v8 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Ma 19/2 
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6521 Mikroluokka
EnKEnte2
12:00
10:00
BJ02A2030 Fluid Dynamics in Chemical Engineering
BJ02A2030 1 LPR Luennot ja harjoitukset
6520 Mikroluokka
KeDCE_EM1, KeDCE_KJ1, KeDCE_Polimi_DD1
14:00
11:00
BL30A1321 Modelling and Control of Power Electronic Converters
BL30A1321 1 LPR Luentoja kaikille
6325 Mikroluokka
SaDDIODICoAuto_EM1, SaDDIODIEDri_EM1, SADEECoAuto_EM1, SADEECoCo_EM1, SADEEElDri_EM1, SaDSateCoAuto_KJ1, SaDSateCoCo_KJ1, SaDSateEDri_KJ1
14:00
12:00
BH60A2102 Advanced Course in Life Cycle Assessment
BH60A2102 1 LPR Harjoituksia kaikille
6428 Mikroluokka
YmDSSS_EM1, YmDSSS_KJ1
17:00
13:00
BK10A6101 Technical Documentation and 3D Modeling
BK10A6101 1 LPR Harjoituksia kaikille
6520 Mikroluokka, 6521 Mikroluokka
EnKEnte1, KoBScDD1, KoKKote_to1, LesKBSc_ODE-EE2, LesKBSc_ODE-ET2, LesKBSc_ODE-EV2, LesKBSc_ODE-ME2, LesKBScEE2, LesKBScET2, LesKBScEV2, LesKBScME2, SaBScDD2, SaKSate1, TuKTUTA2, YmKYmte1
16:00
14:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6521 Mikroluokka
KoKKote_to2
18:00
16:00
v8 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Ti 20/2 
BH40A1601 Design of Fluid Machinery
BH40A1601 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
EnDEC_Polimi_DD11
10:00
08:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6521 Mikroluokka
YmKYmte2
10:00
08:00
BK80A1302 Applications for FE-method for Steel Structures
BK80A1302 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6520 Mikroluokka
KoDJEDI_EM1, KoDME_PolimiTrack1_DD21, KoDMecEng_EM1
12:00
10:00
BH60A2102 Advanced Course in Life Cycle Assessment
BH60A2102 1 LPR Harjoituksia kaikille
6428 Mikroluokka
YmDSSS_EM1, YmDSSS_KJ1
14:00
10:00
BL40A1601 Embedded System Design
BL40A1601 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
SaDSateSovele_KJ1
13:00
12:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 4
6521 Mikroluokka
SaKSate1
16:00
14:00
BL40A0810 Digital Signal Processing II
BL40A0810 1 Virtuaaliharjoitukset
6325 Mikroluokka
SaDDIODICoCo_EM1, SADEECoCo_EM1, SaDSateCoCo_KJ1
16:00
14:00
LES10A160 Teknisen laskennan ohjelmistot
LES10A160 1 LPR Harjoitusryhmä 5
6521 Mikroluokka
EnKEnte2, KoKKote_to2, SaKSate1, YmKYmte2
18:00
16:00
v8 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Ke 21/2 
BM10A0300 Kandidaatintyö ja seminaari
BM10A0300 2 LPR Seminaaritilaisuuksia
6521 Mikroluokka
LaKLate3
16:00
08:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6428 Mikroluokka
KoBScDD1
12:00
10:00
BK80A2601 Mekaniikka
BK80A2601 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6325 Mikroluokka
KoKKote_to1
12:00
10:00
BK70A0102 Simulation, Laboratory Course
BK70A0102 1 LPR Luentoja kaikille
6520 Mikroluokka
KoDJEDI_EM1, KoDME_PolimiTrack2_DD21, KoDME_PolimiTrack6_DD21, KoDME_PolimiTrack7_DD21, KoDME_PolimiTrack8_DD21, KoDMecEng_EM1
12:00
10:00
BL40A0300 Säätötekniikan perusteet B
BL40A0300 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6520 Mikroluokka
KeKKete3
14:00
12:00
BL10A3001 Sähköturvallisuus
BL10A3001 1 LPR Harjoituksia kaikille
6428 Mikroluokka
SaKSate3
14:00
12:00
BL40A0300 Säätötekniikan perusteet B
BL40A0300 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6520 Mikroluokka
EnKEnte2
16:00
14:00
BL30A1001 Electrical Drives
BL30A1001 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
SaDDIODIEDri_EM1, SADEEElDri_EM1, SADEEElMe_EM1, SaDSateEDri_KJ1, SaDSateELMe_KJ1, SaDSatePED_KJ1
16:00
14:00
BM20A8200 Optimointi
BM20A8200 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6521 Mikroluokka
LaKLate2
18:00
16:00
v8 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
To 22/2 
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6428 Mikroluokka
LesKBSc_ODE1
10:00
08:00
BK60A0800 Fluid Power
BK60A0800 1 LPR Harjoituksia kaikille
6520 Mikroluokka
KoDJEDI_EM1, KoDME_PolimiTrack2_DD21, KoDME_PolimiTrack6_DD21, KoDME_PolimiTrack7_DD21, KoDME_PolimiTrack8_DD21, KoDMecEng_EM1
10:00
08:00
BH40A1570 Advanced Computational Fluid Dynamics
BH40A1570 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
10:00
08:00
BK80A2601 Mekaniikka
BK80A2601 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6521 Mikroluokka
KoKKote_to1
12:00
10:00
BL40A0200 Säätötekniikan perusteet A
BL40A0200 1 LPR Harjoitusryhmä 1
6520 Mikroluokka
SaKSate2
12:00
10:00
BL30A1321 Modelling and Control of Power Electronic Converters
BL30A1321 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
SaDDIODICoAuto_EM1, SaDDIODIEDri_EM1, SADEECoAuto_EM1, SADEECoCo_EM1, SADEEElDri_EM1, SaDSateCoAuto_KJ1, SaDSateCoCo_KJ1, SaDSateEDri_KJ1
12:00
10:00
BH60A2102 Advanced Course in Life Cycle Assessment
BH60A2102 1 LPR Harjoituksia kaikille
6428 Mikroluokka
YmDSSS_EM1, YmDSSS_KJ1
14:00
10:00
BL40A0300 Säätötekniikan perusteet B
BL40A0300 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6520 Mikroluokka
KoKKote_to2
14:00
12:00
BM20A8300 Fourier-analyysi
BM20A8300 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6521 Mikroluokka
LaKLate2
14:00
12:00
BK10A6101 Technical Documentation and 3D Modeling
BK10A6101 1 LPR Harjoituksia kaikille
6520 Mikroluokka, 6521 Mikroluokka
EnKEnte1, KoBScDD1, KoKKote_to1, LesKBSc_ODE-EE2, LesKBSc_ODE-ET2, LesKBSc_ODE-EV2, LesKBSc_ODE-ME2, LesKBScEE2, LesKBScET2, LesKBScEV2, LesKBScME2, SaBScDD2, SaKSate1, TuKTUTA2, YmKYmte1
16:00
14:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 4
6325 Mikroluokka
KoBScDD1, SaBScDD1
16:00
14:00
BM20A8300 Fourier-analyysi
BM20A8300 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6428 Mikroluokka
LaKLate2
16:00
14:00
BM20A8200 Optimointi
BM20A8200 1 LPR Harjoitusryhmä 2
6521 Mikroluokka
LaKLate2
18:00
16:00
BH40A1501 Turbulence Models
BH40A1501 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
EnDEC_PolimiTrack3_DD21, EnDSARENA_DD1
18:00
16:00
v8 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Pe 23/2 
BM20A8300 Fourier-analyysi
BM20A8300 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6428 Mikroluokka
LaKLate2
10:00
08:00
LES10A260 Technical Computing Software
LES10A260 1 LPR Harjoitusryhmä 5
6428 Mikroluokka
KoBScDD1, LesKBSc1, LesKBSc_ODE1, SaBScDD1
12:00
10:00
BK80A2601 Mekaniikka
BK80A2601 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6325 Mikroluokka
KoKKote_to1
12:00
10:00
BM20A8300 Fourier-analyysi
BM20A8300 1 LPR Harjoitusryhmä 3
6428 Mikroluokka
LaKLate2
14:00
12:00
BK60A1001 Control of Mechatronic Machines
BK60A1001 1 LPR Harjoituksia kaikille
6325 Mikroluokka
KoDJEDI_EM1, KoDME_PolimiTrack2_DD21, KoDME_PolimiTrack6_DD21, KoDME_PolimiTrack7_DD21, KoDME_PolimiTrack8_DD21, KoDMecEng_EM1
15:00
12:00
v8 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
La 24/2 
v8 
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Su 25/2 

  Muokattu viimeksi kuluneiden 7 päivän aikana.