Tid |
Emne, Undergruppe |
Rom |
Skjer om |
Lærer |
Gruppe |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 22 | Tir. 28.05.2024 u 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | Pågår | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | 401, 402, 405 | Pågår | Kjetil Fretheim | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 2 timer | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
Ons. 29.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | SAM2080, SAM2080L | 412 | 16 timer | Andreas Holmedahl Hvidsten, Merethe Skårås | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | TEOL5535 | 401, 402, 405 | 16 timer | Carl Petter Opsahl, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Helga Haugland Byfuglien, Inge Westly, Ingerid Louise Birkeland, Knut Tveitereid, Tone Stangeland Kaufman | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 16 timer | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | 426 | 17 timer | Ida Marie Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | 471a | 18 timer | Janicke Heldal | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 19 timer | - | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | 349 | 20 timer | Ledermøte fag | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 1 dag | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
Tor. 30.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | SAM2080, SAM2080L | 412 | 2 dager | Andreas Holmedahl Hvidsten, Merethe Skårås | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 2 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | 402 | 2 dager | Lærerforum Diakoni | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 426 | 2 dager | Hilde Brekke Møller, Kjetil Fretheim | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:15 | 471a | 2 dager | Anni Karin Rambek | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 2 dager | - | ||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | AUD5 | 2 dager | SR | ||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:00 | 426 | 2 dager | Mona Gulbrandsen Bø | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 2 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
Fre. 31.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | SAM2080, SAM2080L | 412 | 3 dager | Andreas Holmedahl Hvidsten, Merethe Skårås | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 3 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | AUD4 | 3 dager | Roald Eskildsen | ||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 09:55 | 401 | 3 dager | Andrew Donald Wergeland | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | DIA5210 | Digitalt | 3 dager | Tron Fagermoen | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 23:30 | 116 | 3 dager | Laila Merete Tami Kokkin | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 3 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
Lør. 01.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409 | 4 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 4 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
Søn. 02.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409 | 5 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 5 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
u 23 | Man. 03.06.2024 u 23 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 6 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 471a | 6 dager | Ingrid Storm, Lars Åsmund Laird Iversen, Sturla Johan Stålsett | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | 6 dager | Studieadministrasjonen | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | 426 | 6 dager | Studierådgivere | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | AUD5 | 6 dager | Alle ansatte | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | 471a | 6 dager | Theang Teron | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX1010 | AUD1 | 6 dager | Hege Cathrine Finholt | |||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | 405 | 6 dager | Ingvild Lalim Hanseid, Sturla Johan Stålsett | Seksjon ST-MV | |||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:00 | 426 | 6 dager | Hilde Sjo Stige | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 6 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
Tir. 04.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | TEOL5410 | 412 | 7 dager | Harald Hegstad | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 7 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 461 | 7 dager | Stab - Avsluttende praktikum | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | 471a | 7 dager | Anni Karin Rambek | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 7 dager | - | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | Det tredje rom | 7 dager | Alle ansatte | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | 426 | 7 dager | Anna Rosa Rudin, Elray Gene Henriksen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | 471a | 7 dager | Anni Karin Rambek | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 482 | 7 dager | Styremøte |
Emnekode | Emnenavn |
DIA5210 | Diakonivitenskap II: Teologiske perspektiver |
EX1010 | Examen philosophicum |
SAM2080 | Globalisering og historie |
SAM2080L | Globalisering og historie - lektorprogrammet |
Emnekode | Emnenavn |
TEOL5410 | Åpenbaring, trinitet og inkarnasjon |
TEOL5535 | Avsluttende Praktikum II |