v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-01-22
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-01-23
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-01-24
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Introduktionsmöte, Anastasia Karlsson, Johanna Lindbladh
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
12:00
11:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-01-25
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-01-26
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-01-27
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-01-28
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-01-29
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-01-30
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-01-31
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-02-01
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-02-02
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-02-03
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-02-04
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-02-05
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning
12:00
11:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-02-06
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-02-07
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh, Textläsning
13:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-02-08
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-02-09
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-02-10
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-02-11
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-02-12
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-02-13
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-02-14
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Inlämning, Johanna Lindbladh, Hemtentamen (frågeställning)
16:00
15:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-02-15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning
12:00
11:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-02-16
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-02-17
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-02-18
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-02-19
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-02-20
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-02-21
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-02-22
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-02-23
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-02-24
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-02-25
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-02-26
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh, Textläsning
13:00
10:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-02-27
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-02-28
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-03-01
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-03-02
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-03-03
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-03-04
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-03-05
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-03-06
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-03-07
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning
12:00
11:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-03-08
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-03-09
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-03-10
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-03-11
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-03-12
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh, Kikki Nillasdotter
12:00
10:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-03-13
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-03-14
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-03-15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-03-16
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-03-17
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-03-18
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-03-19
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh, Textläsning
13:00
10:15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-03-20
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning
12:00
11:00
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, EUHK30, RYSK03, Workshop, Kikki Nillasdotter, Studieteknik i uppsatsskrivande
15:00
13:15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-03-21
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-03-22
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-03-23
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-03-24
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-03-25
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-04-02
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-04-03
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-04-04
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Inlämning, Johanna Lindbladh, Inlämning, teori- och metodkapitel
16:00
15:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-04-05
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-04-06
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-04-07
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-04-08
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-04-09
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh
13:00
09:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-04-10
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning
12:00
11:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-04-11
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-04-12
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-04-13
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-04-14
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-04-15
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-04-16
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Hemtentamen, Johanna Lindbladh, Deadline hemtentamen 2
16:00
15:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-04-17
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK03, Lektion, Anastasia Karlsson
12:00
10:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-04-18
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-04-19
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-04-20
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-04-21
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-04-22
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-04-23
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK03, Föreläsning, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-04-24
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning
12:00
11:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-04-25
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-04-26
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-04-27
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-04-28
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-04-29
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-05-07
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, EUHK30, RYSK03, Workshop, Kikki Nillasdotter, Studieteknik i uppsatsskrivande
15:00
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-05-08
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning
12:00
11:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-05-09
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-05-10
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-05-11
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-05-12
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-05-13
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-05-14
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-05-15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning, Anastasia Karlsson
11:00
10:15
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Föreläsning/Övning
12:00
11:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-05-16
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-05-17
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Examensarbete, RYSK03, Inlämning, Johanna Lindbladh, Uppsats (85 % klar)
16:00
15:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-05-18
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-05-19
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-05-20
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-05-21
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-05-22
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-05-23
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-05-24
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Examensarbete, RYSK03, Deadline, Johanna Lindbladh, Uppsats (slutversion)
16:00
15:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-05-25
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-05-26
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-05-27
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-05-28
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-05-29
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK03, Lektion, Anastasia Karlsson
13:00
10:00
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK03, Hemtentamen, Anastasia Karlsson, Inlämning
16:00
15:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-05-30
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-05-31
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-06-01
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Examensarbete, RYSK03, Ventilationsseminarium, Johanna Lindbladh
12:00
10:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-06-02
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-06-03
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-08-06
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-08-07
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-08-08
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-08-09
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Examensarbete, RYSK03, Omtentamen, Johanna Lindbladh, Inlämning av uppsatser (85 %)
16:00
15:00
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-08-10
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-08-11
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-08-12
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-08-13
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-08-14
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-08-15
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-08-16
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Examensarbete, RYSK03, Deadline, Johanna Lindbladh
16:00
15:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-08-17
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-08-18
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-08-19
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2018-08-27
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2018-08-28
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2018-08-29
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2018-08-30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2018-08-31
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, Examensarbete, RYSK03, Ventilationsseminarium, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2018-09-01
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2018-09-02