v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 31/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 4/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 5/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 11/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 12/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Prov, 3T C548, Delkurs 1
18:00
13:00
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Enskilt prov, 3T E417-418
19:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T C126, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 18/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 19/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.1, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.2, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.3, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 25/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 26/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E224, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.1, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.2, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.3, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 5/3