Tid |
P, Status |
Ext bokare |
Grp |
Lokal |
Bokare |
Moment |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 22 | Torsdag 2024-05-30 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 19:00 | Bekräftad | svl C219, 39 pl, svl C227, 39 pl, svl E409, 160 pl, svl M209, 46 pl, svl M210, 50 pl, svl R106, 48 pl, svl R108, 48 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Bekräftad | svl N411, 6 pl | Norin Wiik Moa | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Bekräftad | svl L208, 20 pl, Zoom | EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | Bekräftad | svl M204, 35 pl, Anatomisalen | Niklas Fagerholm, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Examination | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:00 | Bekräftad | svl N404, 4 pl | Åldemo Viktoria | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl C214, 4 pl | Larsson Alma | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl D013, 6 pl | Lucchesi-Sverin Lena | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl L210, 12 pl | Juthe Magdalena | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | svl M205, 16 pl | Mulat Adane Hailu | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:30 | Bekräftad | svl N211, 4 pl | Hasselkvist Julia | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N402, 4 pl | Nyholmer Zinsli Zara | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N408, 4 pl | Eriksson Stina | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:30 | Bekräftad | svl N409, 4 pl | Camél Chris | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:30 | Bekräftad | svl SCA5091, Konferensrum 10 pl | Gunilla Pettersson | ||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 17:00 | Bekräftad | svl M203, 24 pl | Sven Olofsson, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 15:00 | Bekräftad | svl R120, 20 pl | Jörgen Ringman, Lasse Gustavsson, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Examination | |||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:30 | Bekräftad | svl D014, 6 pl | Svensk Martin | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | svl L105, 20 pl | Heléne Lundberg, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Möte | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:30 | Bekräftad | svl N403, 4 pl | Hallenberg Agnes | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N407, 6 pl | Lundkvist William | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | svl N417, 6 pl | Thungström Jonas | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 15:00 | Bekräftad | svl C306, 90 pl | Emil Hammarström, Fredrik Nilsson, Peter Jonriksson, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
10:30 - 16:30 | Bekräftad | svl M201, 14 pl | Olsson Calmell Christine | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 18:00 | Bekräftad | svl M101, 20 pl | Arias Goa Gabriel Alejandro | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N112, 6 pl | Näslund Alva | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 17:00 | Bekräftad | svl N405, 4 pl | Sundström Olivia | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | Bekräftad | svl M105, 20 pl | Hellberg-Pennström Miriam | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 20:00 | Bekräftad | svl D017, 12 pl | Svedin Sara | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 20:00 | Bekräftad | svl N406, 5 pl | Ghafariachachlouei Azin | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 17:30 | Bekräftad | svl N412, 4 pl | Larsson-Snygg Fredrik | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 17:30 | Bekräftad | svl N414, 4 pl | Molina Burvall Ana Greta | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Bekräftad | svl C307, 30 pl | Margareta Sandin, FUS, Avdelningen för forsknings- och utbildningsstöd | Möte | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:30 | Bekräftad | svl M211, 10 pl | Chekhmous Diana | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | Bekräftad | svl N101, 8 pl | Nyberg William | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | C | svl R424, 25 pl | Hanna Jansson, Kristina Brink, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Examination | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Bekräftad | svl C312, 60 pl | Kent Lövgren, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Redovisning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl E408, Konferensrum 15 pl | Anders Lindqvist, Fathi Abou Zaid, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Utvärdering | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl C216a, 30 pl | Elin Biström, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | - | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | svl D433, 20 pl | Hugo Von Zeipel, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Workshop | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 17:00 | Bekräftad | svl L102, 12 pl | Bäckman Alexej | ||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 17:30 | Bekräftad | svl N415, 4 pl | Olsson Alex | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | svl C219, 39 pl | Lars-Anders Byberg, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Inspera salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | svl M209, 46 pl | Ingemar Lyrberg, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | svl E409, 160 pl | Aurélio Menegon, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | svl R108, 48 pl | Aurélio Menegon, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Bekräftad | svl C227, 39 pl | Jörgen Medin, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Inspera salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Bekräftad | svl O111, Sunds Defibrator, 50 pl | Henrik Andersson, Jonas Örtegren, Magnus Engholm, Magnus Hummelgård, Peter Glans, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Redovisning | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | svl C213, 12 pl | Osman Hussein Abukar | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Bekräftad | svl C310, 90 pl | Karin Olsson, HUV Kansli, HUV Fakultetskansli | Möte | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 19:30 | Bekräftad | svl N410, 4 pl | Omar Nimco | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Bekräftad | svl D320, Konferensrum 12 pl | David Kronlid | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Bekräftad | svl J330, Redaktionsövningsrum, 20 pl | Kenneth Berg, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Handledning | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:00 | Bekräftad | svl N111, 6 pl | Abdulle Ruweyda | ||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 18:30 | Bekräftad | svl N411, 6 pl | Norin Wiik Moa | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Bekräftad | Sidsjö-Böle IF | svl M105, 20 pl |
Ändrad den senaste timmen.