v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag Sep. 3
RYSA20, Ryska: Fortsättningskurs, RYSA22, Ryska: Rysk grammatik och översättning till ryska II, RYSA23, Ryska: Specialiseringskurs, RYSA24, Ryska: Textläsning och översättning från ryska till svenska II, RYSA25, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSA20, RYSA22, RYSA23, RYSA24, RYSA25, Introduktionsmöte, SOL:A313, Johanna Lindbladh, Liliete Martins, Marina Andersson, Susan Hyden, Svetlana L'nyavskiy
12:00
10:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag Sep. 4
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag Sep. 5
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag Sep. 6
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag Sep. 7
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag Sep. 8
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag Sep. 9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag Sep. 10
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag Sep. 11
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag Sep. 12
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag Sep. 13
RYSA20, Ryska: Fortsättningskurs, RYSA23, Ryska: Specialiseringskurs, Specialiseringskurs, RYSA20, RYSA23, Föreläsning, SOL:A313, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag Sep. 14
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag Sep. 15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag Sep. 16
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag Okt. 1
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag Okt. 2
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag Okt. 3
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag Okt. 4
RYSA20, Ryska: Fortsättningskurs, RYSA23, Ryska: Specialiseringskurs, Specialiseringskurs, RYSA20, RYSA23, Föreläsning, SOL:A310, Johanna Lindbladh
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag Okt. 5
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag Okt. 6
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag Okt. 7
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag Okt. 29
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag Okt. 30
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag Okt. 31
RYSA20, Ryska: Fortsättningskurs, RYSA24, Ryska: Textläsning och översättning från ryska till svenska II, Specialiseringskurs, RYSA20, RYSA23, Grupparbete, SOL:A310, Johanna Lindbladh
15:00
13:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag Nov. 1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag Nov. 2
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag Nov. 3
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag Nov. 4
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag Jan. 7
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag Jan. 8
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag Jan. 9
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag Jan. 10
RYSA20, Ryska: Fortsättningskurs, RYSA23, Ryska: Specialiseringskurs, Specialiseringskurs, RYSA20, RYSA23, Ventilationsseminarium, SOL:A313, Johanna Lindbladh
13:00
10:00
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag Jan. 11
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag Jan. 12
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag Jan. 13