v4 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Ma 24/1 
BL30A1321 Modelling and Control of Power Electronic Converters
BL30A1321 1 LPR Luentoja kaikille
6325 Mikroluokka
Peltoniemi Pasi
SADEECoAuto_EM1, SADEECoCo_EM1, SADEEElDri_EM1, SaDDIODICoAuto_EM1, SaDDIODIEDri_EM1, SaDSateCoAuto_KJ1, SaDSateCoCo_KJ1, SaDSateEDri_KJ1
11:00
09:00
BL30A1200 Numerical Methods in Electromagnetism
BL30A1200 1 LPR Demonstraatioluentoja
6520 Mikroluokka
Nerg Janne
SADEEElMe_EM2, SaDEEEMaD_DD1, SaDSateELMe_KJ2
16:00
12:00
v4 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Ti 25/1 
LES10A180 Applied Mathematics II
LES10A180 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6325 Mikroluokka
Paatero Jukka
EnDBS_EM1, EnDEC_EM1, EnDNE_EM1, SADEECoAuto_EM1, SADEECoCo_EM1, SADEEElDri_EM1, SADEEElMe_EM1, SADEEPoEl_EM1, SADEESoEc_EM1
10:00
08:00
CS90A0120 Kandidaatintyö ja seminaari
CS90A0120 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6521 Mikroluokka
Talikka Marja
TuKTUTA3
11:00
09:00
LES10A180 Applied Mathematics II
LES10A180 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6325 Mikroluokka
Paatero Jukka
SaDSateCoAuto_KJ1, SaDSateCoCo_KJ1, SaDSateEDri_KJ1, SaDSateELMe_KJ1, SaDSatePED_KJ1, SaDSateSolar_KJ1, SaDSateSovele_KJ1, SaDSateSäveMa_KJ1
12:00
10:00
BL40A1812 Introduction to Embedded Systems
BL40A1812 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6428 Mikroluokka
Ibanez Rioja Alejandro, Järvinen Lauri
LesKBScEE3
12:00
10:00
CS90A0120 Kandidaatintyö ja seminaari
CS90A0120 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6521 Mikroluokka
Talikka Marja
TuKTUTA3
14:00
12:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 5
6325 Mikroluokka
KoKKote_to1
14:00
12:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 7
6428 Mikroluokka
SaKSate1
14:00
12:00
BM10A0300 Kandidaatintyö ja seminaari
BM10A0300 2 LPR Seminaaritilaisuuksia
6521 Mikroluokka
Jablonska-Sabuka Matylda, Sampo Jouni, Talikka Marja
LaKData3, LaKLate3, LaKTema3
16:00
14:00
BL40A1601 Embedded System Design
BL40A1601 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
Tolvanen Jesse
SaDSateSovele_KJ1
16:00
14:00
BM20A1801 Lineaarinen optimointi
BM20A1801 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6428 Mikroluokka
Aalto Kati
LaKTema2
16:00
14:00
BM20A5900 Matemaattisen analyysin syventävä kurssi
BM20A5900 1 LPR Harjoituksia kaikille
6521 Mikroluokka
Sampo Jouni
LaKTema2
18:00
16:00
v4 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Ke 26/1 
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 8
6428 Mikroluokka
SaKSate1
10:00
08:00
BK10A6300 Engineering Design
BK10A6300 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6325 Mikroluokka
Kerkkänen Kimmo
LesKBScEE2, LesKBScET2, LesKBScEV2, LesKBScME2
10:00
08:00
BM40A0502 Johdatus laskennalliseen älykkyyteen ja koneoppimiseen
BM40A0502 1 LPR Harjoituksia kaikille
6520 Mikroluokka
LaKData3
10:00
08:00
CS90A0120 Kandidaatintyö ja seminaari
CS90A0120 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6521 Mikroluokka
Talikka Marja
TuKTUTA3
11:00
09:00
LES10A180 Applied Mathematics II
LES10A180 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6325 Mikroluokka
Paatero Jukka, Ratava Juho
EnDBS_EM1, EnDEC_EM1, EnDNE_EM1, SADEECoAuto_EM1, SADEECoCo_EM1, SADEEElDri_EM1, SADEEElMe_EM1, SADEEPoEl_EM1, SADEESoEc_EM1, SaDSateCoAuto_KJ1, SaDSateCoCo_KJ1, SaDSateEDri_KJ1, SaDSateELMe_KJ1, SaDSatePED_KJ1, SaDSateSolar_KJ1, SaDSateSovele_KJ1, SaDSateSäveMa_KJ1
12:00
10:00
BK10A6101 Technical Documentation and 3D Modeling
BK10A6101 1 LPR Harjoituksia kaikille
6520 Mikroluokka
EL Bizri Jad
KoBScDD1, LesKBScEE2, LesKBScET2, LesKBScEV2, LesKBScME2, SaBScDD1
12:00
10:00
BL10A3001 Sähköturvallisuus
BL10A3001 1 LPR Harjoituksia kaikille
6428 Mikroluokka
Karppanen Janne
SaKSate3
12:00
10:00
CS90A0120 Kandidaatintyö ja seminaari
CS90A0120 1 LPR Harjoitusryhmä 4
6521 Mikroluokka
Talikka Marja
TuKTUTA3
14:00
12:00
BK65A0203 Tekninen suunnittelu
BK65A0203 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6520 Mikroluokka
Kerkkänen Kimmo
KoKKote_to2
14:00
12:00
BL30A1321 Modelling and Control of Power Electronic Converters
BL30A1321 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
Peltoniemi Pasi
SADEECoAuto_EM1, SADEECoCo_EM1, SADEEElDri_EM1, SaDDIODICoAuto_EM1, SaDDIODIEDri_EM1, SaDSateCoAuto_KJ1, SaDSateCoCo_KJ1, SaDSateEDri_KJ1
14:00
12:00
BK10A6400 Basics of FE-Analysis
BK10A6400 1 LPR Harjoituksia kaikille
6428 Mikroluokka
Li Changyang
LesKBScME2
14:00
12:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 4
6521 Mikroluokka
KoBScDD1
16:00
14:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 5
6325 Mikroluokka
SaBScDD1
16:00
14:00
BK10A5500 Tekninen dokumentointi ja 3D-mallinnus
BK10A5500 1 LPR Harjoituksia kaikille
6520 Mikroluokka
Matthews Sami
EnKEnte2, KoKKote_to1, SaKSate1, TuKTUTA2, YmKYmte1
16:00
14:00
BL40A1812 Introduction to Embedded Systems
BL40A1812 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6428 Mikroluokka
Ibanez Rioja Alejandro, Järvinen Lauri
SaKSate3
16:00
14:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 6
6325 Mikroluokka
KoKKote_to1
18:00
16:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 10
6520 Mikroluokka
YmKYmte1
18:00
16:00
BM20A1801 Lineaarinen optimointi
BM20A1801 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6428 Mikroluokka
LaKTema2
18:00
16:00
v4 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
To 27/1 
BH40A1601 Design of Fluid Machinery
BH40A1601 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
Tiainen Jonna
EnDEC_EM1
10:00
08:00
BM20A5500 Differentiaaliyhtälöt ja dynaamiset systeemit
BM20A5500 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6520 Mikroluokka
Virpiranta Juho
LaKTema2
12:00
08:00
LES10A180 Applied Mathematics II
LES10A180 1 LPR Harjoitusryhmä 5
6325 Mikroluokka
Ratava Juho
SaDSateCoAuto_KJ1, SaDSateCoCo_KJ1, SaDSateEDri_KJ1, SaDSateELMe_KJ1, SaDSatePED_KJ1, SaDSateSolar_KJ1, SaDSateSovele_KJ1, SaDSateSäveMa_KJ1
12:00
10:00
BM20A1801 Lineaarinen optimointi
BM20A1801 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6521 Mikroluokka
Aalto Kati
LaKTema2
12:00
10:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6520 Mikroluokka
Ratava Juho
KoKKote_to1, SaKSate1
14:00
12:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 9
6325 Mikroluokka
YmKYmte1
14:00
12:00
CS20A0251 Päätöksenteko ja asiantuntijatyö toimitusketjun kehittämisessä
CS20A0251 1 LPR Luentoja kaikille
6520 Mikroluokka
Niemi Petri
TuDTUJOToim_EM1
16:00
14:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6325 Mikroluokka
SaBScDD1
16:00
14:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 6
6521 Mikroluokka
KoBScDD1
16:00
14:00
BM20A4702 Modelling with Partial Differential Equations
BM20A4702 1 LPR Harjoituksia kaikille
6428 Mikroluokka
Adedipe Taiwo
LaDData-Ma_EM1, LaDData-TM_DD1
16:00
14:00
v4 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Pe 28/1 
BM40A0801 Machine Vision and Digital Image Analysis
BM40A0801 2 LPR Laboratorio
6520 Mikroluokka
Liu Xin
LaDBA_EM1, LaDBA_KJ1, LaDData-Compu_DD1, LaDData-Compu_EM1, LaDData-Compu_KJ1
10:00
08:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6521 Mikroluokka
Ratava Juho
KoBScDD1
12:00
10:00
CT60A5530 Project Management
CT60A5530 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6520 Mikroluokka
Saltan Andrey
TuKTUTA2
12:00
10:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6521 Mikroluokka
Ratava Juho
SaBScDD1
14:00
12:00
CT60A5530 Project Management
CT60A5530 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6520 Mikroluokka
Saltan Andrey
TiKTite2
14:00
12:00
BL40A0810 Digital Signal Processing II
BL40A0810 1 Virtuaaliharjoitukset
6325 Mikroluokka
Puranen Pietari
SADEECoCo_EM1, SaDDIODICoCo_EM1, SaDSateCoCo_KJ1
14:00
12:00
CT60A5530 Project Management
CT60A5530 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6520 Mikroluokka
Saltan Andrey
TiKTite2, TuKTUTA2
16:00
14:00
BL10A3001 Sähköturvallisuus
BL10A3001 1 LPR Harjoituksia kaikille
6428 Mikroluokka
Karppanen Janne
SaKSate3
16:00
14:00
v4 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
La 29/1 
v4 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Su 30/1 

  Muokattu viimeksi kuluneiden 7 päivän aikana.