v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 25/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 26/3
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, Introduktionsmöte, SOL:A339, Alena Minchenia
12:00
10:15
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 27/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 28/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 29/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 30/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 31/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 1/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2/4
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
15:00
13:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 3/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 4/4
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 5/4
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:H135b, Agnes Malmgren
12:00
10:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 7/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23/4
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
15:00
13:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25/4
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
15:00
13:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 28/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 29/4
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Gästföreläsning, SOL:A129b, Tomas Sniegon
15:00
13:30
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 30/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2/5
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A339, Alena Minchenia
12:00
10:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 3/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 6/5
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A339, Agnes Malmgren
15:00
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 7/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 14/5
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A121, Alena Minchenia
18:00
16:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 16/5
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A339, Alena Minchenia
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 19/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 20/5
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), ÖCKB07, Seminarium, SOL:A339, Agnes Malmgren
15:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 21/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 23/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 24/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 27/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 28/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 29/5
ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), Inlämningsuppgift, ÖCKB07, Hemtentamen, Tomas Sniegon, In, Inlämning
00:00
23:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 31/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2/6