Starttidspunkt 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Emne, Undergruppe |
Rom |
Lærer |
Informasjon |
Gruppe |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 23 | Man. 03.06.2024 u 23 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 031 | Christine Lillethun Norheim, Kristin Joachimsen, Mona Gulbrandsen Bø, Roar G. Fotland | Importert, Importert | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 471a | Ingrid Storm, Lars Åsmund Laird Iversen, Sturla Johan Stålsett | Møte om nytt studietilbud | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | 402 | Inge Westly | Importert, Smiemøte | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | Møte studieadm. | Studieadministrasjonen | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:00 | 471a | Theang Teron | Importert | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | 426 | Møte studierådgivere. | Studierådgivere | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | AUD5 | Mandagslunsj | Alle ansatte | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | 426 | Hilde Sjo Stige | PKU, PKU | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX1010 | AUD1 | Hege Cathrine Finholt | Eksamensforberedelse | |||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | 405 | Ingvild Lalim Hanseid, Sturla Johan Stålsett | ST forskningsseminar, ST forskningsseminar (Hilde-Marie Ø. Movafagh/Linn S. Rystad) | Seksjon ST-MV | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
Tir. 04.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | TEOL5410 | 412 | Harald Hegstad | Eksamen, Muntlig eksamen | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 461 | Stabsmøte praktikum | Stab - Avsluttende praktikum | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | 471a | Anni Karin Rambek | Importert | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | - | Lunsj | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | Det tredje rom | MF CASR lunch | Alle ansatte | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | 426 | Anna Rosa Rudin, Elray Gene Henriksen | Utreisende studenter | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | 031 | Laila Merete Tami Kokkin | Importert, Ingvild | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | 482 | Styremøte | Styremøte v24 | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | 471a | Hilde Arnesen | Importert, OsloMet Canvas | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
Ons. 05.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | TEOL5410 | 412 | Harald Hegstad | Eksamen, Muntlig eksamen | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | 471a | Astrid Sandsmark, Camilla Jørgensen, Inge Westly, Knut Tveitereid | KR rammeplaner | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | - | Lunsj | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | AUD4 | Emil Sætra | Importert, Forskningsintervju | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 402 | Ingrid Storm, Kristin Graff-Kallevåg | Avd. for teologi og kirke, Avd. rel., skole og samf, Ekstraordinært | Avdeling rel. skole og sam v24, Avdeling teol. og kirke v24 | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 426 | Kjetil Fretheim | Importert | ||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 18:30 | 471a | Astrid Sandsmark | Importert, Matseroppgavestudent | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
Tor. 06.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | TEOL5412 | 405 | Hilde Marie Øgreid Movafagh, Ragnar Misje Bergem | Eksamen, Muntlig eksamen | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | 426 | Åsulv Wergeland Eikaas | Importert, Importert - Eksamen, muntlig | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | AVH5070 | 402 | Astrid Sandsmark, Einar Eidsaa Edland, Sturla Johan Stålsett, Tron Fagermoen | 6. semester diakoni deltid, Frivillig aktivitet, Skriveseminar | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | 031 | Laila Merete Tami Kokkin | Importert, Brage | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 471a | Camilla Jørgensen, Kristin Graff-Kallevåg, Trine Anker | Veiledning | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 17:00 | 401 | Astrid Sandsmark | Importert, AVH5070 | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | 426 | Elisabeth Løsnesløkken Hove, Hilde Brekke Møller, Ida Marie Mikkelsen | Intervjuer: Konsulent / første, Intervjuer: Konsulent / førstekonsulent i studieadministrasjonen | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | - | Lunsj | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | 471a | Anni Karin Rambek, Solvor Mjøberg Lauritzen, Unn Målfrid Høgseth Rolandsen | Project status meeting - MEMORO, Project status meeting - MEMOROBIA | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | 426 | Elisabeth Løsnesløkken Hove, Hilde Brekke Møller, Ida Marie Mikkelsen | Intervjuer: Konsulent / første, Intervjuer: Konsulent / førstekonsulent i studieadministrasjonen + oppsummerende møte | ||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:30 | 471a | Agnes Ellinor Skagemo, Hanne Storm Ofteland, Lars Fredrik Enget, Lars Moe | Anskaffelse utlånsautomat/alar, Anskaffelse utlånsautomat/alarmport m.m. bibliotek | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | 371 | Laila Merete Tami Kokkin | Importert, Petter Bæverbrandsnes | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | 426 | Lars Åsmund Laird Iversen | Importert, Sensurmøte | ||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:00 | 402 | Astrid Sandsmark | Importert, AVH5070 | ||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 21:00 | AUD5 | Laila Merete Tami Kokkin | Importert, Daniel- brettspillkveld | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 21:00 | 031 | Administrasjon | Importert, Simon Zakariassen | ||||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:30 | 426 | Elisa Stokka | Importert, Sertifiseringsutvalg PKU | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
Fre. 07.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | TEOL5412 | 405 | Hilde Marie Øgreid Movafagh, Ragnar Misje Bergem | Eksamen, Muntlig eksamen | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | AVH5070 | 402 | Astrid Sandsmark, Einar Eidsaa Edland, Sturla Johan Stålsett, Tron Fagermoen | 6. semester diakoni deltid, Frivillig aktivitet, Skriveseminar | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 401 | Astrid Sandsmark | Importert, AVH5070 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | 426 | Andrew Donald Wergeland, Gard Granerød, Harald Hegstad, Ingunn Aadland, Kristin Joachimsen, Solvår Ask Isene, Steinar Aandahl Skarpnes | Importert, Importert - Forskerseminar GT | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 471a | Kristin Skarning Eriksson, Lars Fredrik Enget, Nadia Sand | forberedelse avgangsseremoni | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | AUD4 | Emil Sætra | Importert, Forskningsintervju | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | 426 | Åsulv Wergeland Eikaas | Importert, Importert - Eksamen, muntlig | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
Lør. 08.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 16:00 | MET5080 | 412 | Marielle Stigum Gleiss | Forelesning | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
Søn. 09.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen |
Emnekode | Emnenavn |
AVH5070 | Masteroppgave i diakoni |
EX1010 | Examen philosophicum |
MET5080 | Metode: deltid |
Emnekode | Emnenavn |
TEOL5410 | Åpenbaring, trinitet og inkarnasjon |
TEOL5412 | Ånd, inkarnasjon og frelse |