v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 23/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 24/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 25/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 26/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 27/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 31/1
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E218, Ingemar Ottosson, Delkurs 1
12:00
09:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Prov, 3T C548, Delkurs 1
18:00
13:00
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Enskilt prov, 3T E417-418
19:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T C126, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.1, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.2, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.3, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E224, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/2
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.1, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.2, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.3, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E224, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.1, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.2, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.3, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E224, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.1, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.2, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22.3, Seminarium, 3T C422, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Föreläsning, 3T E224, Thomas Sörensen, Delkurs 2
13:00
09:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 29/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 30/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 31/3
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Omprov, 3T E224, Dk 1, 1900-talet
13:00
08:00
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Omprov, 3T C216, 3T C219, 3T C221-222, Enskilda tentander, Dk 1, 1900-talet
14:00
08:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 15/8
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Uppsamlingsprov, 3T C127
13:00
08:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 16/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 18/8
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 18/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 19/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 20/12
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Uppsamlingsprov, 3T C422, Dk 1, 1900-talets historia
13:00
08:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 21/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 22/12
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/8
ÄENB11, Engelska 1, ÄHIB22, Historia II, Historia och kultur, ÄENB11, ÄHIB22, Omtentamen, 3T C672, ÄENB11, Dk5 + ÄHIB22, Dk1
12:00
09:00
ÄHIB22, Historia II, ÄHIB22, Omtentamen, 3T C672, ÄHIB22, Dk1
14:00
12:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/8
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 7/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 8/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 9/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 10/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 11/1
ÄHIB22, Historia II, ÄSHB23, Samhällsekonomi för lärare, ÄHIB22, ÄSHB23, Uppsamlingsprov, 3T C547, OBS:ÄSHB23:08-14, ÄHIB22:08-13
14:00
08:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 14/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 15/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 16/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 17/1
ÄHIA51, Historia IV, ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB22, Historia II, ÄHIB23, Historia III, ÄHIB51, Historia IV, ÄHIA51, ÄHIA61, ÄHIB11, ÄHIB22, ÄHIB23, ÄHIB51, Information, 3T C525, Thomas Sörensen
14:00
13:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 18/1