Tid |
Emne, Undergruppe |
Rom |
Skjer om |
Lærer |
Informasjon |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 17 | Fre. 26.04.2024 u 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 12:00 | AUD2 | 1 time | Sigurd Dagestad | Importert, Rigg ned ٩(- ̮Q.., Rigg ned ٩(- ̮̮̃-̃)۶ | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | DIA5210 | 371 | 3 timer | Sturla Johan Stålsett | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 16:00 | PPU1010, PPU1015 | 412 | 3 timer | Trine Anker | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL1220-1 | 401 | 3 timer | Glenn Øystein Wehus | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 09:55 | TEOL2310 | 409 | 3 timer | Otfried Czaika | Lesetime | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL5535 | 405, 426, 471a, 482, AUD4 | 3 timer | Elisa Stokka, Helga Haugland Byfuglien, Hilde Marie Øgreid Movafagh, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman | Refleksjonsgruppe, Elisa: rom 405 Linn: 482 Hilde Marie: Aud 4 Tone: rom 471a Helga: rom 426 | ||||||||||||||||||||||||
10:20 - 12:00 | TEOL2310 | 409 | 4 timer | Otfried Czaika | Forelesning, Luther, Adam og Eva | ||||||||||||||||||||||||
11:05 - 12:15 | 471a | 5 timer | Roald Eskildsen | Importert, Prekengruppe - Roald | |||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:15 | TEOL5412 | Digitalt | 5 timer | Ragnar Misje Bergem | Digital lesegruppe, Frivillig aktivitet | ||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:15 | DIA5210 | 371 | 6 timer | Tron Fagermoen | Dialogisk evaluering, Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:15 | 426 | 6 timer | Torbjørg Torp | Importert, Universitetspedagogisk utvalg | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL1220-2 | 401 | 6 timer | Glenn Øystein Wehus | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL5535 | AUD3 | 6 timer | Helga Haugland Byfuglien | Pastoralteologi | ||||||||||||||||||||||||
Lør. 27.04.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:00 | RL5020 | 417 | 1 dag | Iselin Frydenlund | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
u 18 | Man. 29.04.2024 u 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | 482 | 3 dager | Ida Marie Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL5535 | AUD3 | 3 dager | Carl Petter Opsahl | Liturgikk | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL5640 | 402 | 3 dager | Sturla Johan Stålsett | Lecture | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 371 | 3 dager | Emil Sætra | Importert, Masterveiledning | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | 3 dager | Møte studieadm. | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | AUD5 | 3 dager | Mandagslunsj | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:30 | 371 | 3 dager | Ann Midttun, Audun Toft, Binta-Victoria Jammeh, Claudia Lenz, Emil Sætra, Janicke Heldal, Merethe Skårås, Mona Gulbrandsen Bø, Torbjørg Torp, Trine Anker | Seksjonsmøte | |||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | AUD4 | 3 dager | Astrid Sandsmark, Torbjørg Torp | Møte om Korsveiforum med Hege, Møte om Korsveiforum med Hege og Torbjørg | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL1220 | 401 | 3 dager | Glenn Øystein Wehus | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL2750 | 417 | 3 dager | Espen Løkhammer | Lecture | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL5535 | 405, 409, 426, 471a, 482 | 3 dager | Elisa Stokka, Helga Haugland Byfuglien, Hilde Marie Øgreid Movafagh, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman | Refleksjonsgruppe, Elisa: rom 405 Linn: 482 Hilde Marie: Aud 4 Tone: rom 471a Helga: rom 426 | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL5640 | 402 | 3 dager | Sturla Johan Stålsett | Lecture | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL5710 | 412 | 3 dager | Kristin Joachimsen | Fremleggsseminar | ||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | 426 | 3 dager | Inge Westly | Importert, MF KOM stab | |||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | BAO2700 | 402 | 3 dager | Tone Stangeland Kaufman | Gruppeveiledning | ||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | TEOL5535 | 130 | 3 dager | Ingerid Louise Birkeland | Grupper, Stemmebruk og formidling, Gudstjenestegruppe D, E og F | ||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | TEOL5710 | 412 | 3 dager | Kristin Joachimsen | Fremleggsseminar | ||||||||||||||||||||||||
Tir. 30.04.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | AUD1 | 4 dager | Inge Westly, Per Kristian Aschim | Fagdag, MF KOM | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL2750 | 371 | 4 dager | Espen Løkhammer | Lecture | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL5410 | 412 | 4 dager | Kristin Graff-Kallevåg | Forelesning, 13: Jesu død og oppstandelse 2 | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL5535 | AUD3 | 4 dager | Carl Petter Opsahl, Elisa Stokka, Ingerid Louise Birkeland, Knut Tveitereid, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman | Evaluering | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL5640 | 402 | 4 dager | Sturla Johan Stålsett | Lecture | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 426 | 4 dager | Seksjonsmøte LU | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | 031 | 4 dager | Emil Sætra | Importert, Masterveiledning | |||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | 471a | 4 dager | Hilde Arnesen, Ragnar Misje Bergem, Unn Målfrid Høgseth Rolandsen | Jurymøte - nå med sakspairer | |||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 4 dager | - | Lunsj | |||||||||||||||||||||||||
11:10 - 12:15 | MF-Student | AUD4 | 4 dager | Dorte Kappelgaard | Studiegruppe, studiegruppe menighetsutvikling, Se https://mf.no/arrangementer/studiegruppe-studenter-menighet-i-bevegelse for info | ||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | AUD5 | 4 dager | SR | Språkkafe | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | Det tredje rom | 4 dager | MF CASR lunch | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | RL2012 | 417 | 4 dager | Anita Christensen | Lecture | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL1220 | 401 | 4 dager | Glenn Øystein Wehus | Dialogisk evaluering, Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | TEOL5535 | 130, AUD3 | 4 dager | Carl Petter Opsahl, Elisa Stokka, Ingerid Louise Birkeland, Knut Tveitereid, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman | Avslutning | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | 349 | 4 dager | Ledermøte fag | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 482 | 4 dager | Styremøte | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | 371 | 4 dager | Emil Sætra | Importert, Masterveiledning | |||||||||||||||||||||||||
Ons. 01.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Arbeidernes dag | 5 dager | |||||||||||||||||||||||||||
Tor. 02.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | DIA5210, DIA5240, TEOL5535 | København | 6 dager | Astrid Sandsmark | Studietur, Studietur til København, Frivillig | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | BAO2700 | 402, 405, 409, 426 | 6 dager | Andrew Donald Wergeland, Anita Christensen, Sturla Johan Stålsett, Øyvind Brun Andersen | Gruppeveiledning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL2510 | 401 | 6 dager | Carl Petter Opsahl | Ny/utsatt kortprøve | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL5412 | Digitalt | 6 dager | Asle Eikrem, Ragnar Misje Bergem | Frivillig aktivitet, Gruppeveiledning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL5710 | 412 | 6 dager | Knut Tveitereid | Fremleggsseminar | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL6210 | 371 | 6 dager | Glenn Øystein Wehus | Dialogisk evaluering, Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 6 dager | - | Lunsj | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | AUD4 | 6 dager | MF KOM lunsj | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL5410 | 412 | 6 dager | Harald Hegstad | Dialogisk evaluering, Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | 426 | 6 dager | Hanne Storm Ofteland, Unn Målfrid Høgseth Rolandsen | BiblioForsk | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | 426 | 6 dager | Agnes Ellinor Skagemo, Atle Ottesen Søvik, Hildegun Hennum Høeg, Kristin Joachimsen, Mona Gulbrandsen Bø | Innstillingsutvalg | |||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:00 | TEOL5215 | 401 | 6 dager | Glenn Øystein Wehus | Frivillig aktivitet, Gresk lesegruppe | ||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | AUD5 | 6 dager | SR | Internasjonal torsdag | |||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | 482 | 6 dager | Elise Bjerkreim-Bentzen | Mat og prat | |||||||||||||||||||||||||
16:15 - 18:00 | PHI2116, PHI5116 | 223 | 6 dager | Amund Bjorsnes |
Emnekode | Emnenavn |
BAO2700 | Bacheloroppgave |
DIA5210 | Diakonivitenskap II: Teologiske perspektiver |
DIA5240 | Sjelesorg |
MF-Student | MF-Student |
PHI2116 | Hebraisk - Moderne 2 |
PHI5116 | Hebraisk - Moderne 2 |
PPU1010 | Pedagogikk 1, didaktikk 1 og praksis |
PPU1015 | Pedagogikk 1, didaktikk 1 og praksis |
RL2012 | Judaism and Islam |
RL5020 | Mediert religion: Hellige tekster, skjønnlitteratur og underholdningsmedier |
TEOL1220 | Gresk 2: Tekstarbeid |
TEOL1220-1 | Gresk gruppe 1 |
Emnekode | Emnenavn |
TEOL1220-2 | Gresk gruppe 2 |
TEOL2310 | Teologihistorie |
TEOL2510 | Menighetspraksis, liturgikk og muntlig formidling |
TEOL2750 | Current issues in Theology, Religion and Society |
TEOL5215 | Teologi, retorikk og sosial-historie: 1. Korinterbrev og Åpenbaringsboken |
TEOL5410 | Åpenbaring, trinitet og inkarnasjon |
TEOL5412 | Ånd, inkarnasjon og frelse |
TEOL5535 | Avsluttende Praktikum II |
TEOL5640 | Church and Theology in the South |
TEOL5710 | Mellom tekst og preken: Teologi, hermeneutikk og retorikk |
TEOL6210 | Gresk fordypning |