v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Mån 2019-01-21
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tis 2019-01-22
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ons 2019-01-23
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tors 2019-01-24
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fre 2019-01-25
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lör 2019-01-26
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Sön 2019-01-27
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Mån 2019-01-28
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tis 2019-01-29
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ons 2019-01-30
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, ÖCKB06, Nationalism and Communism in Central Europe (Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary), EUHA24, EUHK30, ÖCKB06, Gästföreläsning, SOL:H135a, Monika Murzyn-Kupisz
15:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tors 2019-01-31
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Information, SOL:L201, Fanni Faegersten, Therése Koglin, Information om utbytesstudier
10:00
09:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fre 2019-02-01
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lör 2019-02-02
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Sön 2019-02-03
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Mån 2019-02-04
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, SI-övning, SOL:A339
13:00
12:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tis 2019-02-05
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Information, SOL:L201, Mattias Fall, Mattias Nowak, Therése Koglin, Praktikseminarium
17:00
15:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ons 2019-02-06
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tors 2019-02-07
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, ÖCKB14, Politik, kultur och identitet i Ryssland, Ukraina och andra postsovjetiska stater, EUHA24, EUHK30, ÖCKB14, Gästföreläsning, SOL:L503, Dr. Gertjan Plets, Utrecht University
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fre 2019-02-08
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lör 2019-02-09
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Sön 2019-02-10
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Mån 2019-02-11
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:H135a, Tomas Sniegon
15:00
13:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tis 2019-02-12
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ons 2019-02-13
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon, Hemtentamen, start
12:00
10:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tors 2019-02-14
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fre 2019-02-15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lör 2019-02-16
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Sön 2019-02-17
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Mån 2019-02-18
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tis 2019-02-19
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA25, Europastudier: Regionernas Europa - Medelhavsländerna i fokus, EUHA24, EUHA25, Seminarium, SOL:A333, Agnes Malmgren, Bokseminarium Öst- och Centraleuropa.
Grupp 1: 9-11
Grupp 2: 11-13
13:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ons 2019-02-20
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tors 2019-02-21
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fre 2019-02-22
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Hemtentamen, Tomas Sniegon, Inlämning
00:00
23:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lör 2019-02-23
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Sön 2019-02-24
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Mån 2019-03-18
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tis 2019-03-19
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ons 2019-03-20
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tors 2019-03-21
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA25, Europastudier: Regionernas Europa - Medelhavsländerna i fokus, EUHA26, Europastudier: Regionernas Europa - Nordeuropa i fokus, EUHA24, EUHA25, EUHA26, Information, SOL:L201, Agnes Malmgren, Information om språkstudier
12:00
10:15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fre 2019-03-22
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lör 2019-03-23
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Sön 2019-03-24
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Mån 2019-06-03
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Omtillfälle hemtentamen, Tomas Sniegon, Start
13:00
12:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tis 2019-06-04
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ons 2019-06-05
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tors 2019-06-06
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fre 2019-06-07
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lör 2019-06-08
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Sön 2019-06-09
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Mån 2019-08-26
EUHA24, Europastudier: Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, Regionernas Europa - Öst- och Centraleuropa i fokus, EUHA24, Omtillfälle hemtentamen, Tomas Sniegon, Inlämning
13:00
12:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tis 2019-08-27
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ons 2019-08-28
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tors 2019-08-29
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fre 2019-08-30
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lör 2019-08-31
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Sön 2019-09-01