Tid |
P, Status |
Kurs |
Program |
Ext bokare |
Lokal |
Bokare |
Moment |
Info |
Egen text |
||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 22 | Mån 27/5 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 14:30 | Bekräftad | osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Östersund | |||||||||||||||||||||||||
07:00 - 19:30 | Bekräftad | osd G3351, 70 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Östersund | |||||||||||||||||||||||||
07:30 - 08:00 | Bekräftad | osd G1320, 8 pl | Radovancev Helen | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | EN017G M2340 VT2024 Sundsvall DST, Engelska GR (A), Engelska I för grundlärare åk 4-6 | ULÄUG HT2023 Sundsvall DST, Lärarutbildning - Grundlärare med inriktning mot arbete i grundskolans årskurs 4-6 | osd G3351, 70 pl | Ewa Jonsson, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Salstentamen - Östersund | |||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Bekräftad | MT033G G4030 VT2024 Östersund NML, Maskinteknik GR (C), Examensarbete | THMTG HT2021 Östersund NML, THPUG HT2021 Östersund NML, Sportteknologi - högskoleingenjör produktutveckling, Additiv tillverkning - högskoleingenjör maskinteknik | osd Q171, 40 pl | Mats Ainegren, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Presentation | Muntlig presentation av egna arbetet. Muntlig opponering M101 | ||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | Bekräftad | Jämtlands Gymnasium /Eva Lundqvist | osd G2363, 18 pl | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | Bekräftad | Rec/Anette | osd F214, Aula, 360 pl | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | Bekräftad | Rec/Anette | osd G3358, Konferensrum 20 pl | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | osd G1321, 16 pl | Forslund Mikael | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | osd G3351, 70 pl | STUA, Avdelningen för studieadministration | Salstentamen - Östersund | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | osd G3351, 70 pl | Salstentamen - Östersund | Linnéuniversitetet - 1TS013 Virkeslära. Emelie M, Petter G, Ruben H | Mail Emelie Mizser 9/4, Petter Gisterå 10/5, Ruben Hohmann 9/5 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Bekräftad | osd P2311, 10 pl | Joki Ellen | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Bekräftad | osd Q283d, 6 pl | Olsson Caroline | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 08:30 | Bekräftad | IV029A V4460 VT2024 Flexibel Östersund DST, Idrottsvetenskap AV, Självständigt arbete | VIPAA HT2023 Östersund DST, Fristående kurs AV DST, Masterprogram i idrottsprestation och idrottares hälsa | Zoom | Kerry McGawley, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Examination | 27 – 29 maj Examination seminar Project presentation, OBL | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 16:00 | Bekräftad | MX001A B4150 VT2024 Östersund NML, MX001A B4160 VT2024 Östersund DST, Miljövetenskap AV, Självständigt arbete | NEKAA HT2022 Östersund DST, NEKAA HT2022 Östersund NML, NEKAA HT2022 Östersund NML, Internationellt masterprogram i ekoteknik och hållbar utveckling | osd Q221, 84 pl, Zoom | Anders Jonsson, Andreas Andersson, Charlotta Faith-Ell, Erik Grönlund, Henrik Haller, Monica Odlare, Oskar Englund, Sharon Maes, Volker Mauerhofer, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Seminarium | Offentligt slutseminarium Final seminar | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Bekräftad | PE234G T2200 VT2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (A), Förskolepedagogik IV samt verksamhetsförlagd utbildning II | ULFÖG HT2022 Sundsvall DST, Lärarutbildning - Förskollärare | Zoom | Charlotta Collén, Jessica Wisén, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Redovisning | Redovisning/Utvärdering Examination Temaarbete - Hållbar utveckling. Obligatorisk aktiv närvaro Utvärdering av moment 4 | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 15:00 | Bekräftad | PS145G P4960 VT2024 Östersund NML, Psykologi GR (C), Arbets- och organisationspsykologi för psykologprogrammet | SPYGA HT2022 Östersund NML, Psykologprogrammet | osd P1104, Konferensrum 20 pl | Annika Aletind, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Seminarium | Examinationsseminarium - gruppvis | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Bekräftad | SA049A P4850 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete AV, Teoretiska perspektiv på det sociala arbetets praxis | SSOCG VT2021 Östersund NML, Socionomutbildning | osd G1352, 72 pl | Angelika Kaffrell-Lindahl, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Information | Tillämpningsuppgift 2 Instruktioner och anmälan i Moodle | ||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:00 | Bekräftad | SA094G P4820 VT2024 Östersund NML, SA095G P4830 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete GR (C), Självständigt arbete, Socialt arbete GR (C), Vetenskapsteori och metod för socialt arbete II | SSOCG HT2021 Östersund NML, Socionomutbildning | osd Q233, 40 pl | Fredrik Nyman, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Seminarium | Uppsatsseminarier | ||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:00 | Bekräftad | OM117G V4710 VT2024 Östersund NML, Omvårdnad GR (A), Hälsa, miljö, omvårdnadshandlingar samt verksamhetsförlagd utbildning | VSSKG VT2024 Östersund NML, Sjuksköterskeutbildning | osd G1351, 60 pl | Sara Gavelin, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Föreläsning | Läkemedelshantering | ||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:30 | Bekräftad | osd G1323, 8 pl | Skoog Peter | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:30 | Bekräftad | osd G2244, Biblioteket, 3 pl | Westerdahl Alice | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 14:30 | Bekräftad | osd G3207, 3 pl | Heidenborn Karolina | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:00 | Bekräftad | osd G3208, 3 pl | Bellqvist Rebecca | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | Bekräftad | osd Q219, 10 pl | Ernqvist Milica | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | Bekräftad | osd Q220, 10 pl | Nilsson Jonas | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | KG033G L4312 VT2024 Flexibel Östersund DST, KG033G L4322 VT2024 Östersund NML, Kulturgeografi GR (A), Mobilitet, tillgänglighet och hållbarhet | STUDG HT2023 Flexibel Östersund DST, STUDG HT2023 Östersund NML, Fristående kurs GR NML, Fristående kurs GR DST, Turism och destinationsutveckling | Zoom | Heather Mackay, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Handledning | Lärarstöd Tema Framtid. Lärarstöd enligt överenskommelse och tidsbokning med läraren. | ||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | PS195G P4112 VT2024 Östersund NML, Psykologi GR (C), Självständigt arbete inom personal och arbetsliv | SPARG HT2021 Östersund NML, Personal- och arbetslivsprogrammet | osd G3215, 32 pl, osd G3216, 40 pl, osd O214, 42 pl | Annika Aletind, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Seminarium | Examinationsseminarium | ||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:30 | Bekräftad | RH068G V7060 VT2024 Flexibel Sundsvall/Östersund DST, Rehabiliteringsvetenskap GR (B), Etiska perspektiv på hälsa och rehabilitering i arbetslivet | VREAG HT2023 Flexibel Östersund DST, Programmet för Hälsa och Rehabilitering i arbetslivet | Zoom | Erika Wall, Jens Ljungdahl, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Frågestund | (frivillig) | ||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | osd G1320, 8 pl | Åbring Karlberg Amilia | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Bekräftad | osd G1322, 16 pl | Vermum Vendela | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | osd G3206, 3 pl | Rosenholm Nevall Amanda | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Bekräftad | osd G3229, Biblioteket 3 pl | Qvarngård Emma | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:30 | Bekräftad | osd G3236, Biblioteket 3 pl | Wildemarian Dawit | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Bekräftad | osd Q215, 4 pl | Värdig Bondesson Gabriella | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:30 | Bekräftad | osd Q230, 4 pl | Andersson Matilda | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bekräftad | osd Q283b, 4 pl | Nilsson Antonia | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Bekräftad | Zoom | UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Möte | Ämneskollegium för pedagogik UTV | ||||||||||||||||||||||||
09:15 - 17:00 | Bekräftad | FÖ116G L4870 VT2024 Östersund NML, Företagsekonomi GR (C), Företagsekonomisk praktik | SEKOG HT2021 Östersund NML, Ekonomprogram | Zoom | Kave Habib Edin, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Seminarium | Seminar III Obligatoriskt | ||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Bekräftad | osd F234, 130 pl | Axel Eriksson | Seminarium | Slutseminarium | ||||||||||||||||||||||||
09:30 - 14:00 | Bekräftad | osd G3205, Biblioteket 10 pl | Hagström Rebecka | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:30 | Bekräftad | osd G3365, 6 pl | Ftaieh Sara | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Bekräftad | AK047G F2040 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Arkiv- och informationsvetenskap GR (A), Dokumentstyrning 2 | Fristående kurs GR DST | Zoom | Maria Kallberg, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Lektion | Quiz och kursutvärdering | ||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Bekräftad | RH068G V7060 VT2024 Flexibel Sundsvall/Östersund DST, Rehabiliteringsvetenskap GR (B), Etiska perspektiv på hälsa och rehabilitering i arbetslivet | VREAG HT2023 Flexibel Östersund DST, Programmet för Hälsa och Rehabilitering i arbetslivet | Zoom | Erika Wall, Jens Ljungdahl, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Omexamination | Första omexamination: Seminarium 3 | ||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | Bekräftad | osd G3230, Biblioteket 3 pl | Orädd Alva | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:00 | Bekräftad | osd G3235, Biblioteket 3 pl | Cederbom Stella | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 18:00 | Bekräftad | osd G3237, Biblioteket 3 pl | Gallardo Eva | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 18:00 | Bekräftad | osd Q224, 8 pl | Ahmed Adna Fowzi | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:30 | Bekräftad | osd Q278, Projektrum, 12 pl | Thulin Hannes | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | AM018G G2640 VT2024 Sundsvall DST, Ämnesdidaktik i matematik och naturvetenskap GR (B), Matematik III för grundlärare åk 4-6 | ULÄUG HT2021 Sundsvall DST, Lärarutbildning - Grundlärare med inriktning mot arbete i grundskolans årskurs 4-6 | Zoom | Helena Johansson, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Utvärdering | Kursutvärdering | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | GD071G E2410 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Grafisk design GR (A), Universell utformning av digital tillgänglighet | Fristående kurs GR DST | Zoom | Alexandra Lindberg, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Redovisning | Redovisning eget projekt. Boka din tid i Moodle. | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | JU002G L2350 VT2024 Sundsvall NML, JU002G L4252 VT2024 Östersund NML, Juridik GR (A), Handelsrätt I | SEKOG HT2021 Sundsvall NML, SEKOG HT2021 Östersund NML, Ekonomprogram, Fristående kurs GR NML | Zoom | Jan-Åke Nyström, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Föreläsning | 9 , del 2 | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | JU010G L4222 VT2024 Östersund NML, Juridik GR (A), Offentlighet och sekretess | SFVJG HT2023 Östersund NML, Förvaltningsjuridiska programmet | osd G1353, 40 pl | Hanna Wagenius, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Seminarium | Tentamensförberedande | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 17:00 | Bekräftad | KA005A H4020 VT2024 Östersund DST, Kvalitetsledning AV, Examensarbete | TKLEA HT2022 Östersund DST, Magisterprogram i kvalitets- och ledarskapsutveckling | osd K245, 6 pl, osd K246, Grupprum 12 pl, osd O212, 75 pl, osd O213, 75 pl | Johan Lilja, Kristen Snyder, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Seminarium | Examinerande seminarium Seminarier med presentation och opposition. OBS examinerande moment. | ||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | PS172G P4760 VT2024 Östersund NML, Psykologi GR (A), Tillämpad idrottspsykologi | VIDRG HT2022 Östersund NML, Idrottsvetenskapligt program | osd Q183, 38 pl | Britta Lindman, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Bekräftad | SA084G P4310 VT2024 Östersund NML, Socialt arbete GR (A), Vetenskapsteori och metod för socialt arbete I | SSOCG VT2024 Östersund NML, Socionomutbildning | osd F229, 130 pl | Anders Röjde, PSO, Institutionen för psykologi och socialt arbete | Föreläsning | FÖRELÄSNING 9 Vetenskapsteori VI -- kvantitativ undersöknings metod och analys -- | ||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Bekräftad | NA011G L4592 VT2024 Östersund NML, Nationalekonomi GR (B), Finansiell ekonomi och valutasystem | SEKOG HT2021 Östersund NML, Ekonomprogram | osd G1350, 40 pl | Amanda Tomasdotter, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Övning | Studiegrupp | ||||||||||||||||||||||
10:30 - 16:30 | Bekräftad | osd G3234, Biblioteket 3 pl | Brodd Karl | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Bekräftad | PE231G T2150 VT2024 Östersund DST, Pedagogik GR (A), Förskolepedagogik I och utbildningsvetenskaplig kärna I | ULFÖG VT2024 Östersund DST, Lärarutbildning - Förskollärare | Zoom | Ida Johansson, Linda Carlson, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Seminarium | Frågestund om examinationsuppgiften | ||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Bekräftad | osd Q216, 4 pl | Hesselgård Matusek Martin | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Bekräftad | osd Q231, 4 pl | Smedman Sofia | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 18:00 | Bekräftad | osd G1321, 16 pl | Werner Emilia | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Bekräftad | osd G2243, Biblioteket, 3 pl | Petersson Sahlstedt Emma | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Bekräftad | osd G3239, Biblioteket 6 pl | Berggren Kristina | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | Bekräftad | osd P2311, 10 pl | Tronde Sara Ramona | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Bekräftad | PE227G T2160 VT2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (A), Förskolepedagogik II och bild samt verksamhetsförlagd utbildning (VFU) I | ULFÖG HT2023 Sundsvall DST, Lärarutbildning - Förskollärare | Zoom | Helena Brander-Bergström, Maria Bergqvist, Marie Lundgren, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Examination | Opponering | ||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Bekräftad | osd G1322, 16 pl | Mesch Caroline | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Bekräftad | osd G3231, Biblioteket 3 pl | Qvarngård Lisa | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 18:30 | Bekräftad | osd G3232, Biblioteket 3 pl | Lembke Paige | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Bekräftad | osd Q340, Konferensrum,18 pl | Anna Longueville | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | Bekräftad | AM005A K2800 VT2024 Sundsvall DST, Ämnesdidaktik i matematik och naturvetenskap AV, Självständigt arbete i matematikdidaktik för ämneslärare | ULGYG HT2019 Sundsvall NML, Lärarutbildning - Ämneslärare med inriktning mot arbete i gymnasieskolan | Zoom | Helena Johansson, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Seminarium | Ventilering av Självständigt arbete | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | AM017G K2370 VT2024 Sundsvall DST, Ämnesdidaktik i matematik och naturvetenskap GR (B), Matematik III för grundlärare F-3 | ULFGG HT2021 Sundsvall DST, Lärarutbildning - Grundlärare med inriktning mot arbete i förskoleklass och grundskolans årskurs 1-3 | Zoom | Liselott Zell, IMD, Institutionen för Ingenjörsvetenskap, Matematik och Ämnesdi | Utvärdering | Kursvärdering | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Bekräftad | EN020G M2360 VT2024 Sundsvall DST, Engelska GR (B), Ämneslärarutbildning för gymnasieskolan | ULGYG HT2023 Sundsvall DST HIEN, ULGYG HT2023 Sundsvall DST SVEN, Lärarutbildning - Ämneslärare med inriktning mot arbete i gymnasieskolan | svl C216, 33 pl, Zoom | Charlotta Palmstierna Einarsson, Ewa Jonsson, Irina Shaw, Susan Foran, HSV, Institutionen för humaniora och samhällsvetenskap | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Bekräftad | GD071G E2410 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Grafisk design GR (A), Universell utformning av digital tillgänglighet | Fristående kurs GR DST | Zoom | Mikael Becker, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Handledning | Handledning eget projekt. Boka din tid i Moodle. | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Bekräftad | IV030A V4450 VT2024 Flexibel Östersund DST, Idrottsvetenskap AV, Den unga idrottaren | VIPAA HT2023 Östersund DST, VIPRA HT2023 Östersund DST, Magisterprogram i idrottsprestation och idrottares hälsa, Masterprogram i idrottsprestation och idrottares hälsa | osd G1350, 40 pl, Zoom | Fredrik Johansson, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Presentation | Oral Presentation & Opposition | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | Bekräftad | MK096G I2290 VT2024 Sundsvall NML, Medie- och kommunikationsvetenskap GR (B), Kommunikation och samhälle | SKOPG HT2022 Sundsvall NML, Kommunikations- och PR-programmet | Zoom | Karl-Arvid Färm, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | Frågestund | Frågestund om essän | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Bekräftad | MX040G B4200 VT2024 Flexibel Östersund DST, MX040G B4210 VT2024 Östersund NML, Miljövetenskap GR (B), CSR, miljöledning, och ekologisk ekonomi | NEKEG HT2023 Östersund DST, NEKEG HT2023 Östersund NML, Ekoentreprenör för hållbar utveckling | Zoom | Anna Longueville, John Lind, NDH, Institutionen för Naturvetenskap, Design och Hållbar Utveck | Redovisning | Ekologisk ekonomi, GRI, CSR och miljöledning i teori och praktik (välkommen även till campus Q340!) | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | NA022G L2220 VT2024 Sundsvall NML, NA022G L4930 VT2024 Östersund NML, Nationalekonomi GR (A), Makroekonomi | SEKOA HT2023 Sundsvall NML, SEKOA HT2023 Östersund NML, SEKOG HT2023 Sundsvall NML, SEKOG HT2023 Östersund NML, Ekonomprogram, Civilekonomprogrammet | osd G1352, 72 pl, svl M108, Lubbesalen, 120 pl | Kai Kronenberg, Soleiman Limaei, EJT, Institutionen för ekonomi, geografi, juridik och turism | Föreläsning | |||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Bekräftad | OM117G V4710 VT2024 Östersund NML, Omvårdnad GR (A), Hälsa, miljö, omvårdnadshandlingar samt verksamhetsförlagd utbildning | VSSKG VT2024 Östersund NML, Sjuksköterskeutbildning | osd G1351, 60 pl | Sara Gavelin, HOV, Institutionen för hälsovetenskaper | Föreläsning | Läkemedelshantering | ||||||||||||||||||||||
13:15 - 17:00 | Bekräftad | PE234G T2200 VT2024 Sundsvall DST, Pedagogik GR (A), Förskolepedagogik IV samt verksamhetsförlagd utbildning II | ULFÖG HT2022 Sundsvall DST, Lärarutbildning - Förskollärare | Zoom | Charlotta Collén, Jessica Wisén, UTV, Institutionen för utbildningsvetenskap | Redovisning | Examination Poster. | ||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Bekräftad | osd G2246, Biblioteket, 3 pl | Adigozalov Shikh Ahmad | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Bekräftad | osd G3205, Biblioteket 10 pl | Sollander Tove | ||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 20:00 | Bekräftad | osd F234, 130 pl | Håkan Gunneriusson | Privat | Allmänna Försvarsföreningen | ||||||||||||||||||||||||
16:00 - 16:30 | Bekräftad | MK046A I2100 VT2024 Flexibel Sundsvall DST, Medie- och kommunikationsvetenskap AV, Strategisk kommunikation för hållbar utveckling | SMSKA HT2023 Flexibel Sundsvall DST, Fristående kurs AV DST, Masterprogram i strategisk kommunikation | Zoom | Elin Helgesson, KKI, Institutionen för Kommunikation, Kvalitetsteknik och Inform | - | Drop in |
Ändrad den senaste timmen.