13:00
09:00
Fagerström Nancy, osd G2315, 6 pl
14:00
09:00
Thulin Hannes, osd Q230, 4 pl
14:00
09:00
Mesch Caroline, osd Q220, 10 pl
15:00
09:00
Axelsson Jessica, osd Q216, 4 pl
15:30
09:00
Wilhelm Skoglund, osd O212, 75 pl
16:00
09:00
Blomgren Vera, osd G2322, 6 pl
17:00
09:00
Ringeby Jacob, osd G3232, Biblioteket 3 pl
17:00
09:00
Gustafsson Marcus, osd P2311, 10 pl
17:00
09:00
Johanna Andersson, osd Q233, 40 pl
12:00
09:15
Anders Jonsson, Nils Nilsson, osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
10:15
09:30
Bergh Sanna, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
12:00
09:30
Eriksson Joel, osd Q283d, 6 pl
12:00
09:30
Christensen Mathias, osd G3207, 3 pl
15:00
09:30
Salama Sima, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
17:00
09:30
Andersson Lukas, osd G3206, 3 pl
17:30
09:30
Mikael Lundholm, osd A238a, Konferensrum 12 pl
12:00
10:00
Cuijpers Märta, osd G1321, 16 pl
13:00
10:00
Grein Liselott, osd G3208, 3 pl
14:30
10:00
Eriksson Ida, osd G3235, Biblioteket 3 pl
15:00
10:00
Hagström Rebecka, osd K245, 6 pl
16:30
10:00
Torbjörnsson Alva, osd G2318, 10 pl
17:00
10:00
Mannernäs Alma, osd G2314, 6 pl
17:00
10:00
Lotta Olsson, osd G3358, Konferensrum 20 pl
17:00
10:00
Wanstadius Bea, osd Q224, 8 pl
17:00
10:00
Svedenius Granqvist Emma, osd G3231, Biblioteket 3 pl
17:30
10:00
Mokhtari Javad, osd G3239, Biblioteket 6 pl
18:00
10:00
Eliasson Elin, osd G3237, Biblioteket 3 pl
18:00
10:00
Linda Carlson, osd G3216, 40 pl
11:45
10:15
Lena Werner, osd G2363, 18 pl
11:45
10:15
Lena Werner, osd G3215, 32 pl
11:45
10:15
Lena Werner, osd G3365, 6 pl
11:45
10:15
Anniken Jensen, osd G1322, 16 pl
12:00
10:15
Judith Waller, osd F217, 40 pl
12:00
10:15
Andreas Larsson, osd G1353, 40 pl
12:00
10:15
Fredrik Hermansson, osd Q171, 40 pl, Zoom
12:00
10:15
Märit Englund, osd O213, 75 pl
12:00
10:15
Gästföreläsare, Kristin Godtman Kling, osd O211, 42 pl, ALC, Zoom
12:00
10:15
Jan-Åke Nyström, osd O214, 42 pl
12:00
10:15
Magnus Ahnesjö, osd Q183, 38 pl
12:00
10:15
Moänge Klara, osd G2320, 6 pl
16:30
10:30
Geberzahn Pia, osd G3205, Biblioteket 10 pl
18:30
10:30
Nordlöf Frida, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
16:00
11:00
Norlander Wilma, osd G3234, Biblioteket 3 pl
16:00
11:00
Gietienet Robel Reta, osd G2316, 10 pl
15:00
12:00
Anna Olofsson, osd F214, Aula, 360 pl
16:00
12:00
Anna Olofsson, osd F218, Foajé mot hus G
16:00
12:00
Lindé Johansson Alexander, osd Q283b, 4 pl
16:00
12:00
Qvarngård Emma, osd G2363, 18 pl
17:00
12:00
Mohamed Ayan Adan, osd G2319, 6 pl
19:30
12:00
Bundy Caitlynne, osd G1322, 16 pl
20:00
12:00
Fundin Stefan, osd G3230, Biblioteket 3 pl
15:30
12:30
Åstrand Frej, osd G3236, Biblioteket 3 pl
16:00
12:30
Abdulla Rang, osd G2323, 10 pl
16:30
12:30
Gästföreläsare, Soleiman Limaei, osd G1351, 60 pl, svl L111, 70 pl
14:00
13:00
Gästföreläsare, osd G3215, 32 pl, Zoom
15:00
13:00
Göransson Marcus, osd Q283d, 6 pl
15:00
13:00
Ekström Saga, osd Q215, 4 pl
16:00
13:00
Gustavsson Erik, osd Q231, 4 pl
16:00
13:00
Anna-Lena Suorra, osd G1323, 8 pl
15:00
13:15
Signe Bremer, osd G1320, 8 pl
15:00
13:15
Helen Blomé, osd G1321, 16 pl
15:00
13:15
Andreas Larsson, osd G1353, 40 pl
15:00
13:15
Jon Kjellsson, osd Q233, 40 pl
15:00
13:15
Carlos Botero, osd Q183, 38 pl
15:00
13:15
Märit Englund, Susan Reijer, osd O213, 75 pl
17:00
13:15
Rahman Zerin, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
15:30
13:30
Godén Holgersson Josefine, osd G3365, 6 pl
17:00
13:30
Gallardo Eva, osd G2315, 6 pl
18:00
14:00
Rosjö Filip, osd Q230, 4 pl
18:30
14:00
Landin Alma, osd G3208, 3 pl
16:30
14:30
Elisabet Rondung, Gästföreläsare, osd F229, 130 pl
17:00
15:00
Östlund Blom Mickaela, osd Q220, 10 pl
17:00
15:00
Cederborg Caroline, osd G2316, 10 pl
17:30
15:00
Kittel Jonna Katharina, osd G3207, 3 pl
18:00
15:00
Mohlén Colin, osd G3235, Biblioteket 3 pl
18:00
15:00
Anna-Lena Suorra, osd G1323, 8 pl
17:00
15:15
Signe Bremer, osd G1320, 8 pl
17:00
15:15
Jon Kjellsson, osd Q228, 24 pl
17:00
15:15
Ekblad Kajsa, osd G1321, 16 pl
20:00
16:00
Salad Hawa Mohamed, osd G2317, 10 pl
21:00
16:00
Tesfamariam Zemichael Beraki, osd G3230, Biblioteket 3 pl
18:30
16:30
Hussein Amal, osd G2323, 10 pl
20:00
16:30
Östersunds kommun Tore Walldén, osd G1351, 60 pl
21:00
18:00
v 17
osd A238a, Konferensrum 12 pl
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
osd D214, Labsal
osd Desk, 0 pl
osd F202, Foajé norr svarta väggen
osd F214, Aula, 360 pl
osd F217, 40 pl
osd F218, Foajé mot hus G
osd F229, 130 pl
osd F234, 130 pl
osd G1103, Ljushallen
osd G1320, 8 pl
osd G1321, 16 pl
osd G1322, 16 pl
osd G1323, 8 pl
osd G1350, 40 pl
osd G1351, 60 pl
osd G1352, 72 pl
osd G1353, 40 pl
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
osd G1404, TorgO, 1 pl
osd G1405, 1 pl
osd G2209, Konferensrum 6 pl
osd G2225B
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
osd G2314, 6 pl
osd G2315, 6 pl
osd G2316, 10 pl
osd G2317, 10 pl
osd G2318, 10 pl
osd G2319, 6 pl
osd G2320, 6 pl
osd G2322, 6 pl
osd G2323, 10 pl
osd G2351, 70 pl
osd G2353, Allergi, 1 pl
osd G2355, 70 pl
osd G2359, 20 pl, datorsal
osd G2363, 18 pl
osd G3205, Biblioteket 10 pl
osd G3206, 3 pl
osd G3207, 3 pl
osd G3208, 3 pl
osd G3210, 18 pl, datorsal
osd G3213, 60 pl
osd G3215, 32 pl
osd G3216, 40 pl
osd G3217, 30 pl, ALC
osd G3229, Biblioteket 3 pl
osd G3230, Biblioteket 3 pl
osd G3231, Biblioteket 3 pl
osd G3232, Biblioteket 3 pl
osd G3234, Biblioteket 3 pl
osd G3235, Biblioteket 3 pl
osd G3236, Biblioteket 3 pl
osd G3237, Biblioteket 3 pl
osd G3238, Biblioteket 3 pl
osd G3239, Biblioteket 6 pl
osd G3322, Studentforum, 1 pl
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
osd G3351, 70 pl
osd G3353, Allergi, 1 pl
osd G3355, 70 pl
osd G3358, Konferensrum 20 pl
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
osd G3365, 6 pl
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
osd K243, Konferensrum 16 pl
osd K245, 6 pl
osd K246, Grupprum 12 pl
osd O211, 42 pl, ALC
osd O212, 75 pl
osd O213, 75 pl
osd O214, 42 pl
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
osd P1103, 9 pl, datorsal
osd P1104, Konferensrum 20 pl
osd P1624, Labbsal
osd P2107, Konferensrum 12 pl
osd P2218, Konferensrum10 pl
osd P2311, 10 pl
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
osd P3217, Konferensrum 12 pl
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
osd Q107, Konferensrum 12 pl
osd Q167a, 16 pl
osd Q167b, 15 pl
osd Q171, 40 pl
osd Q176, 42 pl
osd Q183, 38 pl
osd Q215, 4 pl
osd Q216, 4 pl
osd Q219, 10 pl
osd Q220, 10 pl
osd Q221, 84 pl
osd Q224, 8 pl
osd Q228, 24 pl
osd Q230, 4 pl
osd Q231, 4 pl
osd Q233, 40 pl
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
osd Q246, 24 pl, datorsal
osd Q258, 13 pl, datorsal
osd Q260, 13 pl, datorsal
osd Q278, Projektrum, 12 pl
osd Q279, 20 pl, datorsal
osd Q283b, 4 pl
osd Q283c, 4 pl
osd Q283d, 6 pl
osd Q294, Konferensrum 8 pl
osd Q311, lilla-e, 8 pl
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
osd Q340, Konferensrum,18 pl
osd Q349, Konferensrum 8 pl
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Onsdag 24/4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
osd G3351, 70 pl
13:30
07:00
osd G2316, 10 pl
15:00
07:00
osd G2317, 10 pl
15:00
07:00
osd G2314, 6 pl
15:00
07:00
osd G2315, 6 pl
15:00
07:00
osd G2320, 6 pl
15:00
07:00
osd G2322, 6 pl
15:00
07:00
osd G2318, 10 pl
15:00
07:00
osd G2319, 6 pl
15:00
07:00
osd G2323, 10 pl
15:00
07:00
Sundqvist Hampus, osd Q219, 10 pl
09:00
08:00
Meskauskaite Urte, osd G1322, 16 pl
10:30
08:00
Kittel Jonna Katharina, osd G3229, Biblioteket 3 pl
12:30
08:00
Jon Kjellsson, osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
Lotta Olsson, osd G3358, Konferensrum 20 pl
13:00
08:00
osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
Ward Julia, osd K246, Grupprum 12 pl
16:00
08:00
Larsson Daniel, osd Q231, 4 pl
16:00
08:00
Roland Persson, osd G3238, Biblioteket 3 pl
17:00
08:00
Johanna Björkdahl, osd G1353, 40 pl
11:00
08:15
Gästföreläsare, Helena Örnkloo, osd O214, 42 pl
11:00
08:15
Linda Murstedt, osd G1320, 8 pl
11:45
08:15
Linda Murstedt, osd G1321, 16 pl
11:45
08:15
Linda Murstedt, osd G1323, 8 pl
11:45
08:15
Linda Murstedt, osd G1351, 60 pl
11:45
08:15
Linda Murstedt, osd G1350, 40 pl
11:45
08:15
Lena Werner, osd G2363, 18 pl
10:00
08:30
Lena Werner, osd G3215, 32 pl
10:00
08:30
Lena Werner, osd G3365, 6 pl
10:00
08:30
Björk Elin, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
10:30
08:30
Uno Linda, osd G3237, Biblioteket 3 pl
15:30
08:30
Källman Michelle, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
16:00
08:30
Helal Rita, osd G3208, 3 pl
16:00
08:30
Jönsson Ebba, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:00
08:30
Sandra Wall-Reinius, osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
12:00
08:45
Rahman Zerin, osd G3239, Biblioteket 6 pl
10:00
09:00
Gunilla Egonsdotter, osd P2218, Konferensrum10 pl
10:00
09:00
Pär Olausson, osd P3217, Konferensrum 12 pl
13:00
09:00
Landgren Maja, osd G3232, Biblioteket 3 pl
14:00
09:00
Åstrand Frej, osd G3231, Biblioteket 3 pl
15:00
09:00
Axelsson Jessica, osd Q216, 4 pl
15:30
09:00
Östlund Blom Mickaela, osd G3206, 3 pl
16:00
09:00
Johansson Patrik, osd Q220, 10 pl
16:00
09:00
Bramsered Robin, osd Q230, 4 pl
16:30
09:00
Boije Felicia, osd G3230, Biblioteket 3 pl
17:00
09:00
Backerling Hannes, osd Q219, 10 pl
17:00
09:00
Qvarngård Emma, osd Q283d, 6 pl
17:00
09:00
Håkan Wiklund, osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
17:00
09:00
Martina Rosenberg, osd O211, 42 pl, ALC
12:00
09:30
Christensen Mathias, osd G3234, Biblioteket 3 pl
15:00
09:30
Mesch Caroline, osd Q215, 4 pl
15:00
09:30
Lars Evertsson, osd P2218, Konferensrum10 pl
12:00
10:00
Schultz Maria, osd G3239, Biblioteket 6 pl
13:00
10:00
Wikström Terése, osd Q224, 8 pl
15:00
10:00
Klockerud Wilma, osd G3207, 3 pl
16:00
10:00
Mohamed Muad, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
17:00
10:00
Eriksson Moa, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
17:00
10:00
Torbjörnsson Alva, osd P2311, 10 pl
17:00
10:00
Lena Werner, osd G2363, 18 pl
11:45
10:15
Lena Werner, osd G3215, 32 pl
11:45
10:15
Lena Werner, osd G3365, 6 pl
11:45
10:15
Susanne Lindström, osd Q176, 42 pl
12:00
10:15
Mats Ainegren, osd Q183, 38 pl
12:00
10:15
Jonsson Line, osd G1322, 16 pl
16:30
10:30
Brodén Adriana, osd G3236, Biblioteket 3 pl
17:00
11:00
Kankainen Olle, osd G1323, 8 pl
17:00
12:00
Öjert Axel, osd G3365, 6 pl
18:00
12:00
Werner Emilia, osd G1321, 16 pl
20:00
12:00
Johanna Björkdahl, osd G1353, 40 pl
15:00
12:15
Gästföreläsare, Helena Örnkloo, osd O214, 42 pl
15:00
12:15
Anna Scherdin, osd Q171, 40 pl
15:00
12:30
Andersson Lukas, osd G3235, Biblioteket 3 pl
17:00
12:30
Mohamud Abdullahi Malleyka, osd K245, 6 pl
17:30
12:30
Mahoro Jeaninne, osd G3229, Biblioteket 3 pl
18:00
12:30
Fredrik Johansson, osd G3215, 32 pl, Zoom
15:00
13:00
Bergh Sanna, osd G3239, Biblioteket 6 pl
15:00
13:00
Erik Grönlund, osd Q340, Konferensrum,18 pl
15:00
13:00
Johansson Alice, osd G2363, 18 pl
16:00
13:00
Larsson Ramström Patrik, osd G1320, 8 pl
18:00
13:00
Anna Rosén, osd G1350, 40 pl
14:45
13:15
Kai Kronenberg, osd G1352, 72 pl, svl M108, Lubbesalen, 120 pl
15:00
13:15
Kenth Johansson, osd Q246, 24 pl, datorsal
15:00
13:15
David Sundström, osd Q183, 38 pl
15:00
13:15
Blom Teo, osd G3205, Biblioteket 10 pl
16:30
14:00
Tomaszewska Klaudia Wiktoria, osd G3232, Biblioteket 3 pl
20:00
14:00
Eriksson Signe, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
20:00
14:30
Mohlén Colin, osd G2323, 10 pl
17:30
15:00
Elofsson Hillerström Sofia, osd G2319, 6 pl
18:00
15:00
Hellström Gustav, osd G2320, 6 pl
18:30
15:00
Salad Hawa Mohamed, osd G2316, 10 pl
20:00
15:00
Gallardo Eva, osd G2315, 6 pl
21:00
15:00
Grufman Ida, osd G2318, 10 pl
18:30
15:30
Hedin Signe, osd G2322, 6 pl
20:00
16:00
Ekblad Kajsa, osd G1322, 16 pl
20:30
16:30
Habtom Mebrathu Salem, osd G3235, Biblioteket 3 pl
19:30
17:30
v 17
osd A238a, Konferensrum 12 pl
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
osd D214, Labsal
osd Desk, 0 pl
osd F202, Foajé norr svarta väggen
osd F214, Aula, 360 pl
osd F217, 40 pl
osd F218, Foajé mot hus G
osd F229, 130 pl
osd F234, 130 pl
osd G1103, Ljushallen
osd G1320, 8 pl
osd G1321, 16 pl
osd G1322, 16 pl
osd G1323, 8 pl
osd G1350, 40 pl
osd G1351, 60 pl
osd G1352, 72 pl
osd G1353, 40 pl
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
osd G1404, TorgO, 1 pl
osd G1405, 1 pl
osd G2209, Konferensrum 6 pl
osd G2225B
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
osd G2314, 6 pl
osd G2315, 6 pl
osd G2316, 10 pl
osd G2317, 10 pl
osd G2318, 10 pl
osd G2319, 6 pl
osd G2320, 6 pl
osd G2322, 6 pl
osd G2323, 10 pl
osd G2351, 70 pl
osd G2353, Allergi, 1 pl
osd G2355, 70 pl
osd G2359, 20 pl, datorsal
osd G2363, 18 pl
osd G3205, Biblioteket 10 pl
osd G3206, 3 pl
osd G3207, 3 pl
osd G3208, 3 pl
osd G3210, 18 pl, datorsal
osd G3213, 60 pl
osd G3215, 32 pl
osd G3216, 40 pl
osd G3217, 30 pl, ALC
osd G3229, Biblioteket 3 pl
osd G3230, Biblioteket 3 pl
osd G3231, Biblioteket 3 pl
osd G3232, Biblioteket 3 pl
osd G3234, Biblioteket 3 pl
osd G3235, Biblioteket 3 pl
osd G3236, Biblioteket 3 pl
osd G3237, Biblioteket 3 pl
osd G3238, Biblioteket 3 pl
osd G3239, Biblioteket 6 pl
osd G3322, Studentforum, 1 pl
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
osd G3351, 70 pl
osd G3353, Allergi, 1 pl
osd G3355, 70 pl
osd G3358, Konferensrum 20 pl
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
osd G3365, 6 pl
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
osd K243, Konferensrum 16 pl
osd K245, 6 pl
osd K246, Grupprum 12 pl
osd O211, 42 pl, ALC
osd O212, 75 pl
osd O213, 75 pl
osd O214, 42 pl
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
osd P1103, 9 pl, datorsal
osd P1104, Konferensrum 20 pl
osd P1624, Labbsal
osd P2107, Konferensrum 12 pl
osd P2218, Konferensrum10 pl
osd P2311, 10 pl
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
osd P3217, Konferensrum 12 pl
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
osd Q107, Konferensrum 12 pl
osd Q167a, 16 pl
osd Q167b, 15 pl
osd Q171, 40 pl
osd Q176, 42 pl
osd Q183, 38 pl
osd Q215, 4 pl
osd Q216, 4 pl
osd Q219, 10 pl
osd Q220, 10 pl
osd Q221, 84 pl
osd Q224, 8 pl
osd Q228, 24 pl
osd Q230, 4 pl
osd Q231, 4 pl
osd Q233, 40 pl
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
osd Q246, 24 pl, datorsal
osd Q258, 13 pl, datorsal
osd Q260, 13 pl, datorsal
osd Q278, Projektrum, 12 pl
osd Q279, 20 pl, datorsal
osd Q283b, 4 pl
osd Q283c, 4 pl
osd Q283d, 6 pl
osd Q294, Konferensrum 8 pl
osd Q311, lilla-e, 8 pl
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
osd Q340, Konferensrum,18 pl
osd Q349, Konferensrum 8 pl
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Torsdag 25/4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Runsten Anneli, osd G1320, 8 pl
08:00
07:00
Ellingsson Josefine, osd G1322, 16 pl
08:00
07:00
Khalfallah Sirine, osd G3206, 3 pl
08:00
07:00
osd G2355, 70 pl
13:30
07:00
osd G2351, 70 pl
13:30
07:00
osd G3213, 60 pl
13:30
07:00
osd G3355, 70 pl
13:30
07:00
osd G3351, 70 pl
13:30
07:00
osd G2316, 10 pl
20:30
07:00
osd G2317, 10 pl
20:30
07:00
osd G2314, 6 pl
20:30
07:00
osd G2315, 6 pl
20:30
07:00
osd G2320, 6 pl
20:30
07:00
osd G2322, 6 pl
20:30
07:00
osd G2318, 10 pl
20:30
07:00
osd G2319, 6 pl
20:30
07:00
osd G2323, 10 pl
20:30
07:00
Ekström Saga, osd G3206, 3 pl
10:00
08:00
Martina Rosenberg, osd O211, 42 pl, ALC
10:30
08:00
Annette Björk, osd G3355, 70 pl
12:00
08:00
Per Eisele, osd G3355, 70 pl
12:00
08:00
Per Eisele, osd G3351, 70 pl
12:00
08:00
osd G3355, 70 pl
12:00
08:00
osd G3351, 70 pl
12:00
08:00
Catrine Tengqvist, osd G2351, 70 pl
13:00
08:00
osd G2351, 70 pl
13:00
08:00
Malin Jonsson Kårström, osd G3355, 70 pl
13:00
08:00
Barbro Widerstedt, osd G3355, 70 pl
13:00
08:00
osd G3355, 70 pl
13:00
08:00
Nauman Wilma, osd G3365, 6 pl
16:00
08:00
Ward Julia, osd K246, Grupprum 12 pl
16:00
08:00
Anna Rosén, osd G1321, 16 pl
11:45
08:15
Anna Rosén, osd G1322, 16 pl
11:45
08:15
Anna Rosén, osd G1350, 40 pl
11:45
08:15
John Högström, Thomas Karv, osd G1351, 60 pl, svl N102, 60 pl
17:00
08:15
Hamberg Molly, osd G1323, 8 pl
12:30
08:30
Andersson Lukas, osd G3236, Biblioteket 3 pl
12:30
08:30
Torbjörnsdotter Emilia, osd Q224, 8 pl
15:30
08:30
Axelsson Jessica, osd Q283d, 6 pl
15:30
08:30
Godén Holgersson Josefine, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
16:00
08:30
Swahn Linda, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
16:00
08:30
Landgren Johanna, osd K245, 6 pl
16:30
08:30
Akachukwu Grace, osd G3205, Biblioteket 10 pl
10:30
09:00
Camilla Olofsson Båatas, osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
12:00
09:00
Åstrand Frej, osd G3229, Biblioteket 3 pl
12:00
09:00
Karin Olsson, osd P2218, Konferensrum10 pl
12:00
09:00
Håkan Wiklund, osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
12:00
09:00
Nilsson Ester, osd G3237, Biblioteket 3 pl
12:30
09:00
Eriksson Moa, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
14:30
09:00
Blomgren Vera, osd G3235, Biblioteket 3 pl
15:30
09:00
Söderlund Sandra, osd G1320, 8 pl
16:00
09:00
Sundberg Benjamin, osd G3234, Biblioteket 3 pl
16:00
09:00
Boije Felicia, osd G3232, Biblioteket 3 pl
16:00
09:00
Jönsson Kerstin, osd P2311, 10 pl
16:00
09:00
Åberg Oskar, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:00
09:00
Johansson Patrik, osd Q220, 10 pl
16:30
09:00
Alnehem Granström Ylva, osd G2363, 18 pl
17:00
09:00
Mokhtari Javad, osd G3239, Biblioteket 6 pl
17:00
09:00
Forsberg Fabian, osd Q219, 10 pl
17:00
09:00
Fredrik Nower, osd Q233, 40 pl
10:00
09:15
Johanna Björkdahl, osd G1353, 40 pl
12:00
09:15
Andreas Larsson, osd G3216, 40 pl
12:00
09:15
Gertrud Ivarsson, osd G3217, 30 pl, ALC
12:00
09:15
Johanna Andersson, osd Q176, 42 pl
12:00
09:15
Thulin Hannes, osd Q230, 4 pl
13:30
09:30
Petersson Sahlstedt Emma, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
16:30
09:30
Backman Fredrik, osd Q231, 4 pl
11:30
10:00
Hansson Vilma, osd Q215, 4 pl
12:00
10:00
Grein Liselott, osd G3207, 3 pl
16:00
10:00
Ernkvist Caroline, osd G3206, 3 pl
16:00
10:00
Hoppstadius Ida, osd G3230, Biblioteket 3 pl
18:00
10:00
Judith Waller, osd F217, 40 pl
12:00
10:15
Fredrik Hermansson, osd Q171, 40 pl, Zoom
12:00
10:15
Eva Lindahl-Toftegaard, osd O213, 75 pl
12:00
10:15
Fredrik Nower, osd Q233, 40 pl
12:00
10:15
Helena Örnkloo, osd O214, 42 pl
13:15
10:15
Rothoff Charlotta, osd Q216, 4 pl
16:00
10:30
Häll Tingstam Marcus, osd G3205, Biblioteket 10 pl
18:30
10:30
Westlin Ingrid, osd G3231, Biblioteket 3 pl
12:00
11:00
Lindé Johansson Alexander, osd Q283b, 4 pl
16:00
11:00
Sundemyr Sofia, osd G3229, Biblioteket 3 pl
16:00
12:00
Stolt Emma, osd Q231, 4 pl
16:00
12:00
Perä Rydahl Heidi, osd Q215, 4 pl
16:30
12:00
Olofsson Tilda, osd G1322, 16 pl
17:00
12:00
Löfgren Victoria, osd G3208, 3 pl
17:00
12:00
Näsström Hanna, osd G3237, Biblioteket 3 pl
16:30
12:30
Mohamud Abdullahi Malleyka, osd G1323, 8 pl
18:00
12:30
Mahoro Jeaninne, osd G3236, Biblioteket 3 pl
18:00
12:30
Mathias Larsson, osd O211, 42 pl, ALC
15:00
13:00
Nils Nilsson, osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
15:00
13:00
Mikael Lundholm, osd A238a, Konferensrum 12 pl
16:00
13:00
Anna Longueville, Erik Grönlund, osd Q340, Konferensrum,18 pl
16:00
13:00
Pedersen Lundh Pauline, osd G3231, Biblioteket 3 pl
17:00
13:00
Britta Lindman, osd G1350, 40 pl
14:30
13:15
Linda Murstedt, osd G1352, 72 pl
14:45
13:15
Jon Kjellsson, osd Q233, 40 pl
15:00
13:15
Judith Waller, osd Q183, 38 pl
15:00
13:15
Johanna Björkdahl, osd G1353, 40 pl
16:00
13:15
Andreas Larsson, osd G3216, 40 pl
16:00
13:15
Gertrud Ivarsson, osd G3217, 30 pl, ALC
16:00
13:15
Helena Örnkloo, osd O214, 42 pl
17:00
13:30
Androun Batoul, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
20:00
15:00
Jon Kjellsson, osd Q176, 42 pl
17:00
15:15
Ben Alaya Delila, osd G1321, 16 pl
21:00
16:00
Blom Målqvist Amanda, osd G1322, 16 pl
20:30
17:00
Habtom Mebrathu Salem, osd G3237, Biblioteket 3 pl
19:30
17:30
v 17
osd A238a, Konferensrum 12 pl
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
osd D214, Labsal
osd Desk, 0 pl
osd F202, Foajé norr svarta väggen
osd F214, Aula, 360 pl
osd F217, 40 pl
osd F218, Foajé mot hus G
osd F229, 130 pl
osd F234, 130 pl
osd G1103, Ljushallen
osd G1320, 8 pl
osd G1321, 16 pl
osd G1322, 16 pl
osd G1323, 8 pl
osd G1350, 40 pl
osd G1351, 60 pl
osd G1352, 72 pl
osd G1353, 40 pl
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
osd G1404, TorgO, 1 pl
osd G1405, 1 pl
osd G2209, Konferensrum 6 pl
osd G2225B
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
osd G2314, 6 pl
osd G2315, 6 pl
osd G2316, 10 pl
osd G2317, 10 pl
osd G2318, 10 pl
osd G2319, 6 pl
osd G2320, 6 pl
osd G2322, 6 pl
osd G2323, 10 pl
osd G2351, 70 pl
osd G2353, Allergi, 1 pl
osd G2355, 70 pl
osd G2359, 20 pl, datorsal
osd G2363, 18 pl
osd G3205, Biblioteket 10 pl
osd G3206, 3 pl
osd G3207, 3 pl
osd G3208, 3 pl
osd G3210, 18 pl, datorsal
osd G3213, 60 pl
osd G3215, 32 pl
osd G3216, 40 pl
osd G3217, 30 pl, ALC
osd G3229, Biblioteket 3 pl
osd G3230, Biblioteket 3 pl
osd G3231, Biblioteket 3 pl
osd G3232, Biblioteket 3 pl
osd G3234, Biblioteket 3 pl
osd G3235, Biblioteket 3 pl
osd G3236, Biblioteket 3 pl
osd G3237, Biblioteket 3 pl
osd G3238, Biblioteket 3 pl
osd G3239, Biblioteket 6 pl
osd G3322, Studentforum, 1 pl
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
osd G3351, 70 pl
osd G3353, Allergi, 1 pl
osd G3355, 70 pl
osd G3358, Konferensrum 20 pl
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
osd G3365, 6 pl
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
osd K243, Konferensrum 16 pl
osd K245, 6 pl
osd K246, Grupprum 12 pl
osd O211, 42 pl, ALC
osd O212, 75 pl
osd O213, 75 pl
osd O214, 42 pl
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
osd P1103, 9 pl, datorsal
osd P1104, Konferensrum 20 pl
osd P1624, Labbsal
osd P2107, Konferensrum 12 pl
osd P2218, Konferensrum10 pl
osd P2311, 10 pl
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
osd P3217, Konferensrum 12 pl
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
osd Q107, Konferensrum 12 pl
osd Q167a, 16 pl
osd Q167b, 15 pl
osd Q171, 40 pl
osd Q176, 42 pl
osd Q183, 38 pl
osd Q215, 4 pl
osd Q216, 4 pl
osd Q219, 10 pl
osd Q220, 10 pl
osd Q221, 84 pl
osd Q224, 8 pl
osd Q228, 24 pl
osd Q230, 4 pl
osd Q231, 4 pl
osd Q233, 40 pl
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
osd Q246, 24 pl, datorsal
osd Q258, 13 pl, datorsal
osd Q260, 13 pl, datorsal
osd Q278, Projektrum, 12 pl
osd Q279, 20 pl, datorsal
osd Q283b, 4 pl
osd Q283c, 4 pl
osd Q283d, 6 pl
osd Q294, Konferensrum 8 pl
osd Q311, lilla-e, 8 pl
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
osd Q340, Konferensrum,18 pl
osd Q349, Konferensrum 8 pl
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Fredag 26/4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
osd G3217, 30 pl, ALC
19:30
07:00
osd G2355, 70 pl
19:30
07:00
osd G2351, 70 pl
19:30
07:00
osd G3213, 60 pl
19:30
07:00
osd G3355, 70 pl
19:30
07:00
osd G3351, 70 pl
19:30
07:00
osd O212, 75 pl
19:30
07:00
osd G2316, 10 pl
20:30
07:00
osd G2317, 10 pl
20:30
07:00
osd G2314, 6 pl
20:30
07:00
osd G2315, 6 pl
20:30
07:00
osd G2320, 6 pl
20:30
07:00
osd G2322, 6 pl
20:30
07:00
osd G2318, 10 pl
20:30
07:00
osd G2319, 6 pl
20:30
07:00
osd G2323, 10 pl
20:30
07:00
Ilar Fredrik, osd G1321, 16 pl
10:00
07:30
Heimer My, osd G3239, Biblioteket 6 pl
13:30
07:30
Eriksson Sandra, osd G3237, Biblioteket 3 pl
14:00
07:30
Nauman Wilma, osd G3231, Biblioteket 3 pl
15:00
07:30
osd O212, 75 pl
10:30
08:00
Sandra Klippenberger, Sara Gavelin, osd G3355, 70 pl
11:30
08:00
Annika Hellström, Marie Ericsson, osd G2355, 70 pl
12:00
08:00
Annika Hellström, Marie Ericsson, osd G2351, 70 pl
12:00
08:00
osd G2355, 70 pl
12:00
08:00
osd G2351, 70 pl
12:00
08:00
osd G2351, 70 pl
12:00
08:00
osd G2355, 70 pl
12:00
08:00
Craig Staunton, osd G3355, 70 pl
12:00
08:00
Christina Widmark-Saari, Richard Österlund, osd O212, 75 pl
12:00
08:00
Lars-Anders Byberg, Wilhelm Skoglund, osd G2355, 70 pl
13:00
08:00
Jonny Bergman, osd G3355, 70 pl
13:00
08:00
Jonny Bergman, osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
osd G3355, 70 pl
13:00
08:00
Mattias Warg, osd O212, 75 pl
13:00
08:00
Mattias Warg, osd O212, 75 pl
13:00
08:00
osd O212, 75 pl
13:00
08:00
osd O212, 75 pl
13:00
08:00
Orädd Alva, osd G3206, 3 pl
13:30
08:00
Brodén Adriana, osd G3236, Biblioteket 3 pl
13:30
08:00
Torbjörnsdotter Emilia, osd G1322, 16 pl
16:00
08:00
Mohammad Jewan, osd G3365, 6 pl
16:00
08:00
John Högström, Thomas Karv, osd G1351, 60 pl, svl N102, 60 pl
17:00
08:15
Nilsson Jonas, osd G2363, 18 pl
13:30
08:30
Sandelius Michelle, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
16:00
08:30
Grahn Elise, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
16:30
08:30
Åberg Oskar, osd Q278, Projektrum, 12 pl
15:00
09:00
Rödén Björling Sofia, osd G3234, Biblioteket 3 pl
16:00
09:00
Olofsson Elias, osd G1320, 8 pl
17:00
09:00
Pedersen Lundh Pauline, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
17:00
09:00
Lindé Johansson Alexander, osd Q215, 4 pl
17:00
09:00
Hedvig Zetterberg, osd G1350, 40 pl
10:00
09:15
Andreas Larsson, Lisa Lindström, osd G3216, 40 pl
12:00
09:15
Kristin Godtman Kling, osd G3215, 32 pl
12:00
09:15
Rothoff Charlotta, osd Q216, 4 pl
16:00
09:30
Petersson Sahlstedt Emma, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
16:30
09:30
Kurc Ceren, osd G3230, Biblioteket 3 pl
17:30
09:30
Mathias Larsson, osd O211, 42 pl, ALC
12:00
10:00
Akbari Atefeh, osd G3232, Biblioteket 3 pl
12:30
10:00
Häll Tingstam Marcus, osd G3205, Biblioteket 10 pl
18:00
10:00
Hedvig Zetterberg, osd G1321, 16 pl
11:00
10:15
Niklas Fröst, osd G1350, 40 pl
12:00
10:15
Madeleine Igede, osd G1353, 40 pl
12:00
10:15
Fredrik Hermansson, osd Q171, 40 pl, Zoom
12:00
10:15
Kai Kronenberg, Soleiman Limaei, osd O214, 42 pl, svl L212, 36 pl
12:00
10:15
Jenny Zimmerman, Sharon Maes, osd Q176, 42 pl
12:00
10:15
David Sundström, osd Q183, 38 pl
12:00
10:15
William Sjöström, osd Q340, Konferensrum,18 pl
12:15
10:15
Saxevall Anton, osd P2311, 10 pl
13:00
10:30
Majed Hussein Alelyawi Zahra, osd G3229, Biblioteket 3 pl
17:00
10:30
Öjert Axel, osd Q230, 4 pl
18:00
10:30
Ernkvist Caroline, osd G1323, 8 pl
14:00
11:00
Sundberg Benjamin, osd G3235, Biblioteket 3 pl
16:00
11:00
Fredrik Johansson, osd G1350, 40 pl, Zoom
13:00
12:00
Madeleine Igede, osd G1350, 40 pl
16:00
13:00
Skoog Peter, osd G3207, 3 pl
17:00
13:00
Kai Kronenberg, Soleiman Limaei, osd O214, 42 pl, svl L212, 36 pl
15:00
13:15
Sharon Maes, osd Q176, 42 pl
15:00
13:15
Andreas Larsson, Lisa Lindström, osd G3216, 40 pl
16:00
13:15
Faxén Alma, osd G3208, 3 pl
17:00
14:00
Charlotte Frykenstrand, Jan-Örjan Holmbom, Mathias Näsström, Petra Agnholm Sergel, Sara Gavelin, osd G3351, 70 pl
18:00
14:00
Jennie Farrell, osd G3351, 70 pl
18:00
14:00
osd G3351, 70 pl
18:00
14:00
Sofie Karlsson, osd G3355, 70 pl
19:00
14:00
Håkan Gunneriusson, osd G3355, 70 pl
19:00
14:00
osd G3355, 70 pl
19:00
14:00
Prahl Maximilian, osd G3206, 3 pl
18:00
16:00
Blom Målqvist Amanda, osd G1321, 16 pl
20:30
16:00
v 17
osd A238a, Konferensrum 12 pl
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
osd D214, Labsal
osd Desk, 0 pl
osd F202, Foajé norr svarta väggen
osd F214, Aula, 360 pl
osd F217, 40 pl
osd F218, Foajé mot hus G
osd F229, 130 pl
osd F234, 130 pl
osd G1103, Ljushallen
osd G1320, 8 pl
osd G1321, 16 pl
osd G1322, 16 pl
osd G1323, 8 pl
osd G1350, 40 pl
osd G1351, 60 pl
osd G1352, 72 pl
osd G1353, 40 pl
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
osd G1404, TorgO, 1 pl
osd G1405, 1 pl
osd G2209, Konferensrum 6 pl
osd G2225B
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
osd G2314, 6 pl
osd G2315, 6 pl
osd G2316, 10 pl
osd G2317, 10 pl
osd G2318, 10 pl
osd G2319, 6 pl
osd G2320, 6 pl
osd G2322, 6 pl
osd G2323, 10 pl
osd G2351, 70 pl
osd G2353, Allergi, 1 pl
osd G2355, 70 pl
osd G2359, 20 pl, datorsal
osd G2363, 18 pl
osd G3205, Biblioteket 10 pl
osd G3206, 3 pl
osd G3207, 3 pl
osd G3208, 3 pl
osd G3210, 18 pl, datorsal
osd G3213, 60 pl
osd G3215, 32 pl
osd G3216, 40 pl
osd G3217, 30 pl, ALC
osd G3229, Biblioteket 3 pl
osd G3230, Biblioteket 3 pl
osd G3231, Biblioteket 3 pl
osd G3232, Biblioteket 3 pl
osd G3234, Biblioteket 3 pl
osd G3235, Biblioteket 3 pl
osd G3236, Biblioteket 3 pl
osd G3237, Biblioteket 3 pl
osd G3238, Biblioteket 3 pl
osd G3239, Biblioteket 6 pl
osd G3322, Studentforum, 1 pl
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
osd G3351, 70 pl
osd G3353, Allergi, 1 pl
osd G3355, 70 pl
osd G3358, Konferensrum 20 pl
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
osd G3365, 6 pl
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
osd K243, Konferensrum 16 pl
osd K245, 6 pl
osd K246, Grupprum 12 pl
osd O211, 42 pl, ALC
osd O212, 75 pl
osd O213, 75 pl
osd O214, 42 pl
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
osd P1103, 9 pl, datorsal
osd P1104, Konferensrum 20 pl
osd P1624, Labbsal
osd P2107, Konferensrum 12 pl
osd P2218, Konferensrum10 pl
osd P2311, 10 pl
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
osd P3217, Konferensrum 12 pl
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
osd Q107, Konferensrum 12 pl
osd Q167a, 16 pl
osd Q167b, 15 pl
osd Q171, 40 pl
osd Q176, 42 pl
osd Q183, 38 pl
osd Q215, 4 pl
osd Q216, 4 pl
osd Q219, 10 pl
osd Q220, 10 pl
osd Q221, 84 pl
osd Q224, 8 pl
osd Q228, 24 pl
osd Q230, 4 pl
osd Q231, 4 pl
osd Q233, 40 pl
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
osd Q246, 24 pl, datorsal
osd Q258, 13 pl, datorsal
osd Q260, 13 pl, datorsal
osd Q278, Projektrum, 12 pl
osd Q279, 20 pl, datorsal
osd Q283b, 4 pl
osd Q283c, 4 pl
osd Q283d, 6 pl
osd Q294, Konferensrum 8 pl
osd Q311, lilla-e, 8 pl
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
osd Q340, Konferensrum,18 pl
osd Q349, Konferensrum 8 pl
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Lördag 27/4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
osd G2316, 10 pl
17:00
07:00
osd G2317, 10 pl
17:00
07:00
osd G2314, 6 pl
17:00
07:00
osd G2315, 6 pl
17:00
07:00
osd G2320, 6 pl
17:00
07:00
osd G2322, 6 pl
17:00
07:00
osd G2318, 10 pl
17:00
07:00
osd G2319, 6 pl
17:00
07:00
osd G2323, 10 pl
17:00
07:00
osd G2355, 70 pl
16:00
07:30
osd G2351, 70 pl
16:00
07:30
osd G3355, 70 pl
16:00
07:30
osd G3351, 70 pl
16:00
07:30
Johanna Andersson, osd G3351, 70 pl
14:00
09:00
v 17
osd A238a, Konferensrum 12 pl
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
osd D214, Labsal
osd Desk, 0 pl
osd F202, Foajé norr svarta väggen
osd F214, Aula, 360 pl
osd F217, 40 pl
osd F218, Foajé mot hus G
osd F229, 130 pl
osd F234, 130 pl
osd G1103, Ljushallen
osd G1320, 8 pl
osd G1321, 16 pl
osd G1322, 16 pl
osd G1323, 8 pl
osd G1350, 40 pl
osd G1351, 60 pl
osd G1352, 72 pl
osd G1353, 40 pl
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
osd G1404, TorgO, 1 pl
osd G1405, 1 pl
osd G2209, Konferensrum 6 pl
osd G2225B
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
osd G2314, 6 pl
osd G2315, 6 pl
osd G2316, 10 pl
osd G2317, 10 pl
osd G2318, 10 pl
osd G2319, 6 pl
osd G2320, 6 pl
osd G2322, 6 pl
osd G2323, 10 pl
osd G2351, 70 pl
osd G2353, Allergi, 1 pl
osd G2355, 70 pl
osd G2359, 20 pl, datorsal
osd G2363, 18 pl
osd G3205, Biblioteket 10 pl
osd G3206, 3 pl
osd G3207, 3 pl
osd G3208, 3 pl
osd G3210, 18 pl, datorsal
osd G3213, 60 pl
osd G3215, 32 pl
osd G3216, 40 pl
osd G3217, 30 pl, ALC
osd G3229, Biblioteket 3 pl
osd G3230, Biblioteket 3 pl
osd G3231, Biblioteket 3 pl
osd G3232, Biblioteket 3 pl
osd G3234, Biblioteket 3 pl
osd G3235, Biblioteket 3 pl
osd G3236, Biblioteket 3 pl
osd G3237, Biblioteket 3 pl
osd G3238, Biblioteket 3 pl
osd G3239, Biblioteket 6 pl
osd G3322, Studentforum, 1 pl
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
osd G3351, 70 pl
osd G3353, Allergi, 1 pl
osd G3355, 70 pl
osd G3358, Konferensrum 20 pl
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
osd G3365, 6 pl
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
osd K243, Konferensrum 16 pl
osd K245, 6 pl
osd K246, Grupprum 12 pl
osd O211, 42 pl, ALC
osd O212, 75 pl
osd O213, 75 pl
osd O214, 42 pl
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
osd P1103, 9 pl, datorsal
osd P1104, Konferensrum 20 pl
osd P1624, Labbsal
osd P2107, Konferensrum 12 pl
osd P2218, Konferensrum10 pl
osd P2311, 10 pl
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
osd P3217, Konferensrum 12 pl
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
osd Q107, Konferensrum 12 pl
osd Q167a, 16 pl
osd Q167b, 15 pl
osd Q171, 40 pl
osd Q176, 42 pl
osd Q183, 38 pl
osd Q215, 4 pl
osd Q216, 4 pl
osd Q219, 10 pl
osd Q220, 10 pl
osd Q221, 84 pl
osd Q224, 8 pl
osd Q228, 24 pl
osd Q230, 4 pl
osd Q231, 4 pl
osd Q233, 40 pl
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
osd Q246, 24 pl, datorsal
osd Q258, 13 pl, datorsal
osd Q260, 13 pl, datorsal
osd Q278, Projektrum, 12 pl
osd Q279, 20 pl, datorsal
osd Q283b, 4 pl
osd Q283c, 4 pl
osd Q283d, 6 pl
osd Q294, Konferensrum 8 pl
osd Q311, lilla-e, 8 pl
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
osd Q340, Konferensrum,18 pl
osd Q349, Konferensrum 8 pl
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Söndag 28/4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Ändrad senaste dygnet.