Starttid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
P, Status |
Kurs |
Ext bokare |
Grp |
Bokare |
Moment |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 22 | Torsdag 2024-05-30 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | Bekräftad | SA084G P4310 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete GR (A), Vetenskapsteori och metod för socialt arbete I | Anders Röjde, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Inspera salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | Bekräftad | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Bekräftad | Norin Wiik Moa | |||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Bekräftad | FÖ007A L2340 VT2024 Sundsvall NML, FÖ007A L2X50 VT2024 Sundsvall NML, FÖ007A L4810 VT2024 Östersund NML, FÖ007A L4X42 VT2024 Östersund NML, Företagsekonomi AV, Magisteruppsats | EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | Bekräftad | GD029G E2020 VT2024 Sundsvall NML, Grafisk design GR (B), Grafiskt förpackningsprojekt | Niklas Fagerholm, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Examination | |||||||||||||||||||||||||
08:30 - 14:30 | Bekräftad | Akbari Freya | |||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 14:00 | Bekräftad | Vagnborg Phimphaka | |||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:00 | Bekräftad | Åldemo Viktoria | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | Larsson Alma | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | Lucchesi-Sverin Lena | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | Juthe Magdalena | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | Mulat Adane Hailu | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bekräftad | Eriksson Malin | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:30 | Bekräftad | Hasselkvist Julia | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Bekräftad | Sami Johannes | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | Nyholmer Zinsli Zara | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | Eriksson Stina | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:30 | Bekräftad | Camél Chris | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:30 | Bekräftad | Gunilla Pettersson | |||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 17:00 | Bekräftad | HI067G M2520 VT2024 Sundsvall NML, HI073G M2800 VT2024 Sundsvall NML, Historia GR (C), för ämneslärare i gymnasieskolan, Historia GR (C) | Sven Olofsson, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 15:00 | Bekräftad | IU159G E2570 VT2024 Sundsvall NML, Industridesign GR (A), Kreativitet och problemlösning | Jörgen Ringman, Lasse Gustavsson, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Examination | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 14:00 | Bekräftad | JO055G I2220 VT2024 Sundsvall NML, Journalistik GR (B), Arbetsplatsförlagt projekt | Mikael Gulliksson, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:30 | Bekräftad | Svensk Martin | |||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 14:00 | Bekräftad | Holmgren Clara | |||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | Heléne Lundberg, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Möte | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:30 | Bekräftad | Hallenberg Agnes | |||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Bekräftad | Lundkvist William | |||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | Bekräftad | Thungström Jonas | |||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 15:00 | Bekräftad | JO110G I2210 VT2024 Sundsvall NML, Journalistik GR (B), Undersökande journalistik | Emil Hammarström, Fredrik Nilsson, Peter Jonriksson, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Seminarium | |||||||||||||||||||||||||
10:30 - 16:30 | Bekräftad | Olsson Calmell Christine | |||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 18:00 | Bekräftad | Arias Goa Gabriel Alejandro | |||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 17:00 | Bekräftad | Näslund Alva | |||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 17:00 | Bekräftad | Sundström Olivia | |||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 14:00 | Bekräftad | Margareta Sandin, FUS, Avdelningen för forsknings- och utbildningsstöd | Möte | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | Bekräftad | Hellberg-Pennström Miriam | |||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Bekräftad | Källgren Lisa | |||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 20:00 | Bekräftad | Svedin Sara | |||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 20:00 | Bekräftad | Ghafariachachlouei Azin | |||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 17:30 | Bekräftad | Larsson-Snygg Fredrik | |||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 17:30 | Bekräftad | Molina Burvall Ana Greta | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Bekräftad | Margareta Sandin, FUS, Avdelningen för forsknings- och utbildningsstöd | Möte | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:30 | Bekräftad | Chekhmous Diana | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 19:00 | Bekräftad | Nyberg William | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 18:00 | Bekräftad | Holmgren Amanda | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | GD054G E2300 VT2024 Sundsvall NML, GD054G E2X42 VT2024 Sundsvall NML, Grafisk Design GR (A), Magasinsprojekt | C | Hanna Jansson, Kristina Brink, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Examination | ||||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Bekräftad | MK079G I2260 VT2024 Sundsvall NML, Medie- och kommunikationsvetenskap GR (A), Marknadskommunikation | Kent Lövgren, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Redovisning | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | PE061G T2X50 VT2024 Sundsvall NML, Pedagogik GR (B), Internationell och jämförande pedagogik | Anders Lindqvist, Fathi Abou Zaid, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Utvärdering | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | PE207G T2640 VT2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (C), Pedagogik | Elin Biström, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | - | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | PE234G T2200 VT2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (A), Förskolepedagogik IV samt verksamhetsförlagd utbildning II | Hugo Von Zeipel, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Workshop | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 17:00 | Bekräftad | Bäckman Alexej | |||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 17:30 | Bekräftad | Olsson Alex | |||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | FÖ097G L2250 VT2024 Sundsvall NML, Företagsekonomi GR (B), Metod | Lars-Anders Byberg, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Inspera salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | MA020X K2360 VT2024 Sundsvall NML, Matematik BE, Baskurs 4 i matematik | Ingemar Lyrberg, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | MA080G K2010 VT2024 Sundsvall NML, Matematik GR (B), Kryptografi | Aurélio Menegon, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | MA131G K2300 VT2024 Sundsvall NML, MA132G K2350 VT2024 Sundsvall NML, Matematik GR (A), Integralkalkyl, Matematik GR (A), Integralkalkyl | Aurélio Menegon, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Bekräftad | OM077G V2180 VT2024 Sundsvall NML, OM093G V2350 VT2024 Sundsvall NML, Omvårdnad GR (C), Vetenskaplig metod, Omvårdnad GR (C), Vetenskaplig metod | Jörgen Medin, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Inspera salstentamen - Sundsvall | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Bekräftad | TF011A J2550 VT2024 Sundsvall NML, Teknisk fysik AV, Examensarbete | Henrik Andersson, Jonas Örtegren, Magnus Engholm, Magnus Hummelgård, Peter Glans, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Redovisning | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | Osman Hussein Abukar | |||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Bekräftad | Karin Olsson, HUV Kansli, HUV Fakultetskansli | Möte | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Bekräftad | David Kronlid | |||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Bekräftad | Kenneth Berg, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Handledning | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:00 | Bekräftad | Abdulle Ruweyda | |||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:30 | Bekräftad | Omar Nimco | |||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 18:30 | Bekräftad | Norin Wiik Moa | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Bekräftad | Sidsjö-Böle IF |
Ändrad den senaste timmen.